Yaptığım fesatlık mı yoksa karşı taraf mı hazıra konuyor

En yakın arkadaşında ciddi sıkıntı var. Böyle böyle “özel sektör Kurtlar sofrası” oluyor demek ki.

böyleleri her yerde.Yorum yapanların çoğu beni fesat bulmuş fakat öyle şeyler yaşadım ki buna benzer paranoya oldum.Yorumdakilerin hala iyi niyetlerinin sömürülmemiş olması ve güzel insanlarla karşılaşmış olması ne güzel .

Ablacım altı üstü kurs adı söyleyeceksin. Gören de büyük fon peşindesiniz sanacak agsjsks

Bacim bi kursa gitmissin sertifika vs amacli. Kursla ilgili de paylasmissjn. Sanki kadinnn kurs masraflarinj odemissjn, evinden kursa servis hizmeti vermissin, yerine sinavlara, mulakatlara girmissin gibi abartmadin mi emek sömürücülügü falan

Tabi çok gizli, iş dünyasının mega tarikatının tekelindeki kursa aylarca uğraşarak katıldığınız için çok haklısınız paranoya yapmakta. Sizden başka dünyada o kursu alabilen 2 kişi daha var ve üçünüzün aynı anda uçağa binmesi yasak di mi?

E Kurs notlarını istememiş ki, herkesin ilgi alan başka bir şeydir, bunu diğer insanlarla paylaşır.
Mesela ben arabadan asla anlamam, bir arkadaşım var boş zamanında bile araba videoları izliyor. Araç almaya niyetlenen ona sorar o da yardımcı olur. Akıllı saat alacaktım birine, teknolojik hiç bir şeye kafam basmaz...sporcu bir arkadaşım var ona sordum, sağolsun çok yardımcı oldu, hangi özellikler ne demek anlattı, kaliteli modelleri paylaştı. Ben de kendime göre çok iyi bir tiyatro izleyicisiyimdir, yılda ortalama 40 oyun izlerim. Bilet almadan önce bana sorar arkadaşlarım. Çünkü ya gitmişimdir, ya izleyen arkadaşım vardır ya yorumlarını okumusumdur. Seve seve yardımcı olurum. Aynı şekilde seyahat konusunda da hem arkadaş çevremde, hem KKda herkesle bildiklerimi paylaşırım çünkü ilgisi olmayan birinden çok daha fazla bilgiye sahibim.
Aynı şekilde astrolog bir arkadaşım burç konusunda bilgi paylasiminda bulunur:)
Yani bunu paylaşmak neden kötü olsun ki?
Herkes bazı konularda iyidir, o konuda o kişiden yardım istenir.
Bence gereksiz bir dusuncedesiniz. Ama yine de sizin düşünceniz böyleyse soranlara fazla yardımcı olmayın. Hatta "ya ben ABS danışmanlıktan aldım ama cok da memnun kalmadım, araştır bence" deyin:)

Anladığım kadarıyla beni fesat bulanların çoğu hazıra konan tayfa şey gibi sınıfta not tutmayıp not tutanları paylaşmıyor diye linç eden tayfa.Kızlar bu kadar iyi niyetli kalabilmenize gerçekten çok sevindim dünya dönüyorsa sizin hatrınıza dönmüyorsa beleşciliğe müsade etmeyen benim hatrıma

Bence değil ya

Emek veriyor para harcıyor maddi manevi yatırım yapıyor biri gelip emeğini paylaş diyor bence fesat değil konu sahibi en doğrusunu yapmış
Bi dakkakurs ismi mi istemiş yoksa aylarca kursta aldığı notları mı paylaşmasını istemiş. İşler değişir cevaba göre

Ahahah tam beklediğim tepki. Birazdan allah evinize ateşler salsın deyip üyelik iptali de yaptırcan mı?

Yav seni kıskanıp dibe çeken kişilerin arkadaş listende ne işi var bu 1!
İkincisi kursun duyulmasını istemiyordun madem niye paylaştın bu 2!
Üçüncüsü de kesin A101de falan çalışıyosundur absjsslsslslsdndksşaşsxnxkdlsnckcorğdldn

İletişim çağında bi kurs için aylarca emek vermek bana abartı geldi araştırmanızı ağırdan almışsınız zaten o da istiyorsa şak diye bulabilir herşey çok ulaşılabilir sonuçta
Sizin gibi düşünenler yüzünden mobing yaşadım müdürüm iş kaçırdı benden yerini alırım korkusundan:) bu korkularla içten pazarlıkla zaten zor olan iş hayatını daha da zorlaştırıyosunuz

Yahu altu ustu şu kursa gittim. Derse şu bu giriyo. Konular şunlar bunlar. Sunu yaparsan rahat edersin. Baska ne paylasmjs olabilirsin Allah askina abartmasaniz mi? Bence kimseyle bisey paylasmayin siz bi daha. Birazdan sayemde sertifikali kurslarin oldugunu benden ogrendiniz. Emegimi caldiniz demeye baslamaniz olasi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…