yardım lütfen :( adet mi yerleşme mi ?

Rabbim herşeyin hayırlısını versin,hep bireylerden ümit ediyoruz birgün umitlerimizin karşılığını alırız, hala beklemedeyim gele giden yok
bekle bakalım canım adetlerin düzenlimi. belki yenidir gelmez adetin :KK200: :KK200: :KK200:

Adetim cok duzenli olur canım ,bugün beklenen adet tarihinin ikinci günü lavaboya girdiğimde pencereye sildiğimde pespembe kan lekesi vardı akmadı da devam i gelmedi de bu ne şimdi anlamadım yaaa

Adetim cok duzenli olur canım ,bugün beklenen adet tarihinin ikinci günü lavaboya girdiğimde pencereye sildiğimde pespembe kan lekesi vardı akmadı da devam i gelmedi de bu ne şimdi anlamadım yaaa
Bende aynı yaşadım bu ay canım valla bilmiyorum ki denge şaştı sanırım
😓😶🤔

Valla surekli biseyleden bisey çıkarmaktan da sıkıldım hem kendime kızıyorum hem umut ediyorum ,reglide bana inat gelmiyor

Valla surekli biseyleden bisey çıkarmaktan da sıkıldım hem kendime kızıyorum hem umut ediyorum ,reglide bana inat gelmiyor
Aslında psikoloji en önemlisi bu hamilelikte. Ben ilk bebeğime hiç aklımda olmadıgı ay hamile kaldım. Normalde ovulasyonla takip ediyordum 4.5 ay olmadı. Gerçekten kafamızın rahat olması gerekiyor demekki..hakkımızda hayırlısı olsun inşallah Rabbim sağlıkla zamanında versin diyelim💓🙏💁😓😶

Evet kesinlikle ,rabbim hayırlısını versin ne diyelim bizim elimizden hiç birşey gelmiyor beklemekten başka 🙏

merhaba arkadaşlar. ben 20 kasım 2020 de düşük yaptım. hamile kalasıya kadar adetlerim düzensizdi. 7 haftalıkk bebeğimin, kalbi durduğu için düşük sonrası kürtaj oldum. kürtajdan sonra adetlerim düzene girdi her ay olmaya başladı.
ilk adet 35 günde, ikinci 23 günde oldu ve normal kanamamı yaşadım.
bu ay korunmayı bıraktığım için ovulasyonla takip ettim ve geç yumurtlamayla adetin 23. günü 4şubat yumurtlama 5 şubat çatlama yakaladım. hesaplayıp 14 gün sonra test yapacaktım kiii..
9 şubatta pembe bi leke geldi günlük ped koydum bir daha hiç gelmedi. bugün yani 10 şubat hala sadece peçeteye bulaşan kahverengi çok az lekelenmem var.
pede bulaşmıyor,kanama başlamıyor, ama bel ve sol kasık ağrım da var ara ara olan.
şimdi bu adet mi ne olduğunu nasıl anlıcam yumurtlama ve çatlama neden oldu arada 14 gün olması gerekmiyor mu ? sökmek için ilaç içsem mi?
böyle birşey yaşayan yada konu hakkında bilgisi olan yardım edebilir mi ? :KK43:
Ayy bahsettiklerinizin aynısını yaşıyorum. Adet beklerken lekelenmeler oldu 3 gün boyunca. Bugün 4.gün ve asla leke yok. Dün dayanamadım test yaptım burada bi arkadaş önerdi ama negatif çıktı. Sol kasık ağrısı bel ağrısı yaşadımsizin gibi. Yerleşme olması çok yüksek ihtimal. Ama sanırım benimki değil belki de testi erken yaptım bilmiyorum banada bilgi verinsonuç nedir?

Ayy bahsettiklerinizin aynısını yaşıyorum. Adet beklerken lekelenmeler oldu 3 gün boyunca. Bugün 4.gün ve asla leke yok. Dün dayanamadım test yaptım burada bi arkadaş önerdi ama negatif çıktı. Sol kasık ağrısı bel ağrısı yaşadımsizin gibi. Yerleşme olması çok yüksek ihtimal. Ama sanırım benimki değil belki de testi erken yaptım bilmiyorum banada bilgi verinsonuç nedir?
Maalesef bende hamile değilim. Bu ay öyle geçti adetim. Çok az geldi hep lekeyle geçti.Bazen düzensiz olabiliyormuş hamileliğe hazırlık yapıyor vücut diyorlar 💁umarım öyledir bu ay da aynı gelirse doktora gidicem bende. inşallah sizin bebiştir ❤🙏

Son düzenleme:
Maalesef bende hamile değilim. Bu ay öyle geçti adetim. Çok az geldi hep lekeyle geçti.Bazen düzensiz olabiliyormuş hamileliğe hazırlık yapıyor vücut diyorlar 💁umarım öyledir bu ay da aynı gelirse doktora gidicem bende. inşallah sizin bebiştir ❤🙏
Benimde adetim normalde düzenlidir. Bu ay tam 8 gün lekelenme yaşadım acaba yerleşme kanaması mı diye ümitlendim baya.3.ve 5.gün test yaptım negatif çıktı sonra adet oldum zaten. Neden böyle oldu anlamadım. İlk kez başıma geldi. İnşaAllah vücudumuz bebek için hazırlanıyordur. Allah hepimize sağlıklı hayırlu evlatlar versin. Amin.

