Yardım edin lütfen

Eşim olumam konusunda sestek veriyor ömür boyu okumak istiyosan bile oku bn okuturum seni ister çalış ister çalışma diyor eşim olgun memnunum yine olsa yine evlenirdim ama tek sırun kayınvalidem ailemi bilmiosunuz bni kendi şstedikleri bölüm olmadan okutmak istemiyorlardı sarır bıçak fırlatıyorlardı ufak meseleleri büyütüyolardı
Eşiniz konusunda şanslısınız umarım ömür boyu devam eder. Demek istediğim eşiniz ileride de böyle kalacak mı bilemeyiz. Aileniz konusunda evet haklısınız zor bir ortam ama yinede kocaya kaçmak yerine devlete sığınabilirdiniz diye düşünüyorum. Tercih meselesi tabiki.

Hepsini okumadım. Oldukça ezdirmişsin kendini. Sadece sakın hamile kalma bu yaşta. Mutlaka okulunu oku. Mesleğini eline al sonra çocuk olur. Yoksa çok çok pişman olursun.

Kötü bir tecrübe olmuş bundan sonra kimseye güvenmemeyi öğrenmiş olmuşsundur... Bence esinle konuş beni zaten benimsemiyorlar ben artık annenin yanina cikmak istemiyorum gözümün içine baka baka beddua edip hakkimda kötü konusuyor telefonda insalara de... En kısa zamandada evinizi taşıyın...:KK69:

Evleneli 7 ay oldu eşimin akrabaları doktora git hacıya hocaya git diyip duruyo kısır muamelesi yapıyorlar eşimle biz iyi anlaşıyoruz biz istiyoruz ama tek anlaşamadığım kayınanam evliliğimin huzurunu bozmaya çalışan kuma gelir üzerine diyip aklımı çelmeye çalışıyo eşimde hangi devirdeyiz annem seni doldurmaya çalışıyo kulak asma diyo bn farklı kültürdenim adetkerini bilmiyorum yavaş yavaş öğreniyorum kaynanama karşı eşim bnim yanımda olsa hep yeter
Henüz yaşın o kadar genç ki..
Etrafında bi sürü cahiller ile dolu..
Bilmiyorum ama sevgi yeterli mi gerçekten?
Daha bu yaşta böyle büyük büyük sorumluluklar
Çoluk çocuktan bahsetmeler..

Fikrim asla şuan çocuk yapmaman.
Nelerle uğraşıyorsun. Birde çocuk gelse onunla ilgili seni yönlendirecekler başını yiyecekler.
En önemlisi bu Yaşta çocuk sahibi olmak,
Çok çok büyük sorumluluk.
Yazık edersin kendine..

Keske nokta virgul bir sey kullansaydin.

Esin senin yanindaysa, kaynanaya uymuyorsa cok tinlama. Ayilir bayilir alisir. Esinle iyi olmaya bak kaynanaya yaranmaya calisma. Olmus bir hata konusmussun, kesin o da senin dedikodunu yapmistir.
Evet yapıyor telefonda konuşurken arkadaşlarına bna baka baka beddua ediyo bu olay olmadan öncede sürekli evi pis vs.. diyodu ama eşimde çamaşır suyu deterjan kokusundan hasta olcaz hergün temizliğin bitmiyor diyo kaynanamın eviyse ağır bi koku var

Kötü bir tecrübe olmuş bundan sonra kimseye güvenmemeyi öğrenmiş olmuşsundur... Bence esinle konuş beni zaten benimsemiyorlar ben artık annenin yanina cikmak istemiyorum gözümün içine baka baka beddua edip hakkimda kötü konusuyor telefonda insalara de... En kısa zamandada evinizi taşıyın...:KK69:
Ewt ama eşim çıkmamı istiyo saygıda kısur etme git yanına diyo eşimle artık kaynanam hakkında konuşamıyorum çünkü yeter artık yorgunum zaten filan diyo evim yaza doğru taşınacak inşallah ana yakın bi yere

Yalnızdım bunalmıştım bna yakın davranınca dertleşmiştim bir dahada kimseye güvenmem zaten ana eşimi nasıl kendime çekip annesinden uzaklaştırırım
Valla erkek bir değil eşini sen tanirsin neyi seviyo senden ne bekliyo ona göre hareket et özür dile hatanın farkına vardığını söyle annen cok üstüme geldi o kadinda bni kandırdı doldurdu de hatta madem o öyle yapıyo sende inkar et ben öyle demedim bir kaç bişey söyledim o üstüne eklemiş kendi abartip anlatmis de eşinin yanında kv deye iyi ol ezilen tarafın sen olduğunu görsün esinede kvyi kotuleme hiç ben sana güveniyorum dayanacam sen beni burdan uzaklastir tasiyalim evi de zaten seni seviyormus esin altından gir üstünden çık tatlı dille

X