YANLİS YAPMADAN BANA YARDİMCİ OLUR MUSUNUZ??

Yasin kucuk sanirim. Bunlardan seni sevdigini aşik oldugunu falan dusunme. Bi insandan adam gibi bir iliski istiyorsan bu insandan cikmaz soyliyim. Bikini degil ama baska fotolar ister yuz verirsen
Peki simdi ne yapmaliyim ben sizce? Ben pek anlamiyorum bu iliskilerden. Surekli onu sildigimden tedirgin oluyor diye pisman oldu sanmistim ben.

Arkdaslar 3ay once biriyle konusmaya baslamistim ayni sosyal grup icerisindeyiz ama farkli sehirlerde.
Neyse bu benden bikinili fotograf isteyince bende tavrimi koydum. Sonra konusmadik.
Bu cocuk baskan adayi olmus,kariyer ve egitim olarak baskanlik yapacagini dusundugum icim destek mesaji paylastim sayfamdan,benim engelimi acmis yazdi filan bana. Bende sadece bu konida destekliyorum dedim kestirip attim derken, surekli yazmaya basladi bana. Arada resmimi kaldiriyorum whatsptan beni sildin mi filan diye soruyor. Bayramda nerde olucaksin diyor. Bende kisa cevaplar veriyorum uzatmiyorum. Amaci ne ben onun egitim karoyerinden etkilenmistim ama icinden baska biri cikti. Suan pisman mi anlayamadim yaptigindan. Bana bir akil verin ki ona gore devam edeyim konusmaya.
yerinde olsam bu adamdan uzak dururdum ..ne demek bikinili resim istemek

Internetten tanistigi bir kizdan bikini foto isteyen uckur duskunu sapik bir adamin toplum icerisinde onemli bir konumu temsil etmesini desteklemem söz konusu bile olamaz.
Icerisinde bulundugunuz toplulugun deger yargilarindan süphe etmek gerek

Cok dogru yazmissiniz. Umarim bu pislik egitimci degildir. Sapik ruhlu pe....k!

Bu adam size uymaz. Bikinili fotoğrafla açmış, bunu kabul etseniz, üstsüz diye devam edip belki ileride bu fotoğraflarla şantaj yapmayı bile denerdi. Sizin tarzınız bu değil. Red edince egosu yaralanmış, kafayı size takmış. Bu adama bir daha şans verirseniz belki evliliğe bile gider yaptığı rolle ama sonrasında aldatır, başka istekleri olur. Ahlak olarak farklı yerdesiniz.

Bu adam size uymaz. Bikinili fotoğrafla açmış, bunu kabul etseniz, üstsüz diye devam edip belki ileride bu fotoğraflarla şantaj yapmayı bile denerdi. Sizin tarzınız bu değil. Red edince egosu yaralanmış, kafayı size takmış. Bu adama bir daha şans verirseniz belki evliliğe bile gider yaptığı rolle ama sonrasında aldatır, başka istekleri olur. Ahlak olarak farklı yerdesiniz.
Evet bu sekilde kadinlarin seks objesi olarak algilanilmasj benim ve bu tip insanlar tarzim degil. Haklisiniz cok ben belki pisman olmustur demistir. Boyle bir istegide olmayinca bir daha. Ama bendn bu istedgini ancak evlenince alacaktir bu yuzden bu yola gidebilir. Ve farkli istekleride olabilir. Bu tip insanlar sapkin oluyor suan ufkumu actiniz cok tesekkurler uzak durmak en iyisi

Kardeş hangi memleketin safısın
Bikinili fotoğraf istemiş reddetmişsin, şimdi tekrar gönlün var gibi davranmışsın o da tekrar sapığa bağlamış
İdrak

Kardeş hangi memleketin safısın
Bikinili fotoğraf istemiş reddetmişsin, şimdi tekrar gönlün var gibi davranmışsın o da tekrar sapığa bağlamış
İdrak
İstemedi ki bi daha. Sadece whatsp fotografimi kaldirdigm zaman sildin mi diyip duruyor

