Yanlış Aşka Düştüm

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Boşta o kadar çok bekar erkek var ki 🤣 flörtsüzlükten kırılıyor gençler. Evlilerde ya da sizin deyiminizle boşanmak üzere olan erkekte ne buluyorsunuz anlamıyorum.

Neden o kadar iyi anlaşıyorsunuz biliyor musunuz?
Çünkü adam siz ne derseniz aynısıymış gibi davranıyor, sizin huyunuza suyunuza gidiyor sizi kazanmak için herşeyiniz ortakmış gibi,size göre mükemmel erkek portresi çiziyor.
Yoksa baya baya eşini aldatan bir p.şt 😄

Böyle, dakikalarca ağladık
Birlikte ağladık
Beraberken hep ağlıyoruz
O ağladı ben ağladım
Ağladık ağladık ağladık
Diye okuduğum yasak aşk konularına çok gülüyorum 😄
Siz ağlıyorsunuz ben gülüyorum ayıp olacak ama😄

Yapmayın Allahaşkına.
Boşanacaksa boşansın, kimse kimseyi tehditle tutamaz. Hele bir kadın, erkeği hiç tutamaz.
Kendinizi daha fazla küçük düşürmeden bitirmelisiniz. Öz saygınız da mı yok?

Artık nasıl yamuk bir adamsa elinde tehdit edebilecek doneler var kadının. İşinde yolsuzluk mu yaptı, yasa dışı işlere mi bulaştı kim bilir. Konu sahibi de böyle bir tipe çik işik ilmiş 😂
En iyi ihtimalle konu sahibi ile özel görüntülerinin olduğu kayıt falan vardır. Aynı işyerindeler, işyeri yaptırım uygular falan. '' En iyi ihtimalle'' nin altını çizdim, anladın? 😬

Adam da şerefsiz keşke karısı ikisini de tazminat açsaymış da süründürseymiş bunları...
Dün duyduğum şeyden sonra kadınlarda sorun olduğunu anlamıs oldum bi tanıdığım yakin bi arkadasının kocasının kadın kıyafetler giyip adamlarla buluştuğunu yakalıyor kadında hamile ve bu adamla barışiyor 🤷🏼‍♀️ adamıda gördüm instada boy boy mutluluk pozları veriyorlar görsen baya adam gibi adam :KK53: kocasız kalmaya ne vok korkuyor bu kadınlar

Tehdit ettiği şeyin benimle alakası yoktu. Ben sonradan eklendim. Adamın yaptığı bir yolsuzluk vs de yok. Ayrıntı veremiyorum burada çok spresifik bir şey çünkü. Bizi öyle rezil edebilecek bir şey yok elinde ki öyle bir şey de yaşamadık. Adamın instagram hesabının şifresi varmış girmiş orada görmüş mesajımı. Konuşuyorduk öncesinde de sadece bunun ötesine geçmedi ve sonra bitti de zaten. O zamandan beri görüşmüyoruz.

Tehdit ettiği şeyin benimle alakası yoktu. Ben sonradan eklendim. Adamın yaptığı bir yolsuzluk vs de yok. Ayrıntı veremiyorum burada çok spresifik bir şey çünkü. Bizi öyle rezil edebilecek bir şey yok elinde ki öyle bir şey de yaşamadık. Adamın instagram hesabının şifresi varmış girmiş orada görmüş mesajımı. Konuşuyorduk öncesinde de sadece bunun ötesine geçmedi ve sonra bitti de zaten. O zamandan beri görüşmüyoruz.
Allah bilir daha neler gördü kadın o instada.

Dün duyduğum şeyden sonra kadınlarda sorun olduğunu anlamıs oldum bi tanıdığım yakin bi arkadasının kocasının kadın kıyafetler giyip adamlarla buluştuğunu yakalıyor kadında hamile ve bu adamla barışiyor 🤷🏼‍♀️ adamıda gördüm instada boy boy mutluluk pozları veriyorlar görsen baya adam gibi adam :KK53: kocasız kalmaya ne vok korkuyor bu kadınlar
Şu haberi hatırlıyor musunuz? Link linl en kötüsü de oğlunun yanında kadın kılığına girip erkekler büyüyünce kadın olur diyormuş. Çok üzücü rezil herif. Madem böyle hislerin var boşan.

Hep de karşılıklı dakikalarca ağlanır bu konularda :KK70:

Yersen...

