Yaptığım fesatlık mı yoksa karşı taraf mı hazıra konuyor

A101 de çalışan biri olsam seni dava ederdim mahalle bakkalımı böyle aşağılaman hoş değil

Siz cok fesatsiniz

Yani iki ilana tıklasa inst. De yirmi ilan çıkıyor. Es kaza konuşsa bile çıkıyor

instegramda diyetisyen reklamından gına geldi.

İki sene hic aramayip kendi menfaati icin arayana haddini bildirrip kilimi kipirdatmazdim ben.

Kamuda çalışmak da çok zor aslında.işten çıkartma olmadığı için işler hep belli kişilere yükleniyor.geç geliyorlar, sürekli ortadan kayboluyorlar.yaptırımı da yok.sinirden elimin ayağımın titrediği birçok gün oldu.

Kamuda çalışmak da çok zor aslında.işten çıkartma olmadığı için işler hep belli kişilere yükleniyor.ben de kamudayım.sinirden elimin ayağımın titrediği birçok gün oldu.
Kamuda çalışmak kolay demek istemedim. Hani özel sektör "kurtlar sofrası" demiş ya ona istinaden.

Kurtlar sofrası dediğin yerde 30 yıl çalıştım, altımda çalışan en az 20 elemanı bildiğim her şeyi öğreterek yetiştirdim, bu bana bir şey kaybettirmedi, aksine çalıştığım süre boyunca hep sevilen, sayılan bir insan oldum, onlar gelişirken bende geliştiğim için kimsede işimi elimden falan almadı. Güle oynaya, hayır duaları alarak emekli oldum geçen yaz. Bilgiyi aktarmak enayilik değildir, hiç biriniz o işlere, o şirketlere baki değilsiniz. Evet hırslı bir ortam var özel sektörde ama bu kadar insanlıktan çıkmamak lazım.

Bi dakkakurs ismi mi istemiş yoksa aylarca kursta aldığı notları mı paylaşmasını istemiş. İşler değişir cevaba göre

Not istese ne olur ki :) ben kurs defterlerimi fotokopiyle çoğaltıp dağıttım millete gidipte boşa para vermeyin diye. Sağlam not tutarım hepsini verdim öğrenmek isteyenlere yazık değil mi niye para ödesinler, dünya üzerinde dostluk diye bir kavram var yahu, kimse notlarımı alıp ayağımı kaydırmadı :)

Keşke her şey 30 yıl önceki gibi olsa.Yeni nesil çok fena

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…