Bölgesel İncelme YAMUNA KORSE KULLANMAYA BAŞLADIM...

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
ya düşündüm düşünüyorum da.. burası yardımcı olur diye de buraya yazdım. Bilmemki aşırı takıntılı ve abartıcı bi insanmıyım acaba.. Olabilir. Bi daha düşünelim :) yalnız internetteki görüntüler gerçekten fecaatti öyle olduktan sonra korseyi mümkün değil kullanamaz insan bende param çöp olmasın diye o hissiyatla yazdıydım :110:
Merhaba canım.:KK54:
Tabii yazacaksınız.Yok aşırı takıntı değil sizinki.
Çünkü ilk başta bana da böyle oluyor.
Ne ürün alacaksam önce yorumlara
sonra daha alt yorumlara ,
sonra şikayetim var kısmına vs bakarım.
Alacağım ürünle ilgili
yorum yapan kişileri bile incelerim o derece yani:-)
Çünkü artık para tuzağı dolu her yer.
Çok araştırır iyice düşünür alırım en iyisi bu.
Ve alınca deneme yanılma yöntemini de uygularım.
Alır kullanır beğenmezsem ya da beğenirsem hemen yazarım.
Çünkü alacaklara fikir olsun isterim.
Hiç bir arkadaşımda çelik balenlerde yırtılıp batma olayı yaşamadık.
Ben ürünü hep yazdığım gibi kullanıma da bağlıyorum.
Beden uymayan ürünler daima sorunlu olur ve bu her ürün için geçerli.
Siz ne yaptınız bu arada.

Tabii yazacaksınız.Yok aşırı takıntı değil sizinki.
Çünkü ilk başta bana da böyle oluyor.
Ne ürün alacaksam önce yorumlara
sonra daha alt yorumlara ,
sonra şikayetim var kısmına vs bakarım.
Alacağım ürünle ilgili
yorum yapan kişileri bile incelerim o derece yani:-)
Çünkü artık para tuzağı dolu her yer.
Çok araştırır iyice düşünür alırım en iyisi bu.
Ve alınca deneme yanılma yöntemini de uygularım.
Alır kullanır beğenmezsem ya da beğenirsem hemen yazarım.
Çünkü alacaklara fikir olsun isterim.
Hiç bir arkadaşımda çelik balenlerde yırtılıp batma olayı yaşamadık.
Ben ürünü hep yazdığım gibi kullanıma da bağlıyorum.
Beden uymayan ürünler daima sorunlu olur ve bu her ürün için geçerli.
Siz ne yaptınız bu arada.
Canım, cevabınız içimi ferahlattı çoook teşekkür ederim..:KK68:
Aynen dediğiniz gibi ortam artık fena, bi harekete geçmeden önce bayaca araştırma yapmak gerek en azından ben böyle rahat hissediyorum ve de kullanıcıların fikri çok önemli benim için. Aklımdaki sorulara cevap bulmadıkça da tam emin olamadım.. Kullanıp görüş beyan etme düşünceniz şahane dediğiniz gibi diğer alıcılara süper fikir oluyor.
Ben yamuna korse ile irtibata geçmiştim fakat çok şiddetli bel ve kasık ağrım oluştu sipariş edemedim ilk önce bi doktora görüneceğim inşallah fıtık nevinden birşey değildir :KK43:
Gerçi bel ağrım varken hep dik durma hissiyatı oluştu korse belkide iyi gelirdi o anda :) ama sipariş edeceğim zayıflatmasa bile görüntü de önemli benim için ama tabi zayıflamama yardımcı da olursa tadından yenmez..
Ben malesef biraz boğazına düşkün biriyim ve yemeğe özellikle tatlı yemeye :) bayılıyorum :mad: azıcık midemi sıkıp beni tok tutsa bile işimi görür .. Yani inşallaaah
Ya bide korse kullanmaya yabancı biri değilim hatta hoşuma gider sıkı sıkı sarılmak yanlız şuanda kullandığım kolaycıcık eğilip bükülüyo balenleri silikon sanırım.. Çelik baleni düşünemiyorm:KK17:

Canım, cevabınız içimi ferahlattı çoook teşekkür ederim..:KK68:
Aynen dediğiniz gibi ortam artık fena, bi harekete geçmeden önce bayaca araştırma yapmak gerek en azından ben böyle rahat hissediyorum ve de kullanıcıların fikri çok önemli benim için. Aklımdaki sorulara cevap bulmadıkça da tam emin olamadım.. Kullanıp görüş beyan etme düşünceniz şahane dediğiniz gibi diğer alıcılara süper fikir oluyor.
Ben yamuna korse ile irtibata geçmiştim fakat çok şiddetli bel ve kasık ağrım oluştu sipariş edemedim ilk önce bi doktora görüneceğim inşallah fıtık nevinden birşey değildir :KK43:
Gerçi bel ağrım varken hep dik durma hissiyatı oluştu korse belkide iyi gelirdi o anda :) ama sipariş edeceğim zayıflatmasa bile görüntü de önemli benim için ama tabi zayıflamama yardımcı da olursa tadından yenmez..
Ben malesef biraz boğazına düşkün biriyim ve yemeğe özellikle tatlı yemeye :) bayılıyorum :mad: azıcık midemi sıkıp beni tok tutsa bile işimi görür .. Yani inşallaaah
Ya bide korse kullanmaya yabancı biri değilim hatta hoşuma gider sıkı sıkı sarılmak yanlız şuanda kullandığım kolaycıcık eğilip bükülüyo balenleri silikon sanırım.. Çelik baleni düşünemiyorm:KK17:
Çok geçmiş olsun.
En kısa amanda iyi haberleriniz olsun.
Korse alın ya da almayın.
Mutlaka sağlık bilginiz ister burada ister özelden paylaşın merak ederim.
Şifalar olsun size.:dua:
Konuya gelince de
Benim ilk alma amacım dik duruş içindi.
Şunu diyeyim beklenti kişiye göre değişir.
Mesela ben çooooook beğeniyorum.
Sizde nasıl olur bilemem.
Dediğim gibi alıp kullanacaksınız.
Deneme yanılma yoluyla karar vereceksiniz.
Sadece şu var ben olumsuz çok yorum okudum
ve bu yorumları yapanları inceledim.
Çoğu saçma geldi ve almaya almaya karar verdim.
Ancak yine de kararsızdım firmayla konuşuncaya kadar.
Öyle çok soru sormuştum ki inanın bunlar cevap vermez diyordum.
Bütün sorularıma da cevap alınca şaşırdım.
Kilo korseyle verilmez gibi düşünceye sahiptim.
Hatta almaya karar verdiğimde zaten kilolu değildim .
Ama bir kaç kilo aldım.
Mahsus denemek istedim acaba doğru mu diye.
Gerçekten de doğruydu.Şaşırmıştım.Sonra Kilo verdim.
Buradakiler bilir En Büyük KKdener dener yazarım.
Mideyi sıkıyor gerçekten de .
Tatlıya gelince de eskiden fazla sevmezdim
sonradan çok sevmeye başladım.
Maalesef ki yedikçe kilo alan yapım var.
iki keredir korsemi birilerine verdim.Şimdi yok.
Müsait zamda ben de tekrar alacağım.
Çünkü daha öncede yazdığım gibi kür gibi kullanıyorum.
Kilo kontrolü için de ideal bence.
Siz ne zaman kendiniz hazır hissedersiniz o zaman alın.
Her şey kısmet işi.:KK49:

Merhabalar. acaba beden olarak hangisi uyar bana BLUEGREENBLUE
Dik duruş için çok istiyorum bu korseyi. Acaba çıkarınca iz yapıyor mu deride?
5-6 sayfa okudum. son durum nedir. Sarkıklığıda gideriyor mu diyet ve sporla birlikte

Merhabalar. acaba beden olarak hangisi uyar bana BLUEGREENBLUE
Dik duruş için çok istiyorum bu korseyi. Acaba çıkarınca iz yapıyor mu deride?
5-6 sayfa okudum. son durum nedir. Sarkıklığıda gideriyor mu diyet ve sporla birlikte
Merhaba canım hoş geldiniz.:KK68:
Öncelikle beden ölçüsü için orayı arayıp ölçü verirseniz size yardımcı oluyorlar.
TAM ÖLÇÜ ÇOK ÖNEMLİ.
Ben kullandığım süre içinde çok ama çok memnun kaldım.
Vücutta tabii geçici hafif bir iz yapıyor.Bu önemli değil ki.
DİK DURUŞ,TOPARLAMA.KİLO VERME vs.vs
o kadar işe yaradı ki anlatamam.
Hatta özelden zayıflama için bana yazan bir sürü kişi de kilo verdi.
İnan buraya bile yazamadım orada yazmaktan :-)
Ben zaten dik duruş ve deneme amaçlı almıştım biliyorsunuz.
Korsemi yine hediye ettim.:KK34:
Ben de en kısa zamanda yine alacağım.
Alırsanız kimseye vermeyin.:KK20:
Çünkü İstediğiniz şekle ulaştıktan sonra
arada kür gibi kullanırsanız daha çok işe yarıyor.:KK5:

Öncelikle beden ölçüsü için orayı arayıp ölçü verirseniz size yardımcı oluyorlar.
TAM ÖLÇÜ ÇOK ÖNEMLİ.