Beni uğraştırma. Sözlüğe evli erkekle beraber olan kadın yaz ve oku neymiş.
Kocamı boşıcam ya yetti canıma. Bir defa böyle karşılıklı ağlama mutluluğuna eriştirmedi beni. Dilekçe veriyim de ağlar belki 🥺

Ayyy bu olayın benzeri haber spikeri bir kadın yaşamıştı adını unuttum. Kadın evde yokken adam kıyafetlerini giyip foto çekiniyormuş. Kadın bir yerde fark ediyor. Boşanıyor sonra. Çocukları da vardı umarım şahit olmamıştır. :olamaz:

yasak olduğu için cazip gelmiş nasıl birdenbire bu kadar aşık olduk deyip şaşırmanıza gerek yok yani.
bana da diyette ne yasaksa o cazip geliyor🤷

Merhaba güzel hanımlar. İçimi sizlere dökmeye geldim.

Çalıştığım yerde birine aşık oldum. Boşanmak üzere olan ama henüz boşanmamış birine. İlk başlarda dostça bir samimiyetimiz vardı. O hep dertlerini bize anlatırdı biz de geçer, her evlilikte olur derdik ama anlattıkça bir süre sonra herkes boşan artık kurtul demeye başladı. Ben yine de böyle demedim hiç çünkü bekara yorum yapmak kolay dedim. Ama hep dinledim, anladım, o da beni dinlerdi. Sonra çok şiddetli kavga ettikleri bir gün gidip boşanma dilekçelerini verdiler ve süreç başladı. Ne olduysa bundan sonraki süreçte oldu. Daha da çok birlikte vakit geçirmeye başladık (başbaşa değil arkadaşlarla topluca). Zamanla birbirimize daha çok yakınlaştık o kadar iyi anlaşıyorduk ki ve beklendiği gibi aşık olduk. Yine de henüz boşanmamış olduğu için böyle olmayacağını konuştuk, dakikalarca ağladık. Sonra dayanamadık. Nasıl bu kadar aşık olduk bilmiyorum.

Bir gün öğrendik ki karısı dilekçeyi geri çekmiş. Daha doğrusu işleme koydurmamış sanırım (avukatları tanıdıkmış) sonradan öğrendi bu adamda, ayrı yaşıyorlardı. Daha sonra yeniden dilekçe yazıyorlardı ki kadın beni öğrenmiş ve tehditler savurmaya başlamış. Kendisini bi iki konuda daha tehdit ediyordu zaten çok detaya girmiyorum, benimle ilgili de tehdit etmiş. Aynı şekilde bana da ulaştı ve hem arayarak hem mesajla iş yerime ve aileme söylemekle tehdit etti. Eğer kocası ondan boşanırsa rezil edermiş ikimizi de bu sebeple zorla ve tehditle yanında tutuyor adamı. Bir dr üstüne benim göreceğim şekilde her yerden mutlu aşk pozları atıp duruyor. Adam aşırı mutsuz ama bunları engellemek için boşanamıyor. Ben ise hem kızgın, hem kırgın, hem de çok pişmanım. Nasıl bu kadar aşık oldum birden bire anlayamıyorum. Başlarda hiçbir şey yoktu. Sevdiğim bir insandı sadece. Ama ben ömrümde kimseyle bu kadar güzel anlaşmamıştım. Bu kadar ortak yönümün olduğu kimseyi tanımadım. Bunlar yine de doğru değil bu şartlar altında biliyorum. Bekleyebilirdik bekleyemedik, dayanamadık ve ağzımızın payını aldık.

Şu an o kadar üzgün ve pişmanım ki. Keşke sabretseydik, olması gerekiyorsa olurdu. Bir yandan da hayallerim yıkıldı, bir daha onları yaşayamayacak olmak, böyle yarım kalmak içimi acıtıyor. Sürekli gözlerim doluyor. Ben bu kadar duygusal bir insan da değildim, bu kadar kısa sürede bu kadar bağlanamazdım ama şimdi kendimi tanıyamıyorum. Kimseye de anlatamıyorum. Buraya içim dökmek istedim. Bu olanları asla savunmuyorum, sadece üzgün olduğumu anlatmak istiyorum.
Boyle hikayelerin alıcısı çoktur benim saf Melek kızım fakat ben yemem.

Adam tüm evliliğini gelip iş yerinde anlatiyor. Nasil aşik olunur böyle birine aklim almiyor.

Sanirim kurtarici sendrom "evlendiği kadin iyi değil ama BEN kurtaririm adami, ben mutlu ederim" diye.

Yoksa dişardan bakildiğinda adam çok iğrenç. Gidip evli olduğu eşinin dedikodusunu yapiyor iş yerinde (arkadaş ortami farkli), boşanmadan hemen ilişkiye başlamak,..

Sana diyeyim, o mutsuz sandiğin adam var ya hzk gör bir kaç ay sonra bebek müjdesi verir. Senin yerinide kolaylikla doldurur. Kimse, hele bir erkek, istemediği evlilikte kalmaz.
bazi kadinlari gercekten anlamiyorum. evli mutsuz aglak bir adam bulunca kendilerini rehabilitasyon merkezi saniyorlar🤣🤣🤣🤣

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X