YANLİS YAPMADAN BANA YARDİMCİ OLUR MUSUNUZ??

Adam karaktersizin teki. 100 diplomasi ve piril kariyeri olsa kac yazar. Bide öyle pozisyonlara layik görüyorsunuz. Bunu insanlara memo olarak vermek lazim: Diplomalar sadece meslek edinmek içindir. Karşındaki insanın kalitesi hakkında hicbir fikir vermez

Konu sahibi ben değilim, B Bikiz

O mesajı da ben yazmadım ama nasıl böyle görünmüş anlamadım.

Pişman olduğunu sanmam, zihniyeti belli sonuçta, ani bi değişim yaşamadıysa..
Tepki alacağını bildiği icin temkinli davraniyor ve o tarz konulara girmiyor diye düşünüyorum..
Destek olayi sacma olmuş yalnız..

Benden bikinili resim isteyecek. Ben de ona kızıp tüüü kaka dicem ama sonra bundan Başkan olur diye desteklicem. Bence gayet hoşunuza gitmiş ve ben bu adamı tanıyorum sinyalı vermek istemişsiniz

Madem sosyal medyada tanınan biri
Nasıl cesaret edip sizden bikinili fotoğraf isteyebilir?

Sizin SS alıp ifşa edebilme ihtimalini hiç düşünmemiş mi ?

Siz baya baya hoşlanmış görünüyorsunuz bu kişiden
Ama pek tekin biri gibi gelmedi

Madem sosyal medyada tanınan biri
Nasıl cesaret edip sizden bikinili fotoğraf isteyebilir?

Sizin SS alıp ifşa edebilme ihtimalini hiç düşünmemiş mi ?

Siz baya baya hoşlanmış görünüyorsunuz bu kişiden
Ama pek tekin biri gibi gelmedi
Sosyal medyada ben aktif biriyim ve parti icerisinde de. Bende anlamadim nasl buna cesaret etti disaridan hoppa mi gorunuyorum anlamadim ama muhafazakar oldgmu soyleyincede uzaklasti benden. Simdiyse sildin mi diye sorup duruyor resim kaldirdigim her an ve kafamda deli sorular. Cogu insan uzaklas demis hepsinede hak veriyorum. Bazen insan farkedemiyor hoslandgi icib

Pişman olduğunu sanmam, zihniyeti belli sonuçta, ani bi değişim yaşamadıysa..
Tepki alacağını bildiği icin temkinli davraniyor ve o tarz konulara girmiyor diye düşünüyorum..
Destek olayi sacma olmuş yalnız..
Haklisiniz ne deseneniz. Ben hoslandgm icin farkedemiyorum. Oyle buyuk bi hoslantimda klamadi ama surekli her resjm kaldirdigimda sildin mi deyip durmasi cok ilginc geliyor

Ezik bi davranış o da.. Kac yasinda?
30yasinda desem gulersiniz herhlde ya ben ciddi iliski yasamak istyrm dedim sonuxta kendime aileme ve bedenjme saygm var takilamam ki dedim. Uzaklasti direk. Ve suan hic oyke konulara giremiyr ama bi umudumu var anlamadim. Bide yani onu silsem ona ne zarari varki istese bi dunya kizla yatabilir tipi parasi var yani takintilimi acaba?

Destek mesaji nedir ya?

Il baskani kendi ceksin destek mesajini
Sizden neden istiyor?
Istese bile tamam der gecistirirm
Sorarsa da unuttum derum falan

Sacma olmus bu destek mesaji
Bikinili foto istemesi zaten facia
Gorusme bu adamla bence

Niyeti eglence.

30yasinda desem gulersiniz herhlde ya ben ciddi iliski yasamak istyrm dedim sonuxta kendime aileme ve bedenjme saygm var takilamam ki dedim. Uzaklasti direk. Ve suan hic oyke konulara giremiyr ama bi umudumu var anlamadim. Bide yani onu silsem ona ne zarari varki istese bi dunya kizla yatabilir tipi parasi var yani takintilimi acaba?
Seni beğenmiş olabilir, birden ilgiyi kestigin icin zoruna gitmis olabilir, pohpoh istiyor olabilir, ne bileyim bana hic oyle cool, hoş bi adam imaji vermedi..

Destek mesaji nedir ya?

Il baskani kendi ceksin destek mesajini
Sizden neden istiyor?
Istese bile tamam der gecistirirm
Sorarsa da unuttum derum falan

Sacma olmus bu destek mesaji
Bikinili foto istemesi zaten facia
Gorusme bu adamla bence

Niyeti eglence.
Bu konuda haklisiniz o mesaji kaldirdim zaten. Pismanda oldum. Degisti sanmistim ben onu. Suan oyle konulara girmiyor ama yinede sogudum yazilanlar daha mantikli geldi burada

Seni beğenmiş olabilir, birden ilgiyi kestigin icin zoruna gitmis olabilir, pohpoh istiyor olabilir, ne bileyim bana hic oyle cool, hoş bi adam imaji vermedi..
Bu olaylardan sonra banada vermedi. Hic arkasini aramadim. Sadece egitimi mukemml diye destek verdim ama kisiligi bozuk sorunca aldgm cevaplar aklima cok yatti. Tiksindjm suan. İnt dolu ciplak kadin var yani pislik sey

Siz rahatsız olduysanız neden engellemediniz o engellemiş sizi ne alaka başkan olacağını öğrenip destek mesajı ne gerek vardı? ayrıca engellediyse onu nasıl gördü sayfanızda? çok gereksiz olmuş. Özellikle de fotonuzu kaldırıyorsunuz ki engellediğinizi sanıp yazacakmı diye taktikler bir de sonra şikayet ediyorsunz iletişimi başlatan sizsiniz hala engellemeyende sizsiniz istiyorsanız görüşün bahane etmeyin

Siz rahatsız olduysanız neden engellemediniz o engellemiş sizi ne alaka başkan olacağını öğrenip destek mesajı ne gerek vardı? ayrıca engellediyse onu nasıl gördü sayfanızda? çok gereksiz olmuş. Özellikle de fotonuzu kaldırıyorsunuz ki engellediğinizi sanıp yazacakmı diye taktikler bir de sonra şikayet ediyorsunz iletişimi başlatan sizsiniz hala engellemeyende sizsiniz istiyorsanız görüşün bahane etmeyin

Ben ergen bir kisilik degilim kimseyi engellemem onun zoruna gitti demek ki davet etti gitmedim filan engelledi. Ayni siyasi ortamdayiz sonucta. Ve ben resmimi bilerek kaldirmiyrm bazen telefon degistirmem gerekiyor o anda da resim kalkiyor. Ne kadar konuya hakim gbi kurgulu yazmissiniz. Hosuma da gitmiyor sormasj sadece anlamn veremiyorum 30yasinda bi adamin boyke sacma hareketlerine. Egitim ve kariyer yonunden iyi oldgu icin desteklemistim ama kisiliksizlgmi suraya yazinca aldgm yorunlardan anladim. Mesajimida kaldirdim. Oldumu onyargili kurgucu hanimefendi

Bu olaylardan sonra banada vermedi. Hic arkasini aramadim. Sadece egitimi mukemml diye destek verdim ama kisiligi bozuk sorunca aldgm cevaplar aklima cok yatti. Tiksindjm suan. İnt dolu ciplak kadin var yani pislik sey
Eğitim insani insan yapmiyor ne yazik ki.. Görgü, asalet, terbiye cok başka şeyler.. Seviyesizin teki besbelli..

X