YARDIM :(

Didoschu

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2009
15
2
Merhaba arkadaslar,

benim bir iliskim var yaklasik 5 aydir ama hergünü birlikte gecirdigimiz icin cok yogun bir iliskiydi.

Ilk baslarda ben iliskiye o kadar ciddi bakmiyordum acikcasi, hatta sevgilim beni o kadar ask ve sefkate boguyorduki ondan biraz nefes alabilmek icin cok skyorsun yeter diye bagirdigim bile oldu. Sevgilimden önce bir iliskim olmustu evlilik teklifi almistim ama daha aileme bile söyleyemeden ayrildik ve ben cok kötü bi dönem gecirdim. Asiri sevdigimden degil, o insanin gercek yüzünü görmüstüm, bilseydim evlilik teklifini kabul etmezdim (neyse kendimi affettim artik :)). Ama insanlara karsi olan güvenim cok yoktu.

Simdiki sevgilim bana ilk bulusmada yalan söyledi instagraminda taa en altlarda bi resimi vardi bi kizla, bu kim diye sordugumda, cok yakin bi arkadasim ailecek dostuz ayrica dedi. 1 ay sonra ortaya telefonuna baktigimda eski sevgilisiymis diye ortaya cikti. Cok üzüldüm birde ayni gün ortaya cikan bi arkadasi bi kiz ismi kullandi ben o kim dedigimde onun eski sevgilisi dedi halbuki bunlarin arasinda one night stand tarzi birsey gecmis..

O yalanlarini duyunca ayrilmak istedim, arkadsinin dügününe gitmistik sonra ciktim ordan esyalarmi topluyordum Otel odasinda agladi sizladi ayaklarima kapandi, agacin yapragindan yüzük yapti istemiyorum defol git dedim dediki lütfen dinle beni seni seviyorum herzaman sevecegim suan baska imkanim yok ama sen benim icin benim kadinimsin blablabla bir sekilde kandim benimkide can yani seviyorum :KK70:

Bu olaylardan sonra güvenim tamamen gitti, ben ailesiylede tanistim babasini cok severim cok tatlisko bi adam sinirli oldugunu duysamda. Annesi kokona bende dogal biriyim bakimliyim ama yani tarzim daha modern ve kadin tipik kadin yok elmaslar pirlantalar felan... Bende abarti olan hic birseyi sevmem. Neyse mesafeliydim zaten annesine karsi ama herzaman tatli ve iyi niyetli davrandim. Ama sevgilimde cok ic ice olmami istemedi cünkü böyle kaynana müstakbal gelin yok kahvalti, yok kuaför fln... gitmem yani sevmiyorum biliyor bunu

Sevgilimin ailesinin aile sirketi var ailesi cok pahali bir muhitte 3 katli evleri var kocaman bahceli fln.. En üst kat sevgilimin sonra erkek kardesinin en alttada anne ve babasi kaliyor. En son ögrendigim su en iyi arkadasim ama eski sevgilisi olan kizla benimle tanismadan 2 hafta öncesine kadar Paris'te olmasi. Meger aileler gercekten doslarmis ve bunlar cok kücükken tanismislar birbirleriyle ve aileler tanissinlar fln gözüyle bakmislar bunlarda bi sans vermis. Ama niyetinde olmamis ben bunu duyunca dedim oha benden 2 hafta öncemi gecmis gecmistir ama bu kadari fazla gibi...

Sonra sevgilimin telefonlarini acmadim bunu ögrenince, annesi aradi tatilde olmasina ragmen yurt disindan, kaldirmadim konusamiyorum kusura bakmayin suan yazdim. Kadin sorun degil iste hasan seni cok seviyor gecmis yüzünden birbirinizi yipartmayin felan dedi.. Sevgilim yok yasamak istemiyorum fln yazip telefon acmadi birdaha korktum bende kendine birsey yapti diye.. Gittim yanina etrafi dagitmis elinde resmimiz fln icki icmis... Sinirleniyimmi aglayimmi halimemi yanayim bilemedim. Herseyden önce zoruma giden ben kadin olmama ragmen heeeerseyi anlattim eski sevgilim dahilinde hersey bastan beri düürst olmayi tercih ettim. Birde su hata vardi neden sen annene aratiyorsun beni? Birkerede babasinin yaninda aglamisti ben yurt disindaydim babasi beni aradi sevgilimede merak etme oglum alicaz sana bu kizi demis.

