Yaptığım yanlış mı

AsiHatun

Sessiz ve yalnız 💔
Üyelik İptali
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2021
270
277
selam hanımlar
Sevgilimle kavga ederek ayrılmıştık anlaşamıyorduk birbirimizi üzmek yerine ayrılmayı tercih ettik ama iyi bi ayrılık olmamıştı birbirimize karşı sinirliydik vs.
Bu ayrılık sonrası okulum açıldı ve yeni birini tanıdım duygusal bir boşluğa düştüm ve kendi kendime içimden acaba olur mu diye düşünüyordum tamamen duygusal boşluk benim için evet yanlış bir şey.Bir ilişki bitince hemen böyle olmamalı daha sonra bu düşüncelerden vazgeçtim arkadaş gözüyle devam etti arkadaşlığım. Fakat bu düşünceleri kurarken hâlâ aklımda eski erkek arkadaşım vardı.
Asıl sorun şu ki ben yeni birine karşı öyle düşüncelerden vazgeçtikten sonra eski sevgilimi aramayı denedim..Özlüyordum ve ağlıyordum.
Hemen öyle düşüncelerden vazgeçtikten sonra eski erkek arkadaşımı aramak bana göre çok ama çok yanlış geliyor.Eski erkek arkadaşımı aradım daha sonrasında o da bana döndü ve konuşmaya başladık buluşma kararı aldık ve tüm olanları biliyor ve çok ama çok kırıldı..
Yenisi olmayınca eskisine dönmüş gibi miyim sizce?
Lütfen bana akıl verin benden yaşça büyük olduğunuz için fikirlerinize ihtiyacım var
Kendimi çok kötü hissediyorum kötü biriymişim gibi…Vicdan azabı çekiyorum hem de çok
Yenisi olmayınca eskisine dönmüş mü oldum doğrusu nedir :KK43:

AsiHatun

Sessiz ve yalnız 💔
Üyelik İptali
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2021
270
277
Aynı konudan defalarca kez açtın bir sürü kişi sana akıl verdi zaten 😩 farklı nasıl bir yorum bekliyorsun bilmiyorum ama o yorumları dikkate bile almamışsın hala aynı yerdesin
o konuda bu anlattıklarımdan bahsetmemiştim.

MaYa_MiLa

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
31 Ağustos 2012
7.107
23.985

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 546 gün geçti.

MevsimBahar

Bizden hüznü gideren Allah'a şükürler olsun 💚
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
8 Mart 2020
5.051
10.273
Aynı konudan defalarca kez açtın bir sürü kişi sana akıl verdi zaten 😩 farklı nasıl bir yorum bekliyorsun bilmiyorum ama o yorumları dikkate bile almamışsın hala aynı yerdesin
Bende diyorum aynı üye sürekli yeni ilişki mi değişip açıyor bu konuları :110:

meryemcanelif

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2021
1.299
1.803
42
selam hanımlar
Sevgilimle kavga ederek ayrılmıştık anlaşamıyorduk birbirimizi üzmek yerine ayrılmayı tercih ettik ama iyi bi ayrılık olmamıştı birbirimize karşı sinirliydik vs.
Bu ayrılık sonrası okulum açıldı ve yeni birini tanıdım duygusal bir boşluğa düştüm ve kendi kendime içimden acaba olur mu diye düşünüyordum tamamen duygusal boşluk benim için evet yanlış bir şey.Bir ilişki bitince hemen böyle olmamalı daha sonra bu düşüncelerden vazgeçtim arkadaş gözüyle devam etti arkadaşlığım. Fakat bu düşünceleri kurarken hâlâ aklımda eski erkek arkadaşım vardı.
Asıl sorun şu ki ben yeni birine karşı öyle düşüncelerden vazgeçtikten sonra eski sevgilimi aramayı denedim..Özlüyordum ve ağlıyordum.
Hemen öyle düşüncelerden vazgeçtikten sonra eski erkek arkadaşımı aramak bana göre çok ama çok yanlış geliyor.Eski erkek arkadaşımı aradım daha sonrasında o da bana döndü ve konuşmaya başladık buluşma kararı aldık ve tüm olanları biliyor ve çok ama çok kırıldı..
Lütfen bana akıl verin benden yaşça büyük olduğunuz için fikirlerinize ihtiyacım var
Kendimi çok kötü hissediyorum kötü biriymişim gibi…Vicdan azabı çekiyorum hem de çok
anlaşamıyorduk birbirimizi üzmek yerine ayrılmayı tercih ettik yazmissiniz. Anlaşamadığınız halde barismak????

gulendam_34

inanmak yolun yarısıdır :)
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2012
11.712
11.778
eski sevgilinize yeni olaylardan bahsetmenin ne gereği vardı ki
kim çeker ki böyle birşeyi kadın erkek farketmez

yeniler olmayınca eskiye dönmüş gibi olmuşsunuz

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2337 gün geçti.

LadyMorganas

Herkesin kuyusu kendine derin.
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Mart 2019
2.552
7.698
Eeee nalaşmiyorsunuz zaten
Yenisini bulamayinca eskisinemi gideceno_Oo_O

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 482 gün geçti.

Tarihci95

Norm Life Bebeğim
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2019
1.592
1.351
26
Exten next olmaz sözüne defalarca katılanlardanım. Bende denedim eskisiyle olmayı ama olmadı eski defterler açılıp duruldu. Sağlıklı bir ilişki asla olmuyor tabi yenisiyle hemen başlamak da doğru değil ilişkinin süresine göre beklemek gerekiyor.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 48 Kg. ile 65 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 161 cm. Başlangıç Kilom :93 Kg. Şimdiki Kilom :81.7 Kg.

lilay5

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2020
2.316
4.173
o konuda bu anlattıklarımdan bahsetmemiştim.
girip bakmadım tekrar ama bu konudan yorumlarda bahsetmiştiniz. bir sürü yorum da gelmişti cevap olarak
size göre yanlışsa yanlıştır, değilse değildir. karşınızdaki kişi için de öyle.
zaten anlaşamamış ayrılmışsınız, bir kere ayrıldığın ilişkiden de bir halt olmaz. olsaydı zaten ilk seferde olurdu. saçma bir şey için bu kadar düşünmeyin

pembepepe08

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2018
3.616
4.670
Millet neler yapıyorda kimsenşn haberi olmuyor.Sevgilinizden sonra aklınıza gelen kişiyle aranızda birşey olmamış ki bu kadar dert etmişsiniz.Kaldı ki neden söylediniz ? Ortada yaşanmış birşey yokkken.Her doğru heryerde söylenmez diye bir laf var.Artık karşı taraf size güvenini kaybetmiş en ufak bir tartışmada yüzünüze vuracaktır.

Wurstria

İnsanın bahanesi varsa, yapası yoktur.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2015
10.565
16.769
yenisiyle de pek bişey olmamış ki.
insan ayrılık sonrası eskisini unutmak için böyle şeyler deneyebiliyor. ama yenisiyle de olmamış sonuçta.
ha bana kalırsa eskisi ile de olmaz. ben de eski flörtünü hala unutamayan biriyim ama tekrar barışsak bile kaliteli bişey çıkacağını sanmıyorum bizden de.
keşke sen hiç bahsetmeseydin. zaten barışılan eski ilişki yara almış bir ilişki oluyor bu da üstüne tuz biber olmuş.

minekosan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2015
5.362
5.236
selam hanımlar
Herkes çok farklı yapıyor sanki:)) Ama bunu nereden biliyor?