Çene Estetiği Yakın zamanda çene implantı taktıran var mı ?

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı

promosyon

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2019
351
510
Merhaba yakın zamanda çene implantı yatırıp sorunsuz (geri çıkartılmadan) kullanan var mı dr ismi önerebilir misiniz ?

Merhaba
Ben geçen sene haziran ayı gibi yaptırmıştım. Çenem geride olduğu için görüntümden hiç memnun değildim. Biraz daha ileri ve aşağı doğru olmasını istiyordum. Doktorum tabi aşağı doğru eğim veremiyeceğini söylemişti. Neyse ben ameliyat oldum hiç sorun yaşamadım hatta hemen ayaklandım metroya bindim ve eve döndüm. 1 hafta sargılar kaldı sonrasında doktoruma kontrole gittim sargılar çıktı vs.. ben hiç memnun kalmadım ilk gördüğümde kendimi. Baya isyan ettim hergün kliniği aradım ve çıkartın bunu gibi şeyler söyledim. Doktorum sürekli sakinleştirdi durdu beni 6 aydan önce çıkartamıyacaklarını söyledi. Çevremdekiler rahatlatmaya sakinleştirmeye çalıştı sürekli ağlıyordum. Sonrasında doktorumla tekrardan konuştuğumda zamanla oturacağını söyledi. İlk 1-2 ay berbattı gerçekten şiş ve çok saçma duran bir çene kötü bir gülüş konuşurken ağız yapısının bozukluğu baya ağlıyordum. 2 Ay sonrasında oturmaya başladı tabi. Gözüme çok güzel gelmeye başladı, çevremdekiler arkadaşlarım ailem çok güzelleştiğimi söyledi. Bende aynaya her baktığımda mutlu olmaya başladım. Şuan ise sanki doğduğumdan beri böyleymişim gibi ve çok mutluyum iyiki yaptırmışım iyi ki beklemişim
Nışantaşında City's avm karşısında bir kliniğe yaptırmıştım bu arada ben. Telefonum değiştirdiğim için numarası ve kliniğin ismi kayıtlı değil ama giderseniz tabelasını görebilirsiniz "scotch and soda" mağazasının üstünde

X