YARDIM MELEKLERİ 17 YAŞINDA ŞUURU KAPALI YEĞENİME ANNE SÜTÜ ARIYORUM:(

barş2.jpg brş.jpg BARŞ1.jpg BARIŞ3.JPG

günaydın ,arkadaşlar bu yeğenim barış işte ,kendisi çok büyk bi bjk aşığıydı , herşeyi siyah beyazdı ,sağlıklı iken 3 foto koydum ensona da kazadan sonraki hali ama 3 sene falan geçmişti daha kötü durumdaydı ,bu en iyisi . şükürler olsun tabi her haline çok şükür . paylaşmamın amacı ise belki tedavisi hakkında duyduğunuz ya da bildiğinz bizim bilemediğimz ve barışın tedavisini hızlandıracak bi yöntem bilmeniz,el elden üstündür sonuçta.bir de lütfen barışımı dualarınıza alınız ,kimin duası kabul olunur bilinmez Rabbim barışımı annesine babasına ablasına bizlere bağışladı biz daha fazlasını istyrz ve biran önce eski sağlığına kavuşmasını diliyoruz

Rabbim şifa versin sana çocuk sağlığına kavuş büyü annen baban seni dimdik görsün ...maçlara git sevdiğin kartalı gör sahada... yürü koş doğada inşallah...

Amin Allah razı olsun sizden ,ne güzel bi dua okurken sanki barış iyileşti ve yazdıklarınız oldu :) Rabbimzn izniyle inş.tez zamanda yazdıklarınızı yaşarız .

merhaba melekler.14 yaşında erkek yeğenim 28/06/2013 tarihinde trfk kazası geçirdi.şuan 17 yaşında artık.trafik kazası sonucu beyin kanaması ve 3 operasyon geçirdi.kafatası kemiklerini çıkardılar 3 ay sonra tekrar yerine koydular.tüm tedavileri halen devam ediyor fakat yeğenim barışın bilnci halen kapalı ve yatağa bağlı:KK43: söylediklerimizi anlamıyor :KK43: çok zor durumdayız:KK43: bir yakınımız anne sütünün beyin hücrelerini geliştireceğini söyledi ve barışa vermemizi istedi.ne var ki etrafımızda süt veren bir anne yok.ben de buraya yazmak istedim.Allah rızası için anne sütü fazla olan birileri varsa hasta yeğenim için almak istiyoruz.ister ücretli olsun isterse bağış ,biz herşekilde bulmak zorundayız.Rabbim kimseyi çaresiz bırakmasın.evin tek erkek çocuğu barışıma yardım edin lütfen.bir de ablası var.anne babasını ablasını barışımı ve bizleri de mutlu edin ne olur. (istanbul anadolu yakasında oturuyoruz.)
şimdiden teşekkürler.
Merhabalar.Cok üzüldüm yegeniniz için.Rabbim yar ve yardimciniz olsun.Ben bir arkadaşımın kızının tedavisi dolayısıyla yazıyorum.Emes hastası kız.Bir doktorda tedavi görüyorlar.Beyin ile ölmüş sinorler arasında bağlantı kuruyormus doktor.Bayağı iyileşme var diyor arkadaşım.Bilgi almak isterseniz doktor adını öğrendim verebilirim size.Buradan yazabiliyor muyuz bilmiyorum ama ozelden yazabilirsiniz bana.Tesadüfen forumlarda gezerken gördüm mesajinizi.Belki sizin için okumusumdur burayı kim bilir.Rabbimden acil sifalar diliyorum.

Merhabalar.Cok üzüldüm yegeniniz için.Rabbim yar ve yardimciniz olsun.Ben bir arkadaşımın kızının tedavisi dolayısıyla yazıyorum.Emes hastası kız.Bir doktorda tedavi görüyorlar.Beyin ile ölmüş sinorler arasında bağlantı kuruyormus doktor.Bayağı iyileşme var diyor arkadaşım.Bilgi almak isterseniz doktor adını öğrendim verebilirim size.Buradan yazabiliyor muyuz bilmiyorum ama ozelden yazabilirsiniz bana.Tesadüfen forumlarda gezerken gördüm mesajinizi.Belki sizin için okumusumdur burayı kim bilir.Rabbimden acil sifalar diliyorum.

merhaba
özelden mesaj attım size

Merhaba,şu an burada ezan okunuyor,barışınız için dua ettim,resmine bakarak,Rabbim bu mübarek günün,ve şu ezanların yüzü suyu hürmetine ettiğim duayı kabul etsin,,maalesef evli değilim ve dolayısı ile çocuğum da yok,olsaydı şayet sütümü sizinle seve seve paylaşırdım.

