yardım lütfen :( adet mi yerleşme mi ?

gizem2607

Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2020
44
22
31
Çok teşekkür ederim canım ❤inşallah rabbim hepimizin gönlüne göre versin ,eğer renglinolmazsam 1 hafta sonra tekrar test yapicam bakalım hayırlısı

Smyrra

(💙MiNiK MuCizEm💙 )
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2020
748
1.018
Çok teşekkür ederim canım ❤inşallah rabbim hepimizin gönlüne göre versin ,eğer renglinolmazsam 1 hafta sonra tekrar test yapicam bakalım hayırlısı
İnşallah bebiş vardır olmazsın 💝🙏

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-11-2021

Hamileliğimin 18. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 160 gün kaldı.

Artık bebeğinizin akciğerinin oksijen - korbondioksit değişimi haricinde olan bütün önemli unsurları gelişmiş durumda. Bundan dolayı bebeğinizin hava soluması şimdilik mümkün değil. Önümüzdeki üç gün içinde bebeğinizin ayak izi ve parmak izi şekillenmiş olacak. Bebeğinizin boyu yaklaşık 13-14 cm. ve ağırlığı yaklaşık 150-200 gr civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 210 gr. - Yaklaşık boyu : 14.2 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

gizem2607

Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2020
44
22
31
Inşallah canım, bugün regli günüydü ama hala olmadı,iki gün bel ağrısı çektim ama bugün hiç bisey yok,kahve lekelerde azaldı, kafam allak bullak ,acaba kan testi adetten 3 gün önce çıkmamış olabilirmi yaa

Smyrra

(💙MiNiK MuCizEm💙 )
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2020
748
1.018
Inşallah canım, bugün regli günüydü ama hala olmadı,iki gün bel ağrısı çektim ama bugün hiç bisey yok,kahve lekelerde azaldı, kafam allak bullak ,acaba kan testi adetten 3 gün önce çıkmamış olabilirmi yaa
Belki geç döllenmedir canım adet olana kadar umut var. Birde ben şey duymuştum. Böyle adette düzensizlik, azalma,çoğalma oldugunda vücut kendini gebeliğe hazırlıyor demekmiş. Yani allahtan umut kesilmez bu ay olmazda öbür ay nasip olur belki💝🙏

Artık bebeğinizin akciğerinin oksijen - korbondioksit değişimi haricinde olan bütün önemli unsurları gelişmiş durumda. Bundan dolayı bebeğinizin hava soluması şimdilik mümkün değil. Önümüzdeki üç gün içinde bebeğinizin ayak izi ve parmak izi şekillenmiş olacak. Bebeğinizin boyu yaklaşık 13-14 cm. ve ağırlığı yaklaşık 150-200 gr civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 210 gr. - Yaklaşık boyu : 14.2 cm. (Baştan Popoya)

gizem2607

Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2020
44
22
31
Rabbim herşeyin hayırlısını versin,hep bireylerden ümit ediyoruz birgün umitlerimizin karşılığını alırız, hala beklemedeyim gele giden yok

Smyrra

(💙MiNiK MuCizEm💙 )
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2020
748
1.018
Rabbim herşeyin hayırlısını versin,hep bireylerden ümit ediyoruz birgün umitlerimizin karşılığını alırız, hala beklemedeyim gele giden yok
bekle bakalım canım adetlerin düzenlimi. belki yenidir gelmez adetin :KK200: :KK200: :KK200:

gizem2607

Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2020
44
22
31
Adetim cok duzenli olur canım ,bugün beklenen adet tarihinin ikinci günü lavaboya girdiğimde pencereye sildiğimde pespembe kan lekesi vardı akmadı da devam i gelmedi de bu ne şimdi anlamadım yaaa

Smyrra

(💙MiNiK MuCizEm💙 )
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2020
748
1.018
Adetim cok duzenli olur canım ,bugün beklenen adet tarihinin ikinci günü lavaboya girdiğimde pencereye sildiğimde pespembe kan lekesi vardı akmadı da devam i gelmedi de bu ne şimdi anlamadım yaaa
Bende aynı yaşadım bu ay canım valla bilmiyorum ki denge şaştı sanırım
😓😶🤔

gizem2607

Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2020
44
22
31
Valla surekli biseyleden bisey çıkarmaktan da sıkıldım hem kendime kızıyorum hem umut ediyorum ,reglide bana inat gelmiyor

