Yanlış bişey mi yaptım

Saykologist

Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2019
138
308
Alın size manipülasyon. Durup durup bumerang gibi dönecektir size, bu ihtimale hazırlıklı olun.
dönceğine eminim evet ama dönünce bulamayacağına da eminim o konuda şüpheniz olmasın

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının aldında.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 63 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 159 cm. Başlangıç Kilom :43 Kg. Şimdiki Kilom :45 Kg.

Saykologist

Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2019
138
308
O erkek arkadaşın seni aldatan eski sevgilin ile empati yapmış. Erkek kafası işte. Vicdan yapacak birşey yok. O kızın da iki çocuğunun babası değil sonuçta, öyle aman aman hayatı sarsılmamıştır.
olabilir var biraz o karakter ondan başka herkes iyi yapmışsın ellerine sağlık dedi

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının aldında.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 63 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 159 cm. Başlangıç Kilom :43 Kg. Şimdiki Kilom :45 Kg.

bbluespiritt

All izz well
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2017
4.396
9.024
Bu konuda size katılmıyorum, evet kesinlikle reel bi ilişki ile arasında çok fark var ama sanal da olsa bi sadakat yükümlülüğü var 10 ay gece gündüz beraber geçirmişiz, birsürü paylaşım yapmışız, bir sürü şeyden konuşmuşuz, birbirimizle planlar yapmışız, ki evlilik planı yapmaamış bile olsak beraber bir süreç geçirmişiz ilişkiniz yoktu diyemezsiniz, o zaman sizin mantığınızla eşimiz sanaldan istediği bir kadınla görüşebilir online olarak sonuçta aralarında ilişki yok bu bir aldatma değildir olarak düşünebiliriz
Son cümlenizin gerçekten aynı şey olduğunu düşünüyorsanız eğer siz daha çok üzülürsünüz siz 10 ay gece gündüz beraber geçirmediniz siz 10 ay sadece o telefon açıkken bir arkadaşlık yaptınız o telefon kapandığı an size söyledikleri doğru mu değil mi belli olmayan biri var karşınızda ki değilmiş zaten en azından bir kaç kez görüşseniz yine tamam diyeceğim ama oda yok resmen sıkıntıdan birbirinize sarmışsınız bu evliyken eşin sanaldan biriyle konuşmasıyla aynı şey değil

rouges

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2011
2.199
1.815
Kızın sana cevap vermemesi normal. Neden senle muhatap olsun ki.
sevgilisine söyleyerek, bak eski sevgilin aramızı bozmaya çalışıyor nasıl bir insanmış oysa ben ne kadar seviyeli bir kızım iyi ki beni tercih ettin, mesajı verip yerini sağlamlaştırmış oldu kendince.
Sen de içinden geleni yapmışsın.
Vicdan yapacak bir durum yok. Nasıl rahat edeceksen öyle davran onların ne düşündüğünün bir önemi yok.
Herşeye rağmen kızın aklına karpuz kabuğunu sokmuşsun.
Hep tedirgin ve tetikte olacak. Bu da İlişkilerine yansıyacaktır.

eylulcmre

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
5.961
16.568
Bundan 1 ay önce buraya böyle bi konu açmıştım yorum yapanlar da dedi ki başkası var, nitekim haklı da çıktılar, Mesajın ikinci kısmı doğru çıktı. Bi kaç gün önce doğum günüydü bugün hikayesinde paylaşmış ki sevgilisi doğum günü hediyesi göndermiş, ben de düşündüm ki 1 aylık sevgiliyle hediye gönderecek kadar samimi olmak zor daha öncesi vardır dedim ve kıza mesaj attım, kötü bi niyetim yoktu, mesaj da yapıcı bi mesajdı zaten kız deseydi ki 1 aydır sevgiliyiz tamam biz 3 ay önce ayrılmıştık mutluluklar der çekilirdim. Kız bana bişey yazmadan direk eski sevgilime yetiştirmiş, işte konuştuk biraz öğrendim ki 2 aydır varmış kız yani 1 aylık bir süreci kızla ortak geçirmişiz. Neyse bu konulara üzülmedim alıştım artık aldatılmaya, önceki boynuzlarım da eskimişti zaten biraz da yenileriyle takılırım sorun yok ama kıza yazdığımdan erkek bir arkadaşıma bahsettim bana vicdan yaptırdı yok niye yazmışım ne gerek varmış elime ne geçmiş, arkasından sayıp sövseymişim yetermiş, yaptığım şeye değmiş mi pişman olcak mışım onların hayatları beni ilgilendirir miymiş vs. Evet elime bişey geçmedi ayrılsalar da devam etseler de beni ilgilendirmez benim için tamamen bitti sonuçta ama ben bir kadın olarak eğer aldatılıyosam ya da 2. Bir kadınsam bunu bilmek isterim bana söylensin isterim. Daha önceki aldatıldığımda akrabamız olduğu için ucu bana dokunur diye söyleyememiştim ve içimde kaldı bu sefer böyle yaptım ama ne biliyim şu an da bi tık kötü hissediyorum siz ne düşünüyorsunuz
Oh çok iyi yapmışsın. Hiç pişman olma

eylulcmre

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
5.961
16.568
Son cümlenizin gerçekten aynı şey olduğunu düşünüyorsanız eğer siz daha çok üzülürsünüz siz 10 ay gece gündüz beraber geçirmediniz siz 10 ay sadece o telefon açıkken bir arkadaşlık yaptınız o telefon kapandığı an size söyledikleri doğru mu değil mi belli olmayan biri var karşınızda ki değilmiş zaten en azından bir kaç kez görüşseniz yine tamam diyeceğim ama oda yok resmen sıkıntıdan birbirinize sarmışsınız bu evliyken eşin sanaldan biriyle konuşmasıyla aynı şey değil
Aaaa yüzyüze bir sevgililik değil miymiş 🙄

elsa83

Guru
Pro Üye
18 Mayıs 2008
3.865
6.740
Siz iyi yapmışsınız fakat 10 ay sadece telefonla görüştüğünüz biri ile nasıl evliliğe doğru gidiyordu ilişkimiz diyorsunuz. Sanal arkadaşmışsınız sadece.

mavikelebek34

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2017
729
3.257
10 ay yüz yüze görüşmediğim biriyle evlilik düşünmezdim. Neler duyuyoruz görüyoruz. İnsanlar evlendikleri insanları, yüz yüze görüşüp tanıdıklarını sandıklarını bile tanıyamıyorlar.
Vicdan yapacak bir şey yok. Yapmasaydın içinde kalacaktı şimdi onlar düşünsün sende yoluna bak

forewamorrenk

Mustafa Kemal Atatürk
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2018
3.885
8.620
Yüz yüze görüşmediğin birisi için fazla kafaya takmışsın.
Ayrıca kıza yazarak da çok iyi yapmışsın.
Bırak bilsin kiminle beraber olduğunu.
Vicdanını rahat tut.

giggles

Shady's back.🥴
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2020
3.871
16.985
Yani şimdi birbirimize dürüst olursak siz de çok iyi niyetle yazmamışsınız
Zaten niye iyi niyetle yazacaksınız?
Kıza yazsanız da yazmasanız da çok kayda değer vicdan azabı çekilecek bir durum değil

Zatem konu özü itibarıyla bahsi geçen kişiyi hiç görmediğiniz için yerinizde olsam sevgili olarak bile saymazdım ben o kişiyi
Kızla gerçek hayatta görüştülerse sizin ortak hiçbir anınız ciddiye alınacak boyutta değil

Bence böyle hiç görüşmeden sevgili olmalara kalkmayın