Yok ah bir alabilseydim zaten kimseye vermezdim :KK48: 2 senedir alamadım gitti :dondurma:
Tesekkür ederim bilgi verdiğin için canım:KK37:

TAM ÖLÇÜ ÇOK ÖNEMLİ.
Bende henüz almadım , uzun tayta şöyle güzel bir indirim yapsalar da alsam ne güzel olur . Bekliyorum . Bu arada her aldığınızı hediye ediyorsunuz Allah gönlünüze göre versin :KK200:

Evet ben kullanıyorum.
Hatta arkadaşımda aldı .
Kendisi halen kullanıyor.
Kiloluydu epey kilo da verdi kendisi.
Zaten üstte de yazdım.
Biz memnunuz zaten ben korseden çok çok memnun kaldım.
Tayt için kararsızdım ama ondan da çok memnunum:super:
Selammmssss
Ben de şu korsenin ve taytın peşine düşmüş durumdayım. (Dansa başlayacağım da, göbeğim sallanarak salonda vibrasyon etkisi yapmasın diyorum,) şaka bir yana, bu korse dans esnasında takılabilir mi sizce? Ha ben bir de sırtı kapalı olanı düşünüyorum ama sanki boydan kısa gibi geldi. Göbek aşağıdan fırlar mı ki acaba???

Bende henüz almadım , uzun tayta şöyle güzel bir indirim yapsalar da alsam ne güzel olur . Bekliyorum . Bu arada her aldığınızı hediye ediyorsunuz Allah gönlünüze göre versin :KK200:
Merhaba canım,:KK54:
Gerçekten de herkese tavsiye ediyorum.
Bendeki kısa tayt kısa olandı ama bir daha alırsam uzunu istiyorum.
Ya benim yapım bu hayır diyemiyorum.
Bir ara bir sürü missha BB deneme ürünleri vardı bende.
Buradan En Büyük KK(diğer yazdığım sayfadan )
onları bir kaç kişiye 16 tl kargo parası bile ödeyip hediye etmişliğim var.:-)

Selammmssss
Ben de şu korsenin ve taytın peşine düşmüş durumdayım. (Dansa başlayacağım da, göbeğim sallanarak salonda vibrasyon etkisi yapmasın diyorum,) şaka bir yana, bu korse dans esnasında takılabilir mi sizce? Ha ben bir de sırtı kapalı olanı düşünüyorum ama sanki boydan kısa gibi geldi. Göbek aşağıdan fırlar mı ki acaba???
Merhaba hoş geldiniz.:KK54:
Boyunuz nasıl uzun mu bilemiyorum.
Bence müşteri hizmetlerini arayıp bilgi alın.
Ve uzunluk ölçüsünü de alın.
Kendi bedeninize göre almış gibi aynı boyda bir ürünle deneyin.
Bakın beliniz açık mı kalıyor.
Alacaksanız da
Dansa başlamadan da bir süre evvel alıp kullanmaya başlayın,
vücudunuz alıştırınız.
Sırtı kapalıyı daha görmedim.
Bana da çok soran var
sırtı kapalı nasıl ,kullandınız mı diye soruyorlar,kullanmadım.
henüz bilmiyorum.
Zaten dediğim gibi alırsam uzun tayt ve sırtı kapalıyı denerim.
Çünkü herkes sorup duruyor.Bilirsiniz deneyip yazmayı çok severim :KK28:

Merhabalar daha once buraya yazmistim tayti alsam mi almasam mi diye.... tayti aldim uzun modelini.
Yaklasik 8 gundur gunde 30 dk eliptik bisiklet ve 6 dakika basen eritme vldeosuni çalışıyorum bunun son 5 gunune de yamuna taytla devam ettlm yaklasik 5 cm inceldim eger spor yapip birazda beslenmenize dikkat edecekseniz kesinlikle alin derim. Selulit sorununa da iyi geliyor.

Merhabalar daha once buraya yazmistim tayti alsam mi almasam mi diye.... tayti aldim uzun modelini.
Yaklasik 8 gundur gunde 30 dk eliptik bisiklet ve 6 dakika basen eritme vldeosuni çalışıyorum bunun son 5 gunune de yamuna taytla devam ettlm yaklasik 5 cm inceldim eger spor yapip birazda beslenmenize dikkat edecekseniz kesinlikle alin derim. Selulit sorununa da iyi geliyor.

