Yalniz

Kalben_35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2016
82
19
28
Erkek arkadaşım seneye mezun olucak Arkadaş çevrem yok.Ben seneye tek kalıcam.Yalnizlik çok kötü.Nasıl arkadaş edinirim seneye ailemden sevgilimden uzak tek başına burda ne yaparım.Canim çok yanıyor

Geçen de böyle bir konu vardı. Sen misin o kişi?

Öyleymiş eski konuna baktım.
Eee ne diyelim ki biz sana. Hobiler edin kendine. Bir insana bağımlı yaşama.

öğrencimisin.kendi memleketindemisin ev kızımısın biraz açıklarsan daha iyi yorum yapabilşiriz

Arkadaş edinmek zor değil aslında
Utankaçlığını yen insanlara kendini tanıt ortak yönler bul özgüvenli ol:)
Kurslarada gidebilirsin
Ama okulda bulursun bence

bir arkadaşım var onunda çevresi hiç yok yakın olan arkadaşı başka memlekete gitti yanlız kaldı.bir ortama girdiğimizde (iş ortamı) onlar gelsin bana selam versin onlar konuşsun ben kimsenin ayağına gitmem der durur.bende vay be kızdaki duruşa bak ,bide bana bak her gelenle muhabbet ediyorum ne hafifim.ama ne oldu biliyormusun kız yanlızlıktan ölecek ve benim bissürü arkadaşım var.artık randevu sistemiyle çalışacağım hep arıyorlar.hiç biride kalitesiz değil hep kaliteliler çokta seviliyorum.hatta buradan bile arkadaş edindim instagramda ekliyiz arada yaşıyoruz.sadece kibirli olma insanlara yanaş gerisi hallolur

Erkek arkadaşım seneye mezun olucak Arkadaş çevrem yok.Ben seneye tek kalıcam.Yalnizlik çok kötü.Nasıl arkadaş edinirim seneye ailemden sevgilimden uzak tek başına burda ne yaparım.Canim çok yanıyor
arkadasa gerek yok gelecegine odaklan.ingilizceni geliştir kitap oku sinemaya git

X