yardım edin lütfen.. bu durumu yaşayan var mı ?

Black93

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla..
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2020
4.188
5.588
yok Allah’a şükür öyle kaçak ilişki falan olmadı. valla erkek arkadaşımı çok seviyorum askerden gelmesini bekliyoruz isim konulması için. bende artık içim rahat yastığa kafamı koymak istiyorum birde adet olsam bu ayda misss🤗
Bahsettiğim şey aslında buydu.. Evlenmediğiniz için şuan bebek sorun olurdu o manada ama siz rahat olun öyle bir durum olamaz.. Stres yaparsınız adetiniz gecikir sonra daha da çok strese girersiniz.. Bir ömür mutlu olun

LeyLA84db

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2021
1.001
885
37
biraz uzun olucak ama lütfen yardım edin arkadaşlar....ilişkimden önceki adetim 27 yada 28 kasımda başladı 1 veya 2 aralık gibi bitti sanırım. 2 aralıkta ilişki yaşadım. 26 aralıkta adet oldum. daha sonra 4-7 ve 19 ocakta bhcg yaptırdım 0,100 çıktı. ( ilişkiden sonraki 34.-37.-49. günlere denk geliyor testler.) 22 ocakta tekrar adet oldum. 27 ocakta bhcg yaptırdım oda 0,100 çıktı ilişkiden 57 gün geçmişti. sonra 22 şubatta adet gördüm. 5 mart- 13 mart- 18 mart tarihlerinde idrar testlerim negatif. ancak 22 -23 martta adet bekliyordun olmadı. 24 martta bir damla kan geldi daha gelmedi. 26 mart hala adet yok. sizce 4 ay önceki ilişkiye bağlı hamilelik olabilir mi ?
O soylediginiz seyin tip tarihinde mumkun oldugunu zannetmiyorum. 🙄 3 kereadet olmussunuz zaten. Kaldi ki 4 ay once sadece ilsikiye girdik acaba olmusmudur demeniz de tuhaf ama . Iliskiden 57 gun gecmis ustune 3 kere adet olmussunuz mantikli dusunmek lazim bence 😕

catpersoncatlover

Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2020
199
192
bir tane sorduğum doktor adet gecikmen varsa tarlusal kullanbilirsin bu ay için ancak tekrar ederse muayene olman lazım dedi bende kullandım. 😟
Bence kafanıza göre ilaç almayın. Bir de 4 ay önce yaşanmış bir ilişkiden hamile kalmanız imkansız bir durum. En güzeli siz bir doktora gidin. Stresten dolayı da gelmiyordur adetiniz☺️

havvanur52

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2021
75
24
23
O soylediginiz seyin tip tarihinde mumkun oldugunu zannetmiyorum. 🙄 3 kereadet olmussunuz zaten. Kaldi ki 4 ay once sadece ilsikiye girdik acaba olmusmudur demeniz de tuhaf ama . Iliskiden 57 gun gecmis ustune 3 kere adet olmussunuz mantikli dusunmek lazim bence 😕
şuan ilişkiden 116 gün falan geçmiş durumda, en son yaptırdığım beta testim 57. günde yapıldı. süre olarak geç yumurtlama falan ihtimali için yeterlimidir bilemedim o yüzden soruyoruyorum. birde benim adetlerim hep düzenliydi olmayınca korktum yani. tarlusal kullanıyorum 4 gündür kullanmaya başladıktan 2 gün sonra kahverengi leke gelmeye başladı normalmidir bilmiyorum :KK43:

havvanur52

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2021
75
24
23
Bence kafanıza göre ilaç almayın. Bir de 4 ay önce yaşanmış bir ilişkiden hamile kalmanız imkansız bir durum. En güzeli siz bir doktora gidin. Stresten dolayı da gelmiyordur adetiniz☺️
malesef doktor tavsiyesi üzerine tarlusala başladım 4 gün oldu başlayalı 3 gündür kahverengi lekeler geliyor.

Dmla12

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
17 Mart 2021
342
533
şuan ilişkiden 116 gün falan geçmiş durumda, en son yaptırdığım beta testim 57. günde yapıldı. süre olarak geç yumurtlama falan ihtimali için yeterlimidir bilemedim o yüzden soruyoruyorum. birde benim adetlerim hep düzenliydi olmayınca korktum yani. tarlusal kullanıyorum 4 gündür kullanmaya başladıktan 2 gün sonra kahverengi leke gelmeye başladı normalmidir bilmiyorum :KK43:
Hiiç dert etmeyin imkanı kalmamış zaten• kahverengi lekelenmeden sonra gelir adette• içiniz rahat olsun 😌

Yusra30

Kime Mavisin Gökyüzü ? 🥀
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2020
8.541
8.515
biraz uzun olucak ama lütfen yardım edin arkadaşlar....ilişkimden önceki adetim 27 yada 28 kasımda başladı 1 veya 2 aralık gibi bitti sanırım. 2 aralıkta ilişki yaşadım. 26 aralıkta adet oldum. daha sonra 4-7 ve 19 ocakta bhcg yaptırdım 0,100 çıktı. ( ilişkiden sonraki 34.-37.-49. günlere denk geliyor testler.) 22 ocakta tekrar adet oldum. 27 ocakta bhcg yaptırdım oda 0,100 çıktı ilişkiden 57 gün geçmişti. sonra 22 şubatta adet gördüm. 5 mart- 13 mart- 18 mart tarihlerinde idrar testlerim negatif. ancak 22 -23 martta adet bekliyordun olmadı. 24 martta bir damla kan geldi daha gelmedi. 26 mart hala adet yok. sizce 4 ay önceki ilişkiye bağlı hamilelik olabilir mi ?
Her topiğe girmem ama yardım yazınca girdim girmez olaydım gibi oldum yinede geri birşey yazıp dönmek olmaz dedim 😂 bu soruyu sormak için çok geç kalmışsın heran doğırabilrsiniz bir acile gidin derim 🤣🤣🤣🤣

Yusra30

Kime Mavisin Gökyüzü ? 🥀
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2020
8.541
8.515
Merak ettiğim Ordulu musunuz 🤣52 :)

Aylinaydemir35

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2020
123
88
22
Merhaba iyi geceler kizlar size bir sorum olacak hamile kalmak için bele yakı yapıldığını duyan var mı varsa yardımcı olabilir misiniz 😏🙄🥺

Yusra30

Kime Mavisin Gökyüzü ? 🥀
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2020
8.541
8.515