yardım edin lütfen

asyaAsya187

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2021
228
15
33
Merhabalar eşimle 2 senedir tanışıyoruz. 1 yıldır evliyiz. Eşimle görüşürken ailesiylede görüşüyordum. Tanısma asamasında Bana her zaman evimin ayrı olacağını söylediler. Neyse evlendik. Evlendiğim günden bu yana annesi bi kez yalnız bırakmadı . Her sabah erkenden arayıp kahvaltıya çağırdı. Gece 12 ye kadar onlarda oturduk. Yatmadan yatmaya eve geldik. Evimde vakit geçirmek istediğimi defalarca söyledim. Kayın validem yılmak bilmedi halen ısrarla hergün çağırıyor. Bu konudan dolayı 2 kez büyük kavga çıktı . Kadın yine anlamadı. Eşimin maaşı normal. Mutfak masrafı tek olsun istiyor kayın validem. Üstelik bana sürekli baskı yaptı çalışmam konusunda. Oğlum tek maaşlı evi geçindiremez diye. Bende patladım. Madem oğlun evi geçindiremeyecekti o zaman niye evlendirdiniz dedim. Yurt dışında yaşıyorum. Temizlik işine başladım. Buraya geldim geleli elime tek kuruş para vermediler. Kazancımda eşimin hesabına gidiyor. Kaynanam düğünde takılan takılarıma el koydu vermedi. Yaptığı haksızlık yetmiyormuş gibi hergün çağırıyor. Ben evine gitmeyince işini yapmıyor. Bi ara akşam 6 da gittim evine , akşama kadar işi duruyor benim gelmemi bekliyor. Ben gitmezsem o bize geliyor. İşim var bugun gelemem dediğimde bu seferde saat başı arıyor. İşin bitmedimi ne zaman bitecek diye. Sürekli kontrol ediyor. Herseye karısıyor. Geçim korkusuyla cocuk yapmamı istemiyor. Aman aman çocuk yapmayın önce birikim yapın sonra cocuk diyor. 30 yasına gelmişim daha ne kadar bekleyecem. Üstelik kendilerinin maddi durumu oldukça iyi. İyi olduğu halde herseyde cimrilik yapıyor. Akşam yemeğini kahvaltıyı orda yediğimde sofradan aç kalkıyorum. Azıcık yemek yapıyor kuşun yiyeceği kadar. Artık canıma tak etti yardım edin bana . Gidecek yerimde yok. Ne annem ne babam var kimsem yok.

Merhabalar eşimle 2 senedir tanışıyoruz. 1 yıldır evliyiz. Eşimle görüşürken ailesiylede görüşüyordum. Tanısma asamasında Bana her zaman evimin ayrı olacağını söylediler. Neyse evlendik. Evlendiğim günden bu yana annesi bi kez yalnız bırakmadı . Her sabah erkenden arayıp kahvaltıya çağırdı. Gece 12 ye kadar onlarda oturduk. Yatmadan yatmaya eve geldik. Evimde vakit geçirmek istediğimi defalarca söyledim. Kayın validem yılmak bilmedi halen ısrarla hergün çağırıyor. Bu konudan dolayı 2 kez büyük kavga çıktı . Kadın yine anlamadı. Eşimin maaşı normal. Mutfak masrafı tek olsun istiyor kayın validem. Üstelik bana sürekli baskı yaptı çalışmam konusunda. Oğlum tek maaşlı evi geçindiremez diye. Bende patladım. Madem oğlun evi geçindiremeyecekti o zaman niye evlendirdiniz dedim. Yurt dışında yaşıyorum. Temizlik işine başladım. Buraya geldim geleli elime tek kuruş para vermediler. Kazancımda eşimin hesabına gidiyor. Kaynanam düğünde takılan takılarıma el koydu vermedi. Yaptığı haksızlık yetmiyormuş gibi hergün çağırıyor. Ben evine gitmeyince işini yapmıyor. Bi ara akşam 6 da gittim evine , akşama kadar işi duruyor benim gelmemi bekliyor. Ben gitmezsem o bize geliyor. İşim var bugun gelemem dediğimde bu seferde saat başı arıyor. İşin bitmedimi ne zaman bitecek diye. Sürekli kontrol ediyor. Herseye karısıyor. Geçim korkusuyla cocuk yapmamı istemiyor. Aman aman çocuk yapmayın önce birikim yapın sonra cocuk diyor. 30 yasına gelmişim daha ne kadar bekleyecem. Üstelik kendilerinin maddi durumu oldukça iyi. İyi olduğu halde herseyde cimrilik yapıyor. Akşam yemeğini kahvaltıyı orda yediğimde sofradan aç kalkıyorum. Azıcık yemek yapıyor kuşun yiyeceği kadar. Artık canıma tak etti yardım edin bana . Gidecek yerimde yok. Ne annem ne babam var kimsem yok. Evde kaldığım günler yada misafirim olduğu günler kalan yemekler alıp evine götürüyor. Yarına gelin bizde yiyin diye
Canım çok üzüldüm yazını okuyunca. Eşin sana destek olmuyor mu? Anne kuzusu mu?

