Yaptığım yanlış mı

twinky

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2021
1.288
2.493
selam hanımlar
Sevgilimle kavga ederek ayrılmıştık anlaşamıyorduk birbirimizi üzmek yerine ayrılmayı tercih ettik ama iyi bi ayrılık olmamıştı birbirimize karşı sinirliydik vs.
Bu ayrılık sonrası okulum açıldı ve yeni birini tanıdım duygusal bir boşluğa düştüm ve kendi kendime içimden acaba olur mu diye düşünüyordum tamamen duygusal boşluk benim için evet yanlış bir şey.Bir ilişki bitince hemen böyle olmamalı daha sonra bu düşüncelerden vazgeçtim arkadaş gözüyle devam etti arkadaşlığım. Fakat bu düşünceleri kurarken hâlâ aklımda eski erkek arkadaşım vardı.
Asıl sorun şu ki ben yeni birine karşı öyle düşüncelerden vazgeçtikten sonra eski sevgilimi aramayı denedim..Özlüyordum ve ağlıyordum.
Hemen öyle düşüncelerden vazgeçtikten sonra eski erkek arkadaşımı aramak bana göre çok ama çok yanlış geliyor.Eski erkek arkadaşımı aradım daha sonrasında o da bana döndü ve konuşmaya başladık buluşma kararı aldık ve tüm olanları biliyor ve çok ama çok kırıldı..
Yenisi olmayınca eskisine dönmüş gibi miyim sizce?
Lütfen bana akıl verin benden yaşça büyük olduğunuz için fikirlerinize ihtiyacım var
Kendimi çok kötü hissediyorum kötü biriymişim gibi…Vicdan azabı çekiyorum hem de çok
Yenisi olmayınca eskisine dönmüş mü oldum doğrusu nedir :KK43:
Olan yeni çocuğa olmuş ne diyeyim

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 14-03-2022

Hamileliğimin 33. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 52 gün kaldı.

Bu günlede bebeğiniz başparmağını emerek, emme egzersizi yapıyor. Kendinizi çok yorgun hissetseniz bile, uyumakta güçlük çekiyorsunuz. Bunu sebebi sırt ağrıları, bebeğin hareketleri, sıcak hissetmek, baş ağrıları, bacak krampları ve rahat posizyon bulamamaktır. Unutmayın, yattığınız zaman sol tarafınıza dönerek uzanın. Bu sizin ve bebeğin kan dolaşımını rahatlatacak, sindirim ve solumunuza yardımcı olacaktır. Artık bebeğinizin böbrekleri tam olarak gelişmiştir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

runib

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2009
964
1.238
senin yaşadıklarının hepsi norma, tüm insanlar öyle. nerden biliyorsun erkeke arkadaşının birirlerini aramadığı , emin ol senden güzelini iyisisni bulsa koşa koşa gider

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 49 Kg. ile 66 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 163 cm. Başlangıç Kilom :73.8 Kg. Şimdiki Kilom :70.4 Kg.

Lagom06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2020
1.572
2.045
Ayrıldığın adam dünyada ki son erkek değil. Ayrıyken başkalarıyla görüşmen normal. Diğerinin bunu bilmesine gerek yok. Düştüğün şey duygusal boşluk değil genç olduğundan kaynayan kanın.

Pandora27

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2021
102
130
29
selam hanımlar
Sevgilimle kavga ederek ayrılmıştık anlaşamıyorduk birbirimizi üzmek yerine ayrılmayı tercih ettik ama iyi bi ayrılık olmamıştı birbirimize karşı sinirliydik vs.
Bu ayrılık sonrası okulum açıldı ve yeni birini tanıdım duygusal bir boşluğa düştüm ve kendi kendime içimden acaba olur mu diye düşünüyordum tamamen duygusal boşluk benim için evet yanlış bir şey.Bir ilişki bitince hemen böyle olmamalı daha sonra bu düşüncelerden vazgeçtim arkadaş gözüyle devam etti arkadaşlığım. Fakat bu düşünceleri kurarken hâlâ aklımda eski erkek arkadaşım vardı.
Asıl sorun şu ki ben yeni birine karşı öyle düşüncelerden vazgeçtikten sonra eski sevgilimi aramayı denedim..Özlüyordum ve ağlıyordum.
Hemen öyle düşüncelerden vazgeçtikten sonra eski erkek arkadaşımı aramak bana göre çok ama çok yanlış geliyor.Eski erkek arkadaşımı aradım daha sonrasında o da bana döndü ve konuşmaya başladık buluşma kararı aldık ve tüm olanları biliyor ve çok ama çok kırıldı..
Yenisi olmayınca eskisine dönmüş gibi miyim sizce?
Lütfen bana akıl verin benden yaşça büyük olduğunuz için fikirlerinize ihtiyacım var
Kendimi çok kötü hissediyorum kötü biriymişim gibi…Vicdan azabı çekiyorum hem de çok
Yenisi olmayınca eskisine dönmüş mü oldum doğrusu nedir :KK43:
Gibisi fazla olmuş yenisi olmayınca kürkçü dükkanına bodoslama dalmissin aklım karışmış yalnız kalmaktan korkan insanlar böyle yaparlar . Ama yalnızlık gereksiz insanları hayatına doldurmakta bin kat iyi

morningmoon

🌜✨
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mart 2015
1.637
2.605
33
Anlaşamadığınız birinden ayrılıp yeni biriyle tanıştınız ve olmadı. Bundan daha normal ne olabilir ya😀 niye böyle şeyleri kafanıza takıyorsunuz amaaan. Umarım anlaşamadığınız şeyleri düzeltmişsinizdir bu kez.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1007 gün geçti.

vivamedusa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2018
1.827
2.427
yanlış

Aslindasinirlibiridegilim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2021
388
1.298
27
Ayrılmışsınız ve başkasına şans vermişsiniz ama onunla da olmamış. Çok normal. Ayrıldıktan sonra yaptığınız hiçbir şey için vicdan azabı çekmeyin zira aldatmak için hala devam eden bir ilişki olmalı.
Yeni kişi ile olmayınca eskisine mesaj atmak doğru mu yanlış mı diye sorarsanız, bu konu da bakış açısına göre değişir. Bana göre keşke geriye dönmeseydiniz çünkü zaten anlaşamadığınız için bitirmişsiniz. Şimdi daha iyi anlaşacağınızin garantisi yok ki, bir de başkasıyla görüştüğünüzü söylediğiniz için en ufak kavgada yüzünüze vurulma ihtimali yüksek. Size güveni azaldığı için her kavganızda başkasını aradığınızı düşünebilir. Ama yenisiyle olmayınca eskiyi özlediğini düşünmek çok insani bir duygu. Boşluğa düşmüşsünüzdür,yeni kişiyle olmayınca eskiden sevip güvendiğiniz kişi kıymete binmistir vs. Vardır illaki bir sebebi.
Bundan sonra ne yapacağınıza siz karar verin bu durumu atlatabilirseniz ve eski problemlerinizi çözebilirseniz devam edersiniz. Bence zor ama vicdan yapılcak bir durum yok. Hayırlısı olsun.