Yalancı sevgilim

Oh ya telefon rehberinde flörtlerini organize eden ilk adam olabilir. Kesinlikle kaçın. Bırakın siz zaten anlamışsınız ne haltlar döndüğünü hala neden itiraf ettirmeye uğraşıyorsunuz ki?
Çünkü bana ben kendimi biliyorum sadece seni seviyorum senle ilgileniyorum içim rahat benden bu sebeple ayrılırsan içim daha da rahat eder dedi
Ona bu rahatlığı verip ben ayrılıp onu vicdan yükünden kurtarmak istemiyorum
En azından bu kadar sorumluluğu alacak ki bununla yaşayacak bundan sonra

Okurken uykum geldi Gılgamış destanını yeniden mi yazdın ne yaptın Adam yalan söylüyor yakalıyorsun hala neyin peşindedir diye soruyorsun. Yahu görmüyor musun casanova nın teki. 36 yaşında bir erkek saydığın o kadar özelliğe sahipken üstelik evlenmiyorsa bekleme seninle de evleneceğini. Amaç gününü gün etmek. Açsana fake bi profil bak sana nasıl yürüyor gör. Hastalıklı bir şekilde tutulmuşsun bu da seninde psikolojinin normal olmadığını gösteriyor. Acilen açıklama bile yapmadan ayrıl evden, ev bulmak o kadar da zor değil. Şahsen yalanlarla bi gün daha geçirmektense bi an önce bi ev bulup çıkarım.

Son düzenleme:
Sizin benlik duygunuz yok ne yazık ki...

Hiçbir anlamda cazip olmayan, ihaneti alışkanlık haline getirmiş hatta karakterinin bir parçası yapmış olan bir duygu asalağını hayatınızda tutmanizin baska açıklaması olamaz.

Tüm ihanetlerini gözünüzle görmenize rağmen neredeyse ikna olacaksınız masumiyetine.

Hayır anlamıyorum kendinizi eksik gördüğünüz bir husus mu var,kendinizi yeterince güzel ya da saygın mı bulmuyorsunuz?

Iğrenç bir insanla beraber olarak kendinize saygı duyamaz hale gelirsiniz,yazıktır..günahtır

Lütfen gerçek olma. Senin gibi kadınların var olduğuna inanmak istemiyorum çünkü 36 yaşinda hala elinde telefon ergen gibi yazışacak kız arayan ne idügü belirsiz bir adam ve her pisliği ses çıkramadım ayrılmayalım diye normallestiren hastalikli baglimli bir kadin

Kandırmayın kendinizi ne vicdanı ne yükü..
Adamda vicdan olsa sizi aldatır mi ? Siz onun elinin altında, tüm alternatifler yok olsa bile var olduğundan emin olduğu,bağırıp cagirsa bile ses etmeyen sindirilmiş bir kişisiniz.

Arkanıza bakmayın bile.
Bugun hemen 1 dakika sonra bildiğiniz öğrendiğiniz her seyi yüzüne vurup her yerden engelleyip numaranızı değiştirip onun iğrenç egosuna bir balta gibi saplanmak varken siz kendi ruhunuzdan ödün veriyorsunuz

Saf olan sensin adam cok cakal ve seni aptal yerine koyuyor dAha ne olsunki ne bekliyorsun yaninda baska kizla mesajlasiyo yani yuh diyorum bukadarmi acizsin ayrilamiyosun yuzune vuramiyosun

İlk cümleyi okur okumaz gerisini okumama gerek kalmadı. İlişkinin acayip bozuk ve sağlıksız olduğunu anladım. Seni aldattı ama seni seviyordu, sen de buna inanıyordun öyle mi? Bu aşk değil, bu alışkanlık, bu saplantı.

Daha güzel anlatılamazdı.

Herif eski sevgilisini kanser etmiş resmen sizi de edecek. Hemen ev bul ve kaç oradan. Ev bulana kadar da akşam mümkün olduğunca geç git o eve. Azıcık gururun varsa tabi.

Dedi ki ben kendimi biliyorum içim rahat o yüzden beni böyle bişey için terkedersen içim daha da rahat eder
Sen sadece sorduğun için o şüphe ediyorsun sanıyo. Bu kadar şey öğrendiğini bilmiyo. Kaldı ki içi rahat etse bile çekecek misin yani. Gerçekten beynim almıyor yani bu kadar şeye rağmen ı adamla aynı havayı soluyorsun.

Bu arada benim de 20li yaşlarda böyle bir sevgilim olmuştu. Sürekli kaşı gözü oynayan biriydi. Birşeyler hissedip ispatlayamiyordum. Bir keresinde aniden mesajlarina bakmak istedim. Inatla vermedi ben de inatla istedim. Sonunda telefonunu yere atip parcaladi msjlari okumamam icin. Kim bilir neler vardı telefonda. Üstünden 10 yıl geçti hala daha yeni ayrıldık sanıyor ileri zekalı. Geçen sevgilimle görmüş beni. Yazıklar olsun sana gibi msj yazmış Instagramdan. Engelledim geçtim.

şimdi bu kadın bu adamla evlenip bi sene sonra aldatıldım diye konu açacak biz de adama küfür edip günaha girecez
ama zaten aldatan adamla şu an birliktesiniz sonrasının ne olmasını bekliyorsunuz
bi de niye itiraf etmiyo yazmış
sana değil ama kıza itiraf etmiş işte seni bırakmam diye gözünle okumuşsun
yani bazen kadınlar başlarına gelen şeyleri hak ediyor kimse kusura bakmasın

Bacım vallahi sabrım çekildi yahu. Sen onun için önemli değilsin sen o evden çık sabahına başka kız gelecek. O sana tepik atsa bile yine mutsuz olmayacak. Adamın tarzı bu belli ki. Vizdan yapacak olsa aldatmaz seni . Ben sen bu adamla yaşarsın hatta evlenirsin. Çünkü her mesaja bırakmak istemiyorum edasında cevap veriyorsun

Nasil evlenecek ki. Hindistanda kendi kendine evlenen insanlar gibi bu arkadaş da kendi kendine evlenir hayalinde bu adamla evlenmiş gibi.

Boşuna kendinizi kandrmayın, kimin terkettiği umrunda olmaz böyle insanların. Pişman olmaz, acı çekmez, ders almaz. Amacı ne, beni sevmese gitmemi isterdi gibi düşünerek zaman kaybediyorsunuz. Amacı olmayabilir, oladabilir, belki zevk alıyor böyle heyecanlı geliyor, sonuç sizi sürekli başkaları ile aldatması. Siz sonuca bakın.
Bu hastalık olmalı, saplantı olmuş sizde. Böyle hayat mı geçer, yazık gerçekten.

Siz ayrılmayalım diye susa susa adam yüzlerce kızla konuşmuş. O adamdan daha fazla zaman mi geçmeden ayrılsanız artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…