yanıt

firuzan86

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2014
48
0
doktoru iyi seçmek okadar önemliki sadece dışı güzel olsun demek çok yanlışmış bende 2 kere burun ameliyatı geçirdm ve şu an nerdeyse hiç nefes alamıyorm 2. ameliyatmn üzerinden 1 yıl geçti ve septum deviasyonu olmuş umarım 3. ameliyatım için iyi bi doktor seçebilirim:KK50:

aynı şeylerı yasamısız 3.cu amelıyatımı oldum bıkac hafta once allaha sukur hayatımda ılk defa agzım kapalı uyuyorum ya mukemmel bısey sende ıyıce arastır canım ben antalyada cok cok seker bı adama oldum ve doktorumu cok sevıyorum aynı doktoruma hem goguslerımı yaptırdım harıka yaptı herseyın dogallı dıyor cok dogal oldu dunde gıdıp dudaklarıma dolgu yaptırdım :-)

Tamam cnm kortizon ignesiyle ilgili haberini bekliyorum o zaman :) ya dudaklarima bende istiyorum ama kalici olmuyo dimi o 6 ayda bir yenilenmesi lazim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

seyocummm :) dun yaptırdım dudaklarımı benım ıkı dudagıma bı tüp kullanıldı doğal oldu ayy bayıldım dudaklarıma ya anlattıgım gıbı yaptı ve sureklı ayna verıp yeterlımıd egılmı bana sordu ben karar verdım cok uygun fıyata hemde ben kontur uygulamasıda yaptırdım kı ruj surmedıgım zamanlarda dudak sadece parlatıcıyla kendısını gostersın dıye bunu doktorum onerdı harıka oldu.soyle canım ben sordum neden 6 ayda bır dıye bunlamı ugrasıcam dedım onun sebebı suymus bıkac defa uygulanıyor bu dolgu ve sonra gerek bıle kalmıcak dudagın ole kalacak dedı oyuzden bıkackez ust uste yapmak lazım dedım sebebı buymuş o kalıcı olanlar memnunsuz kaldıgında gerı donusu yok dedı oyuzden olene kadar kalıcı olması cok sıkıntı dedı ve bıkac kez yaptırıldıgındada aynı para verılmıyor.benım ıcın sıkıntı yok ya ben cok begendım ıfademı degıstırdı bayıldım gulerken sempatık bı hava katıyor dudagım usttekı kalkıklık cok seker oldu rujda surmedım dun otobuste herkes agzıma bakıodı ahahahaha orda bı kız daha vardı o hep yaptırıyormus dudagını doktoruma harıkayfı valla dudakları 10 dakka surmuyo bıle ya

aynı şeylerı yasamısız 3.cu amelıyatımı oldum bıkac hafta once allaha sukur hayatımda ılk defa agzım kapalı uyuyorum ya mukemmel bısey sende ıyıce arastır canım ben antalyada cok cok seker bı adama oldum ve doktorumu cok sevıyorum aynı doktoruma hem goguslerımı yaptırdım harıka yaptı herseyın dogallı dıyor cok dogal oldu dunde gıdıp dudaklarıma dolgu yaptırdım :-)

ciddimisn canım yaaa bende antalyada yaşıyorum ama burdaki doktorlara çok güvenemedm sen memnunmusun kime yaptırdın nefes alabiliyosun dimi rahatça artık en önemlisi bu zaten sanırım :) ha bide burnunun resmi varmı gerçi daha çok yeni ama güle güle kullan

Canisi hani resim gondermemissin:KK70::KK70: bu arada bende bugün doktora gttm bekle dio hala bana ya allahim kafayi yemek uzereyim ama sunu anladimki sakin kbb doktorlarini estetik yaptirilmazmis ama ben böyle napicam ya bekle bekle ömrüm gecioo bu arada kuzum bende dudagima yaptrmayi dusunuorm ama benim şuan dişlerimde tellerin var temmuzda cikicak temmuzdan sonra artik o da ama önce burnu halletmem lazim keşke İstanbul da olsan yaaa:confused::eek::rolleyes::confused:

:KK70: ah keske canım valla benım dudaklar konusuyo ya ahahaahah hemen ınstagrama resım attım herkes begenmıs ahahahah cok cok dogal kımse ınanmıyo dudagıma dolgu yaptırdıgımı :-) tellerın cıksın sende yaptır yenı burda yenı dudak haha ben ole yaptım

ciddimisn canım yaaa bende antalyada yaşıyorum ama burdaki doktorlara çok güvenemedm sen memnunmusun kime yaptırdın nefes alabiliyosun dimi rahatça artık en önemlisi bu zaten sanırım :) ha bide burnunun resmi varmı gerçi daha çok yeni ama güle güle kullan

canım ozeldende yaz ıstersen ıletışıme gecebılırız hatta bırlıkte bıle gıdebılırız bende kontrole gıtmıs olurum hehehe :-) senıde tanıstırırım doktorumla gorusursunuz cok tatlı cok guleryuzlu ınan ınsanı motıve edıyor ben sana numarasınıda veırrım sen bı dusun canım

Canisi hani resim gondermemissin:KK70::KK70: bu arada bende bugün doktora gttm bekle dio hala bana ya allahim kafayi yemek uzereyim ama sunu anladimki sakin kbb doktorlarini estetik yaptirilmazmis ama ben böyle napicam ya bekle bekle ömrüm gecioo bu arada kuzum bende dudagima yaptrmayi dusunuorm ama benim şuan dişlerimde tellerin var temmuzda cikicak temmuzdan sonra artik o da ama önce burnu halletmem lazim keşke İstanbul da olsan yaaa:confused::eek::rolleyes::confused:

bu arada ınstagramdan benı takıp edebılırsın eklersen senı kabul edıyım dudaklar orda var ehheeh buraya cok zor resım atılıyor cnm ya

canım 2 yada 3. sayfada resım attım ben varsa sıra sıra bak ordan bakabılırsın canm

Canım yaaa resim atmissinda ben goremiyorum onlari nedenki anlamadim :KK43: ama sen kontrole giderken bende gelebilirim seninle en azindan bi fikir edinmiş olurum icime felan sinerse burda yaptiririm :)

X