Örgü Yardım!Sakallı ipten banyo paspası?

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,

xsxehrazat35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2007
515
7
54
Kızlar geçenlerde kalın sakallı ipten 10 metre aldım.Fakat arkadaşım normal yün de al kayma yapmasın diyor.Sizce ne yapmalıyım?Bir de 10 numara şiş uygunmudur,haroşa mı yapmalıyım tok olması için?Lütfen yazın arkadaşlar,çok özendim örmek istiyorum...

içine aynı renkten ucuz ipte aldım ben 8numara şişle ördüm bence 10 numara fazla...bir de haroşe örüp altına halı kaymaz dikmeyen tanıdıklarım var ama ben düz ördüm o senin tercihine kalmış canım kolay gelsin şimdiden:eek:

10 numara büyük, 7-8 iyidir, ip karıştırırsanız hem tok olur hem kaymaz..Kolay gelsin.

Ama benim aldığım ip metreyle satılan kalın saçaklı olandan.Haroşa ve 10 numara şişle başladım tok oldu.İnce saçaklara karıştırıyorlar yünü diye biliyorum.

Haroşa çok ip yer illa ip karıştırman gerekmez altına halı kaydırmaz diktinmi tok duruyor istersende karıştır ucuz iplerden 1tl liklerden falan kolay gelsin...

Bende Yapıyorum Şuandan iki renkten Siyah-Pembe Çok Sevmli gözüküyor kare kare sonra birleştiricem
4 numara bişey karıştırmadım

X