Çocuk Hastalıkları Yardım edin!

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

Nevvreste

PATRON ANA
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2018
675
1.265
31
Arkadaşlar iki gün önce de konu açmıştim .
Oğlum 4 gün önce havale geçirdi . Dün akşam saat 23.00 gibi kustu yediği her şeyi cikardi su içti üstüne onu da çıkardı. 3 tane falan çubuk kraker yedirdim uyudu Şimdi yine ağlayarak uyandi yine kustu. Ve uyudu.
Bunların neyle alakası olabilir ?
Bana acil cevap yazin lütfen .
Ishal yok .
Sabah acile götürecez uyandiginda.
Önce bir şeyler yedirmeyi denicem.

Ateş yok düştü dün öğleden sonra yukselmedi şükür.
Midesini mi üşüttü anlamıyorum

ates esnasinda havale gecirmesin diye soyduysaniz olabilir. suanda ben de ates nobetindeyim. konunuza yazmistim benim hem oglum hem kizim gecirdi. dunden beri sadece bezle duruyor.karni gaz dolmus heo
ama dün üzerini giydirdik . 3 gün nerdeyse bizimki de hep ciplakti.
Antibiyotik kullanıyor onu da kesmem mi gerek acaba ?

Arkadaşlar iki gün önce de konu açmıştim .
Oğlum 4 gün önce havale geçirdi . Dün akşam saat 23.00 gibi kustu yediği her şeyi cikardi su içti üstüne onu da çıkardı. 3 tane falan çubuk kraker yedirdim uyudu Şimdi yine ağlayarak uyandi yine kustu. Ve uyudu.
Bunların neyle alakası olabilir ?
Bana acil cevap yazin lütfen .
Ishal yok .
Sabah acile götürecez uyandiginda.
Önce bir şeyler yedirmeyi denicem.
Mıdeyı üsütmustur gecen gun oglumds oyle oldu ates kusma ıshal doktora goturdum bol sıvı ve ılac takvıyesı yaptı gecmıs olsun.

şimdi baktım da aşısı varmış. zorunlu aşı değilmiş keşke yaptırsaydınız.

5-6 yaş altındaki tüm çocuklar rota virüsü enfeksiyonu geçiriyormuş. çok yaygın bişey demek ki nedne devlet aşı takvimine almıyor acaba?

geçmiş olsun, tez zamanda iyileşir inşallah.

Rota virusu çıktı şimdi hastaneye gitti bebeğim gözümde yaş kalmadı. .
ah kıyamam Allah ona şifa sizlere güç versin. Salma kendini annesi Allah ın izniyle toplanır, geri dönüşü olmayan hastalıklar vermesin Rabbim. Bi tanıdığımın da çocuğu rota virüs geçirmişti 3 gün veya 1 hafta yatmış olması lazım sağlıkla çıktı hastaneden. Sıvı kaybı var vücutta siz hastane ortamındaki gibi bakamazsınız ki. Hem götürebileceğimiz hastane güvenebileceğimiz doktor ve hemşireler var çok şükür, çaresiz olanları düşünün şükredin.. Şifalar diliyorum.

şimdi baktım da aşısı varmış. zorunlu aşı değilmiş keşke yaptırsaydınız.

5-6 yaş altındaki tüm çocuklar rota virüsü enfeksiyonu geçiriyormuş. çok yaygın bişey demek ki nedne devlet aşı takvimine almıyor acaba?

geçmiş olsun, tez zamanda iyileşir inşallah.
devlwtin asi takviminine almamasinin tek nedeni maddiyat. iki cocuguma da yaptirdim. ikisi de gecirsi ama cok cok hafif. 1 yas alti olumlerin yarisindan fazlasi rotadan

X