Merhabalar eşimle 2 senedir tanışıyoruz. 1 yıldır evliyiz. Eşimle görüşürken ailesiylede görüşüyordum. Tanısma asamasında Bana her zaman evimin ayrı olacağını söylediler. Neyse evlendik. Evlendiğim günden bu yana annesi bi kez yalnız bırakmadı . Her sabah erkenden arayıp kahvaltıya çağırdı. Gece 12 ye kadar onlarda oturduk. Yatmadan yatmaya eve geldik. Evimde vakit geçirmek istediğimi defalarca söyledim. Kayın validem yılmak bilmedi halen ısrarla hergün çağırıyor. Bu konudan dolayı 2 kez büyük kavga çıktı . Kadın yine anlamadı. Eşimin maaşı normal. Mutfak masrafı tek olsun istiyor kayın validem. Üstelik bana sürekli baskı yaptı çalışmam konusunda. Oğlum tek maaşlı evi geçindiremez diye. Bende patladım. Madem oğlun evi geçindiremeyecekti o zaman niye evlendirdiniz dedim. Yurt dışında yaşıyorum. Temizlik işine başladım. Buraya geldim geleli elime tek kuruş para vermediler. Kazancımda eşimin hesabına gidiyor. Kaynanam düğünde takılan takılarıma el koydu vermedi. Yaptığı haksızlık yetmiyormuş gibi hergün çağırıyor. Ben evine gitmeyince işini yapmıyor. Bi ara akşam 6 da gittim evine , akşama kadar işi duruyor benim gelmemi bekliyor. Ben gitmezsem o bize geliyor. İşim var bugun gelemem dediğimde bu seferde saat başı arıyor. İşin bitmedimi ne zaman bitecek diye. Sürekli kontrol ediyor. Herseye karısıyor. Geçim korkusuyla cocuk yapmamı istemiyor. Aman aman çocuk yapmayın önce birikim yapın sonra cocuk diyor. 30 yasına gelmişim daha ne kadar bekleyecem. Üstelik kendilerinin maddi durumu oldukça iyi. İyi olduğu halde herseyde cimrilik yapıyor. Akşam yemeğini kahvaltıyı orda yediğimde sofradan aç kalkıyorum. Azıcık yemek yapıyor kuşun yiyeceği kadar. Artık canıma tak etti yardım edin bana . Gidecek yerimde yok. Ne annem ne babam var kimsem yok.

bu konuyu aile planlamasına @busra809072527 ile açarken 4 saat sonra @mavimasal78912 kullanıcı adı ile şu konunuzu jinekoloji başlığına açmanız için yorum yapamadım.

Eşiniz iyiyse bence çocuk yapın. Çocuk aile bilincini yükseltiyor. Eşiniz neden tepki vermiyor annesine ?

Hay Allah ya ne kaynanalar var altına el koy maaşa el koy işleri geline yaptır çocuk yapmadına engel koy köle almış o . Sen bekarken nerede yaşıyordun annen baban yok ya? Nerdeydin meslek var mı Türkiye'ye gelsen çalışabilecekmiş misin? Bu aileyle yürümez ben sana diyim:KK43:

X