İstemedi ki bi daha. Sadece whatsp fotografimi kaldirdigm zaman sildin mi diyip duruyor
Yeşil ışık yakmışsınız durduk yere, o konuşmanın oraya bağlanmayacağını düşünecek kadar saf olmamalısınız gerçekten. Adam ne mal olduğunu belli etmiş zaten

Yeşil ışık yakmışsınız durduk yere, o konuşmanın oraya bağlanmayacağını düşünecek kadar saf olmamalısınız gerçekten. Adam ne mal olduğunu belli etmiş zaten
Hakli olabilirsnz ama 1aydir bunu istemedi ben ona muhafazakar birisi oldgmu acikladim onlar pek bizim gbi degiller kardesi filan bir suru erkekle fotograf cekinip hepsine askm yazmis aile yapilarmz farkli napmaliyim simdi bn

Adamın şöyle yapması böyle etmesi sizden bikinili fotoğraf isteyen o erkek olduğu gerçeğini değiştirmez.

Arkdaslar 3ay once biriyle konusmaya baslamistim ayni sosyal grup icerisindeyiz ama farkli sehirlerde.
Neyse bu benden bikinili fotograf isteyince bende tavrimi koydum. Sonra konusmadik.
Bu cocuk baskan adayi olmus,kariyer ve egitim olarak baskanlik yapacagini dusundugum icim destek mesaji paylastim sayfamdan,benim engelimi acmis yazdi filan bana. Bende sadece bu konida destekliyorum dedim kestirip attim derken, surekli yazmaya basladi bana. Arada resmimi kaldiriyorum whatsptan beni sildin mi filan diye soruyor. Bayramda nerde olucaksin diyor. Bende kisa cevaplar veriyorum uzatmiyorum. Amaci ne ben onun egitim karoyerinden etkilenmistim ama icinden baska biri cikti. Suan pisman mi anlayamadim yaptigindan. Bana bir akil verin ki ona gore devam edeyim konusmaya.
Adamın amacı belli, herşey ortada neyi var anlaşılmayacak.
Bikini fotoğraf ne ya.
İnternet çıplak kadın fotosuyla dolu. Konuştuğun kadını cinsel obje olarak incitmek erkekliğe yakışmaz.
Hiç umursama oralı da olma.

Belki pisman olmustur diye dusundum,cunku bir daha boyle birsey istemedi ama huylu huyundan vazgecermi bilemiyrm tabi
Huylu huyundan vazgeçmez! Bu çok net. Allah karşınızdaki kişinin gerçek yüzünü göstermiş en baştan ancak siz kendinizi boşlukta hissedip yine iletişim kurmasına izin vermişsiniz. Muhatap olmayın hiçbir şekilde. Sizden bikinili fotoğraf istemeyi normal gören biri başkalarından istemeyi de gayet normal görür. Sizin ona hayran olduğunuzu düşünmeden önce iletişimi koparın tamamen. Belli ki kariyerine güvenip rahat davranıyor. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Ama bana tesekkur ederken bunu acikladim. Sadece egitim ve kariyer yonunden buraya yakisacagini dusunuyorum dedim gerisi beni ilgilendirmiyor zaten dedim.

Adam karaktersizin teki. 100 diplomasi ve piril kariyeri olsa kac yazar. Bide öyle pozisyonlara layik görüyorsunuz. Bunu insanlara memo olarak vermek lazim: Diplomalar sadece meslek edinmek içindir. Karşındaki insanın kalitesi hakkında hicbir fikir vermez

çıplak resmini isteyememiş usturuplu davranmış bikinili istemiş yine de.
senin bu kişiden beklentin nedir?sen net olursan o kişi de senden taviz bekleyemez

Senden bikinili resmini isteyen biri için neden destek mesajı attın ki? Bence engelleyin ve uzak durun. başta nasıl davrandıysa size yine o tıynette biridir. Hemen değişecek hali yok ya.

X