Merhaba,şu an burada ezan okunuyor,barışınız için dua ettim,resmine bakarak,Rabbim bu mübarek günün,ve şu ezanların yüzü suyu hürmetine ettiğim duayı kabul etsin,,maalesef evli değilim ve dolayısı ile çocuğum da yok,olsaydı şayet sütümü sizinle seve seve paylaşırdım.

Merhaba , mesajınızı okuyunca çok ama çok mutlu oldum Allahım razı olsun sizden inş dua ettiğinz o yüreğiniz hayatınız boyunca hiç üzülmesin kırılmasın hep mutlu olun inş.yaradanım barışıma tez zamanda eskisinden daha sağlıklı olmasını nasip etsin , aminnn aminnn , Allahım gönlünüzdeki duanızı size yaşatsın inş

Allahım yardımcınız olsun inşallah, dualarım hep barışla olacak, Rabbim şifasını versin, o isterse herşey olur olmaz deseler bile olur. Geçtiğimiz mayıs ayının 15 inde oğlum evimizin 2.katindaki balkondan beton zemine kafa üstü düştü, kafatası paramparça olmuş kanamaları vardi 10 gün yoğun bakımda yattı, durumu çok agirmis meğer kendine gelene kadar bana soylememisler, drlarda dahil herkes öldü gözüyle bakiyorlarmis, Dr % 1 şansı var yaşamasını beklemiyoruz demiş yengemlere, aman annesine söylemeyin diye Dr a rica etmişler, her gün Dr un yanına gidip bilgi almaya çalışıyorum hep yuvarlak cümleler bekleyeceğiz zaman gibi, bizimkilere dikkat ediyorum benden gizli kıyıda köşede aglasiyorlar, aklıma geliyor ama yok diyorum benim oğlum uyanacak ve uyandida hemde 3 gün sonra, kalkıp koşup oynamadı tabi ama bilinç sifirmis ama bilinç denemesinde tepki verdi, ilaci kestiler elini ayagini hareket ettirmeye başladı yavaşça, 18 gün sonra o hastaneden yürüyerek çıktı, ha o 18 gün nasıl geçti hiç sorma ama çok şükür geçti gitti, oğlumda şuan hiç bir hasar yok koşuyor oynuyor. Demem o ki umudunuzu kaybetmeyin hep dua edin, Rabbim öyle büyükki öldü denilen çocuğumu bağışladı bana.
Ha birde adaklar adayın, oğlum hastaneden çıktığından beri 20 tane kurban kesilmiştir ve dahada var kesilecek havalar soğuyunca ara verdik, aşevi ne felan kurban bağışında bulunduk, fakir bi aileye kurban bagisinda bulunduk, çok insan sebeplendi, bu tür adaklar adayın naçizane fikrimce
Dualarım hep barış kardeşimizle

Son düzenleme:
yesilcan86 yesilcan86 Amin Allah razı olsun sizlerden dualarınızdan .rabbim oğluşunuzu size bağışlamış şükürler olsun ,barışı da bize bağışladı çok şükür ,evet barş için de aynı durum söz konusuydu ama barışn daha ciddi bi kazaydı ama o zamndan beri Rabbimizden hep istedik hep dualar ettik şükürler olsun inş iyileşme süreci başladı ,evet kurbanlar da kesildi ama bu bi işaret olabilir belki şimdi tekrar kesilmesi gerekyr ablamlara söliyim .Allah razı olsun sizlerden ,çok saolun . yazdıklarınız öyle samimi ki Rabbime milyonlarca kere şükür olsun .

X