Hayırlısı olsun Rabbim herkesin hakkında hayırlısını versin gönlünde ne varsa kabul etsin kucaklarımız dolsun inşallah. Gerçekten vücut hamileliği mi hazırlamış? E buda mütişş haber. İnsan herşeyden bi umut çıkarıyor kendine. İnşallah çok sağolun ❤️

Hepinize mrb bayadir sizlerin yazilarini okuyorum size bir sorum olucak telefina indirdigim uygulama ile yumurtlama gununu onceleri ve sonrasini degerlendirdik dun yani 13.03.2021 de adet olmam gerekirken hafif lekelerim geldi tabi ki gun boyu basim catlicak derece agliyordum ve kasiklarim da agriyordu sonra leke ara ara gelmeye basladi kasinlarim gecti basum gecmedi nasil desem boyle ilk bir iki damla geldi kahverengimsk gibiydi sonra bir pedi doldurmucak sekildeydi amacim takip etmekti daha sonra rengi acilan bir leke geldi tabi dun test negatif cikti bugun yine 14.03.2021 de yine leke mi ne bilmiyorum ara ara geliyor nedir bu durum yasayip hamile olan varmi

Hepinize mrb bayadir sizlerin yazilarini okuyorum size bir sorum olucak telefina indirdigim uygulama ile yumurtlama gununu onceleri ve sonrasini degerlendirdik dun yani 13.03.2021 de adet olmam gerekirken hafif lekelerim geldi tabi ki gun boyu basim catlicak derece agliyordum ve kasiklarim da agriyordu sonra leke ara ara gelmeye basladi kasinlarim gecti basum gecmedi nasil desem boyle ilk bir iki damla geldi kahverengimsk gibiydi sonra bir pedi doldurmucak sekildeydi amacim takip etmekti daha sonra rengi acilan bir leke geldi tabi dun test negatif cikti bugun yine 14.03.2021 de yine leke mi ne bilmiyorum ara ara geliyor nedir bu durum yasayip hamile olan varmi

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım uygulamalar yanıla biliyor en iyisi gebelik düşünüyorsan testle takip et bence. Ben öyle yaptım ve bu ay 2 kere yumurtladığımı gördüm. Çok şükür hamile olduğumu öğrendim. Geçen ay benimde adetim leke leke geldi. Bebde yerleşme sandım ama değilmiş.Senin adette olabilir yerleşme de. Ama bana doktorum dedi ki adet düzeni bozulur az yada çok gelirse vücut kendini gebeliğe hazırlıyor demktir dedi.gerçekten de bu ay hamile kaldım. İnşallah senin bebiştir. Değilse de üzülme olucaktır 😍💝🙏🙏🙏
😇🌷

Canım uygulamalar yanıla biliyor en iyisi gebelik düşünüyorsan testle takip et bence. Ben öyle yaptım ve bu ay 2 kere yumurtladığımı gördüm. Çok şükür hamile olduğumu öğrendim. Geçen ay benimde adetim leke leke geldi. Bebde yerleşme sandım ama değilmiş.Senin adette olabilir yerleşme de. Ama bana doktorum dedi ki adet düzeni bozulur az yada çok gelirse vücut kendini gebeliğe hazırlıyor demktir dedi.gerçekten de bu ay hamile kaldım. İnşallah senin bebiştir. Değilse de üzülme olucaktır 😍💝🙏🙏🙏
😇🌷
Canimmmm cok tesekkur ederim hayirli olsun bebisin saglikla alirsiniz kucaginiza insallah ama artik ikilemde kaliyorum yani azar azar geliyor bazen kahve bazen pembemsi anlamadim cidden testler hep negatif bi iki gun once ovu test silikti okadar bugunde 2mgun ama adetmi deilmi blmiorum 🤦‍♀️

Canimmmm cok tesekkur ederim hayirli olsun bebisin saglikla alirsiniz kucaginiza insallah ama artik ikilemde kaliyorum yani azar azar geliyor bazen kahve bazen pembemsi anlamadim cidden testler hep negatif bi iki gun once ovu test silikti okadar bugunde 2mgun ama adetmi deilmi blmiorum 🤦‍♀️
Adettir sökemiyordur kuzum bekle bakalım birkaç gün daha hayırlısı olsun inşallah 🙏

hanımlar normalde adetim 6-7 gün sürer bu ay sadece 3 gün kanamam oldu ilk gün kahverengi iki gün kırmızı ve sonrasında kesildi bi daha da gelmedi neden olabilir bilen var mı?

hanımlar normalde adetim 6-7 gün sürer bu ay sadece 3 gün kanamam oldu ilk gün kahverengi iki gün kırmızı ve sonrasında kesildi bi daha da gelmedi neden olabilir bilen var mı?

bende son adetimde aynı şeyi yaşadım canım. üzerine görme filan sandım ama bazen düzeni şaşıyo. inşallah bebiş gelir arkasından:KK200::emir_bebek:

X