yardım silikon meme ucu ..

hircin

canım kızımm
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2009
311
7
mrb arkadaşlar göğüs ucum çıkmadığı için mecburen silikon göğüs ucu aparatıyla emziriyorum ama bebeğim emerken süt çok akıyor sürekli ıslatıyoruz üstümüzü ne yapmam gerek fikirlerinizi bekliyorumm

HeartLess

HUZUR MELEĞİMSİN SEN..
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2007
12.837
40
49
Öncelikle Allah bağışlasın yavrunuzu....
meme ucunu elinizle desteklerseniz yanlardan süt akmaz belki de,
12 yıl önce kısa süreliğine ben de kullanmıştım,
ama ucu çıkar çıkmaz,meme ucunu kaldırıp öyle emzirirdim,
Allah yardımcınız olsun,emzirmeyi sakın bırakmayın...
sevgiler...

hircin

canım kızımm
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2009
311
7
Öncelikle Allah bağışlasın yavrunuzu....
meme ucunu elinizle desteklerseniz yanlardan süt akmaz belki de,
12 yıl önce kısa süreliğine ben de kullanmıştım,
ama ucu çıkar çıkmaz,meme ucunu kaldırıp öyle emzirirdim,
Allah yardımcınız olsun,emzirmeyi sakın bırakmayın...
sevgiler...

amin teşekkür ederim herşeyi denedim olmuyor olmuyorr:eek:lmaz: ucu bir türlü çıkmıyorr bebeğimde tutamıyorr doğal olarak olmayan meme ucunun neresini tutsunkaydirigubbakcemile3 inş çıkarda bende rahat ederim bebeğimde ama bırakmayı asla düşünmüyorumm yardımlarınız için teşekkürler hoşcakalın

cennet kuxsxu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2008
143
6
merhaba bende meme ucu kullanıyorum temizliğini nasıo yaıyorsun merak ediyorum ben her seferinde sıcak suyla yıkıyorum kaynatınca çabuk yapışma özelliğini kaybediyor.siz ne yapıyosunuz

hircin

canım kızımm
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2009
311
7
merhaba bende meme ucu kullanıyorum temizliğini nasıo yaıyorsun merak ediyorum ben her seferinde sıcak suyla yıkıyorum kaynatınca çabuk yapışma özelliğini kaybediyor.siz ne yapıyosunuz

merhaba bende günde 1 defa kaynatıyorum diğerlerinde sıcak suyla yıkıyorum birisinden duymuştum protex sabunla yıkıyormuşş ama ne kadar sağlıklı bilemem aslında ben stelirizatör istiyorum en sağlıklısı o bence emzirirken çok akmıyormu sütün bende onu merak ettimkaydirigubbakcemile3

adescik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2009
131
0
kısa bir süre bende kullandım parmaklarımla göğsüme yapıştırıp emerkende ayrılmasın diye sımsıkı tutuordum silikonu zor oluyordu ama...

hircin

canım kızımm
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2009
311
7
kısa bir süre bende kullandım parmaklarımla göğsüme yapıştırıp emerkende ayrılmasın diye sımsıkı tutuordum silikonu zor oluyordu ama...

çok zor çokkkkk ya birde benim kızım emerken ağzındanda akıtıyorrrr sütlerim hep boşa gidiyorr yaaaaaa inş kendi mememi alırda oda rahat eder bende

cennet kuxsxu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2008
143
6
canım benimde akıyo altına mendil koyuyorum bazen üstü bile ıslanıyor.ben sterilazatör aldım bu hafta gelcek bakalım .böylece temizliğinden daha emin olcam.benimki bir meme mi tutuyor ama diğerini hiç tutamıyor belki zamanla alışır.arada kendi memeni dene sende

murgiz

kuşum ardam
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2007
3.632
5
benimde yara olduğundan 1 ay falan o şekil emzirdim ama benim hiç akmazdı ben sabitlerdim elimle makaslar gibi yapardım belki ondan,bide aventinkini kullandım ben

hircin

canım kızımm
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2009
311
7
canım benimde akıyo altına mendil koyuyorum bazen üstü bile ıslanıyor.ben sterilazatör aldım bu hafta gelcek bakalım .böylece temizliğinden daha emin olcam.benimki bir meme mi tutuyor ama diğerini hiç tutamıyor belki zamanla alışır.arada kendi memeni dene sende

deniyorum ama kıyametleri kopartıyorkaydirigubbakcemile3 inş tutar tek temennim o hoşcakalın

hircin

canım kızımm
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2009
311
7
benimde yara olduğundan 1 ay falan o şekil emzirdim ama benim hiç akmazdı ben sabitlerdim elimle makaslar gibi yapardım belki ondan,bide aventinkini kullandım ben

birde öyle deneyim bakalım nasıl olacak inş sonuç alırım teşekkürler