Cilt Bakımı Ürünleri Yağlı ve nemsiz ciltler için öneri

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

cemcemile

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2012
1
0
Merhabalar,
Doğum sonrası cildim çok yıpranmıştı. Yağlı bir cildim var ancak nemsiz ve pul pul dökülüyordu. Gözeneklerim irileşti, siyah noktalarım çoğaldı. Bugüne kadar her bayan gibi ben de bir çok kozmetik ve dermokozmetik ürün kullandım ama hiç bir zaman gözle görülür bir değişiklik hissetmedim. Bir buçuk ay önce Dermatolog Prof. Dr. Şebnem Özkan' a gittim. Öncelikle muayenehanesinde biraz paraya kıyıp güzel bir cilt bakımı yaptırdım. Tek kelimeyle şahaneydi. Çok memnun kaldım. Fiyat olarak biraz pahalı ama gerçekten değdiğine inanıyorum. Sonrasında da Şebnem hanım bana URIAGE 'nin yağlı ciltler için olan yüz yıkama jelini, toniğini ve nemlendiricisini önerdi ve ben de umutsuz bir şekilde aldım.
Bir buçuk aydır sabah ve akşam düzenli olarak kullanıyorum ve İNANAMIYORUM. Cildimdeki küçük belli belirsiz sivilcelerim yok oldu. Gözeneklerim küçüldü ve içleri eskisi kadar dolmuyor (dr hanım sıkmayalım dese de ben çogu zaman dayanamıyorum ve sıkıyorum.). Nemlendirici cildimi çok iyi nemlendiriyor. Şu an cildimi o kadar iyi hissediyorum ki işe giderken makyaj yapmaya kıyamıyorum.
Çok memnun kaldığım için paylaşmak istedim. Ürünle ilgili araştırma yaptığımda hiçbir yorum bulamamıştım. Umarım birilerine kaynak olur.
İyi günler diliyorum.

X