yardım edermisiniz?

brnklc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2008
620
0
39
arkadaşlar o yumurtlama tarihini hesaplayan sitelerde 23 ocak ve 28 ocak arası diyor..28 ocağı yumurtlama gününüz diyor yani o günde ilişkiye girmem gerekiyor değil mi..hamilelik için ilk denememizde bu ay heyecanlıyım ve çokta bilgim yok..yardımcı olursanız sevinirim..:eek:

ee ben gün aşırı başladım..mesela dün ilişkiye girdik bugünde girelimmi o zaman..çünkü gün aşırı demişti doktor ama..ne bileyim..CADIARZU

:doktorun öyle dediyse öyle yap cnm...bana bakma senn azdık biz iyicee:roflol::roflol:..bu bebek bizi ne hallere düşürdü..:asigim:...normalde sperm kalitesinin düşmemesi için gün aşırı diyorlar ama bi arkadaş yumurtlama dönemi tarihinde hergün ilişkiye girmiş ve şu an hamile..ama dediğim gibi cnm sen doktorunu dinle..doktordanda iyi bilecek değiliz yaa...

bencede canım yumurtlama günlerinde gün aşırı çalışmalara devam edin.yerimseniben
birde hemen kalma biir süre yatman gerekiyor.:CüvCüv:

çok sağolun kızlar..ayrıca gerçekten ben adamın üstüne atlar oldum bebek aşkına bu hafta sırnaşık şey ilişkiden sonra yatıyoruz ya onuda çekicem kameraya ileride çocuğumuza göstericem diyor eşim neler çektik senin için diye :roflol:

X