Merhaba , sizin adınıza çok sevindim . Ben de almak istiyorum ama kısa süre önce de yazdım şöyle güzel bir indirim bekliyorum , kaçmaz bu kez almalıyım diyebileceğim :dua:

İncelmenin yanında kilo kaybı da oldu mu peki , varsa ne kadar ?

Merhaba , sizin adınıza çok sevindim . Ben de almak istiyorum ama kısa süre önce de yazdım şöyle güzel bir indirim bekliyorum , kaçmaz bu kez almalıyım diyebileceğim :dua:

İncelmenin yanında kilo kaybı da oldu mu peki , varsa ne kadar ?
Merhabalar...
Beslenmeme epeydir dikkat ediyorum, başlangıçta 63 le basladim şuan 61.3um ancak yamuna hem diyetime hemde sporuma sonradan dahil oldu. Kilo kaybim olsa da basenden incelme yaşamıyordum yamunayla devam edince direk bolgesel incelmeye basladim 8 gundur pilates yapiyorum yamuna yanlis hatirlamiyorsam 2 yada 3 gun sonra dahil oldu ve ben 5 cm inceldim 107 cm di basen cevrem suan 102 cm. Cokta fazla indirime girmiyor ben bayadir bekliyordum ancak baktim ki bu boyle olmayacak uzun olanini sipariş ettim. Bu sayede selulitlerimde de inanilmaz bi azalma oldu. 14 kilo verdigim zamanda da spor yapiyordum ancak alt taraf terlemiyordu, simdi maksimum 2 bilemedin 3 saat duruyor uzerimde ve ben 30 dakika eliptik yapiyorum youtube den 6 dakika da basen eritme videosuyla destekliyorum spor bitip tayti cikarinca sirilsiklam terlemis oluyorum.

Merhabalar...
Beslenmeme epeydir dikkat ediyorum, başlangıçta 63 le basladim şuan 61.3um ancak yamuna hem diyetime hemde sporuma sonradan dahil oldu. Kilo kaybim olsa da basenden incelme yaşamıyordum yamunayla devam edince direk bolgesel incelmeye basladim 8 gundur pilates yapiyorum yamuna yanlis hatirlamiyorsam 2 yada 3 gun sonra dahil oldu ve ben 5 cm inceldim 107 cm di basen cevrem suan 102 cm. Cokta fazla indirime girmiyor ben bayadir bekliyordum ancak baktim ki bu boyle olmayacak uzun olanini sipariş ettim. Bu sayede selulitlerimde de inanilmaz bi azalma oldu. 14 kilo verdigim zamanda da spor yapiyordum ancak alt taraf terlemiyordu, simdi maksimum 2 bilemedin 3 saat duruyor uzerimde ve ben 30 dakika eliptik yapiyorum youtube den 6 dakika da basen eritme videosuyla destekliyorum spor bitip tayti cikarinca sirilsiklam terlemis oluyorum.
Ben hala umutla bekliyorum :mad:

merhaba,

bende 1 ay önce uzun taytını aldım ama kalıbını hiç beğenmedim bacaklar sıkı bel bol duruyor, yine spor yaparken giyiyorum çok fazla terletiyor ama hiç rahat değil :KK43:

Valla satici firma inatla uzun tayt indirime gitrmeyecek diyor bilginiz olsun :KK43:
Merhabalar...
Canım nasılsınız.:KK54:
Çok sevindim sizin adınıza.
Gerçekten de korse ve taytı kullandığım dönemde çok fayda gördüm.
Ben ve arkadaşlarım çok memnun kaldık.
Burada özelden yazıp ta çok fazla memnun olan var.
Çalışma programınızda çok güzel.
Kilo ve selülit sorunu olanlar için de aynen dediğiniz gibi
dikkat edilip hafif spor ile desteklenirse çok iyi.:super:

Son düzenleme:
merhaba,

bende 1 ay önce uzun taytını aldım ama kalıbını hiç beğenmedim bacaklar sıkı bel bol duruyor, yine spor yaparken giyiyorum çok fazla terletiyor ama hiç rahat değil :KK43:
Merhaba nasılsınız:KK54:
Neden sizde böyle oldu ki acaba .
Beden seçiminiz mi yanlış ne dersiniz.
Beliniz ürüne göre ince ise de yandan dikiş attırın.
Bu üründe değil ama ben bazı ürünlerde böyle yapıyorum.:KK28:

X