Çocuk Hastalıkları yardım edin bebişimin gözlerimi kaydı acaba

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

haticetxuxl kxuxbra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2007
29
0
38
kızlar benim 3 aylık bebişim var bugun misafirlikteydim ve çocuğun sol gözü kaymış tuhaf bakıyo dediler bende önceden şüphelenmiştim ama küçük olduğu için normaldir diyodum şimdi tecrübeli annelerden bilgi edinmek istiyorum normal mi? değil mi?

canim bu insanlara cok kiziyorum
hic anne psikolojisini düsünmüyorlar...
Bence icinde bir süphe varsa doktora götür
rahat edersin...

Katılıyorum. Çok düşüncesiz ve cahil insanlar var. Öyle ki kendileri de aynı yollardan geçtikleri halde inadına genç ve tecrübesiz anneleri üzmekten zevk alan kadınlar var. Ben bu tip yaklaşımda iyi niyet göremiyorum. Herkes bilir ki yeni doğmuş bebeklerde gözler normal olmayabilir. Bunu sen de biliyosundur ama sanki onlar söyleyince kesin öyleymiş gibi bir hisse kapıldın sanırım.

Kıızm bebekken, yine kendini bilmez geveze birinin sözü yüzünden aynı şikayetle ben de doktora başvurdum ve 3-4 yaşına kadar ufak tefek anormallikleri normal sayıyoruz dedi.

Sen canını sıkma, herhangi bir kontrolünde de durumu doktorunuza anlat canım. İçini de rahat tut.

normaldir canim ama yinede sen icini rahatlatmak icin gotur.benimde kizim var ve kucukken bende oyle sanmistim ama allah sukur simdi iyi korkmayerimseniben

canim ilk aylarda normal,hatta yattiklari zaman bile gozleri kayar,aslinda normal,ama arkadaslara katiliyorum sirf icin rahatlasin diye doktora gir umarim kotu birsey yoktr,yeni dogan cogu bebektede olur,icin rahat olsun,sevgilerimle

ilk aylarda normal oluyor tam net göremiyorlar o yüzden gözleri kayiyor benimkilerde de oluyordu.icin rahat etsin diye göz dr.basvur genede canim

X