YAPTIRDIGI ESTETİKTEN PSİKOLOJİSİ BOZULANLAR

Sen şaka mısın ya ? Burnun nasıl olduda seni intihara kadar sürükledi çok merak ettim fotoğraf atsana. Millet 3. 4. Burun ameliyatını oluyor ölmeyi düşündürecek kadar kötüyse tekrar ameliyat ol.
Ben inanmıyorum artik buna atmıyor foto falan o kadar özelde konuştum bı at ne kadar kotu olmuş dedim atmadı lafı değiştirdi...

Ben inanmıyorum artik buna atmıyor foto falan o kadar özelde konuştum bı at ne kadar kotu olmuş dedim atmadı lafı değiştirdi...
lafı mı değiştirdim? mesajları buraya mı atayım. size dedim ki buraya bilgisayardan giriyorum telefondan kadınlar kulubunu acamıyorum fotograflar telefonda bana ınstagram yazar mısınız? inanma napayım. forumdan bir sürü kişiye instadan fotolarımı attım. ama yazdıgım her seyın yalan olmasını öyle isterdim ki inan

Kuzenim ve halamdan daha berbat olamaz burnun.Kuzenim tekrar ameliyat oldu halam alıştı hayatına o burunla devam etti.Caresiz bir şey değil kendine gel yolunu bul.Ben de göğüslerimi küçültürdüm.Adam süt damarlarıma dokunmuş.İkiz çocuklarim oldu ve ben süt veremedim.Sut damarlarına dokunmadım demişti güya.Ee napayım mama ile destekledim.Ardindan oğlum oldu sütüm yine az.Anladim ki gerçekten süt damarlarıma dokunmuş adama saydırdım mesajla.Benim durumumun çaresi yok ama senin var.Topla kendini iyi bir doktor bul inşallah çözeceksindir

Burdaki arkadaşı vicdana davet ediyorum hem yalan söylüyor diye iftira atıyor hem de gidip yazdıklarımı şikayet etmis. Bu durumdaki insana bu yapılır mı sana ne yazsam yine şikayet edersin. Allaha havale ediyorum. Böyle bir yalanı neden söyleyeyim. Fotoğraflarımı çok kişi gördü sen gorme zaten daha da kötü yorumlar yaparsın belli ki

Anlattıkları gerçek ben kendisiyle bir süredir bu konuyla ilgili dertleşiyorum bana instagramdan fotoğraf ve videolar da attı. Yani ortada yalan kandırma gibi bir durum yok hemen kafanıza göre teşhis koymayın bence

Bir keresinde rüyamda estetik faciası yaşamıştım. O kadar sıkıntılıydım ki geri dönüşü olmayan bir şey başıma gelmişti. Uyanıp rüya olduğunu görünce defalarca şükretmiştim

Bunun gerçeğini yaşayanlar var elbet nasıl hissettiğinizi sadece bir rüya ile bile anlayabiliyorum. Üzüldüm sizin için

Bir keresinde rüyamda estetik faciası yaşamıştım. O kadar sıkıntılıydım ki geri dönüşü olmayan bir şey başıma gelmişti. Uyanıp rüya olduğunu görünce defalarca şükretmiştim

Bunun gerçeğini yaşayanlar var elbet nasıl hissettiğinizi sadece bir rüya ile bile anlayabiliyorum. Üzüldüm sizin için
hala rüya oldugunu soyluyorum kendıme yoksa dayanamıyorum

İstanbulda yasıyorum burun estetiği magduruyum yasamak bile istemiyorum ama ayakta durmaya çalışıyorum. Kulüpte benim gibi olanları çok gördüm. Beraber bir araya gelip konusalım mı hatta goruselım mı yasayabılmek ıcın dayanak arıyorum bır seylerle ugrasıyorum.
Ben size bir olay anlatayım. Benım eski bir arkadasım 15 yaşında burun estetiği oldu. Ailesi ve doktorun uyarısına ragmen hepsını ikna edip ameliyata girdi. Sonra şaka gibi bir olay yasadı. Gecmiş olsun zıyaretıne gelen bir karabasının küçük cocugu 3 günlük burna yumruk attı. Hemen hastaneye gittiler ama doktor pek ilgilenmemiş yapacak bısey yok demiş. Sanırım ilk zamanalr masajla olsa dahı düzelebilirmiş ama doktor hıc bısey yapmamıstı. Alcısı cıktı egri ve ucu düşük burnu oldu. Zamanla dahada egrileşti. Yani berbat bir burundu. Kız suan 21 yasında işe girip para biriktiriyor. Ameliyat olucak. Yani yıllarca o burunla yasadı ama yaşamak istemiyorum demedi. Keşke bunlar yasanmasaydı dedi sadece. Ne neşeli pozitif bir kız. Hatta kendi burnuyla dalga gecıyor😜

Ben size bir olay anlatayım. Benım eski bir arkadasım 15 yaşında burun estetiği oldu. Ailesi ve doktorun uyarısına ragmen hepsını ikna edip ameliyata girdi. Sonra şaka gibi bir olay yasadı. Gecmiş olsun zıyaretıne gelen bir karabasının küçük cocugu 3 günlük burna yumruk attı. Hemen hastaneye gittiler ama doktor pek ilgilenmemiş yapacak bısey yok demiş. Sanırım ilk zamanalr masajla olsa dahı düzelebilirmiş ama doktor hıc bısey yapmamıstı. Alcısı cıktı egri ve ucu düşük burnu oldu. Zamanla dahada egrileşti. Yani berbat bir burundu. Kız suan 21 yasında işe girip para biriktiriyor. Ameliyat olucak. Yani yıllarca o burunla yasadı ama yaşamak istemiyorum demedi. Keşke bunlar yasanmasaydı dedi sadece. Ne neşeli pozitif bir kız. Hatta kendi burnuyla dalga gecıyor😜
Ben direkt ameliyat olma aptalligimi kabul edemiyorum hiçbir şey yoktu olacak

İnanmayanlar olmuş sanırım ama konu sahibi instagramdan da ekliyiz hatta beni de olmama konusunda uyarıyor. Ama her türlü içinde kalıyor bu olay galiba.

hemsiresi burda benım yorumlarımdan sonra hesap açtı sonra da kendisiyle ilgili şikayet başlığım kaldırıldı siteye ihtarname verilmiş. ben yasadıgım olumsuzlukları paylasabilirim yalan bir beyanım yok. ya başkalarının yorumu da böyle sildirildiyse? belki görüp vazgeçecektim insanların yorumları kalsaydı. zaten yorumları silmem için ricada bulunuldu ama ben kalmasını istiyorum sonucta ben de insanların olumlu yorumlarına aldanarak kendisine gittim.

X