Smyrra

(💙MiNiK MuCizEm💙 )
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2020
748
1.018
Valla surekli biseyleden bisey çıkarmaktan da sıkıldım hem kendime kızıyorum hem umut ediyorum ,reglide bana inat gelmiyor
Aslında psikoloji en önemlisi bu hamilelikte. Ben ilk bebeğime hiç aklımda olmadıgı ay hamile kaldım. Normalde ovulasyonla takip ediyordum 4.5 ay olmadı. Gerçekten kafamızın rahat olması gerekiyor demekki..hakkımızda hayırlısı olsun inşallah Rabbim sağlıkla zamanında versin diyelim💓🙏💁😓😶

gizem2607

Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2020
44
22
31
Evet kesinlikle ,rabbim hayırlısını versin ne diyelim bizim elimizden hiç birşey gelmiyor beklemekten başka 🙏

Mehtoskuzu

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2021
220
330
22
merhaba arkadaşlar. ben 20 kasım 2020 de düşük yaptım. hamile kalasıya kadar adetlerim düzensizdi. 7 haftalıkk bebeğimin, kalbi durduğu için düşük sonrası kürtaj oldum. kürtajdan sonra adetlerim düzene girdi her ay olmaya başladı.
ilk adet 35 günde, ikinci 23 günde oldu ve normal kanamamı yaşadım.
bu ay korunmayı bıraktığım için ovulasyonla takip ettim ve geç yumurtlamayla adetin 23. günü 4şubat yumurtlama 5 şubat çatlama yakaladım. hesaplayıp 14 gün sonra test yapacaktım kiii..
9 şubatta pembe bi leke geldi günlük ped koydum bir daha hiç gelmedi. bugün yani 10 şubat hala sadece peçeteye bulaşan kahverengi çok az lekelenmem var.
pede bulaşmıyor,kanama başlamıyor, ama bel ve sol kasık ağrım da var ara ara olan.
şimdi bu adet mi ne olduğunu nasıl anlıcam yumurtlama ve çatlama neden oldu arada 14 gün olması gerekmiyor mu ? sökmek için ilaç içsem mi?
böyle birşey yaşayan yada konu hakkında bilgisi olan yardım edebilir mi ? :KK43:
Ayy bahsettiklerinizin aynısını yaşıyorum. Adet beklerken lekelenmeler oldu 3 gün boyunca. Bugün 4.gün ve asla leke yok. Dün dayanamadım test yaptım burada bi arkadaş önerdi ama negatif çıktı. Sol kasık ağrısı bel ağrısı yaşadımsizin gibi. Yerleşme olması çok yüksek ihtimal. Ama sanırım benimki değil belki de testi erken yaptım bilmiyorum banada bilgi verinsonuç nedir?

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 50 Kg. ile 68 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 165 cm. Başlangıç Kilom :79 Kg. Şimdiki Kilom :78 Kg.

Smyrra

(💙MiNiK MuCizEm💙 )
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2020
748
1.018
Ayy bahsettiklerinizin aynısını yaşıyorum. Adet beklerken lekelenmeler oldu 3 gün boyunca. Bugün 4.gün ve asla leke yok. Dün dayanamadım test yaptım burada bi arkadaş önerdi ama negatif çıktı. Sol kasık ağrısı bel ağrısı yaşadımsizin gibi. Yerleşme olması çok yüksek ihtimal. Ama sanırım benimki değil belki de testi erken yaptım bilmiyorum banada bilgi verinsonuç nedir?
Maalesef bende hamile değilim. Bu ay öyle geçti adetim. Çok az geldi hep lekeyle geçti.Bazen düzensiz olabiliyormuş hamileliğe hazırlık yapıyor vücut diyorlar 💁umarım öyledir bu ay da aynı gelirse doktora gidicem bende. inşallah sizin bebiştir ❤🙏

Son düzenleme:

PiEm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2021
1
0
32
Maalesef bende hamile değilim. Bu ay öyle geçti adetim. Çok az geldi hep lekeyle geçti.Bazen düzensiz olabiliyormuş hamileliğe hazırlık yapıyor vücut diyorlar 💁umarım öyledir bu ay da aynı gelirse doktora gidicem bende. inşallah sizin bebiştir ❤🙏
Benimde adetim normalde düzenlidir. Bu ay tam 8 gün lekelenme yaşadım acaba yerleşme kanaması mı diye ümitlendim baya.3.ve 5.gün test yaptım negatif çıktı sonra adet oldum zaten. Neden böyle oldu anlamadım. İlk kez başıma geldi. İnşaAllah vücudumuz bebek için hazırlanıyordur. Allah hepimize sağlıklı hayırlu evlatlar versin. Amin.

Mehtoskuzu

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2021
220
330
22
Hayırlısı olsun Rabbim herkesin hakkında hayırlısını versin gönlünde ne varsa kabul etsin kucaklarımız dolsun inşallah. Gerçekten vücut hamileliği mi hazırlamış? E buda mütişş haber. İnsan herşeyden bi umut çıkarıyor kendine. İnşallah çok sağolun ❤️

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 50 Kg. ile 68 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 165 cm. Başlangıç Kilom :79 Kg. Şimdiki Kilom :78 Kg.