Neyse kardesinin simdi 2 aylik bi sevgilisi var bunlarin kaldigi evde yasiyor yani kardesinin dairesine (sevgilim baska bir muhitte yaiyor oradaki daireye daha esya almadi). Bana birlikte esya secelim demisti daire icin evlilik planlarimiz vardi ve ben etrafimdan sürekli evlen evlen evlen sözünü duymaktan bikmistim (27 yasindayim). Acelem yok ve öyle tip bi kizda degilim ama sevgilim 5 aydir karisiymisim gibi davraniyor ve konusuyor HERGÜN cocuktan konusuyor o kadar islediki beynime artik.... Neyse erkek arkadasim is icin Yurtdisina gitti babasiyla ve kardesinin sevgilisi benimle görüsmek istedi (daha önce görmüstüm ama sadece kisa). Görüstüm kazachstandan geliyor kiz ama ruslukta var. (kesinlikle ön yargili degilim) ama yani kizi tipik türk kizi gibi beklemedim... kiz gelip bana sarap ismarladi icirdi bende iyi niyet ararim insanlarin icinde hep... konustu ve benim konustuklarimin üzerine eve gitmis ve seviglimin annesine üzerine yalanlar koyarak anlatmis. Ama görceksiniz beni görünce sariliyor seni cok seviyorum fln eliyle pasta yediriyor... ben uzun boyluyum, sportif yapim var... yani sey yapmak istemiyorum ama güzel bir kadinim, kendisi kisa boylu kilolu yüz yapisi cok kötü daha dogrusu suan icini bildigim icin bu kadar kötü geliyor.. cünkü annesi ilk tanistiklarinda kizin hakkinda cok cirkin ya demisti bende yok ya bence degil yazik söylemeyin öyle dedim.

Kizin bulusma sebebi beni bildiginiz kötülemek ve kötü yapmak icinmis. Bana neden gelmiyorsunuz kahvaltiya BIZIM eve, bak annesi bana ne aldi.. ben annesine babasina anne baba diyorum cok sevindiler aglayip boynuma sarildilar tarzinda, yok babasi bana küpe takti fln... O gece sevgiliim bulusma demisti gelince ben geriye 4ümüz bulusuruz diye ama ben dinlemedim... Ondan sonra sevigliimle öyle böyle degil asiri kavga ettim hakaretler ettim... beni oyaliyorsun ailen beni istemiyor fln diye konustum ve hakaretler yardirdim öyle böyle degil. Sonra ertesi gün o gelmeden evde temizlik yapayim derken, evin icinde kücük bir keller tarzi birsey var orada temizlik yaparken eski sevgilisinin cantasini buldum icinde resimleri (uygun olmayan) resimleride vardi... (6 yil önceki sevgilisi) bu canta seviglimin vaktinden degil daha gencken bi vakitten...

Ama ben bunu gördükten sonra senden igreniyorum adam degilsin gibi laflar ettim.... artik yani olmayacagim biri oldum... O özür diliyor birsey yapamam haberim bile yoktu bu cantadan aradan ne kadar vakit gecmis esek gibi calisyorum biizim icin bizim gelecegimiz icin benimle sacma sapan gecmis hakkinda gelme felan, babam yanimda bak yine farketmesinler kavga ettigimizi felan...Ertesi sabah Yurtdisindan döndügünde bana olmadigi biri gibi davrandi bagirdi ilk defa ama öyle böyle degil. Benim calismam lazim aklim iste olmasi lazim böyle giderse devam edemez fln dedi. Dedim iyi gideyim ben ozaman dedim onada izin vermiyor. Birde ben annesi hakkinda kavga ettigimde annesini aramis... oda artik iste bu kiz seninle nasil konusuyor, iste materialist bi kiz (o kiza neden o kadar hediye aldilar dedim diye) ama bi corapta olabilir ben kendimi kabullenmemis hissettim, iste bilmem kendini ezdirme tarzinda...

O zamandan beri sevgilim bambaska biri oldu... seviyor beni cok biliyorum ama evin yükü benim üzerimde kardesim calismiyor evde oturuyor, hasta diyor, 16 yildir calisiyor aile sirketinde, (bu arada imam nikahi yaptilar kizla kardesine, ve kizda parali bi tip)

KEndim hakkimda . böyle konusmam biraz komik ama Ben üni bitirdim, mütevazi bi ailede büyüdüm, 3 dil biliyorum, sokakta yürüyünce insanlar dönüp tekrar bakar yani cirkinde degilim, sevgilim evde onun evi icin alisveris yapmam icin para indirir ben kendi paramla alisveris yaparim, yemek siparis ederiz izin vermez ben yinede kendi kartimla siparis ederim, sevgilime hediyede alirim... (lisansimi yaparken parttime calisiyorum) yani sevgilim 10000 kazaniyorsa ben 100 kazaniyorum buna ragmen ! Ama karsimdakinin öyle hissetmesini istemedim ve ben onu kalbi ve bana olan sevgisi icin sevdim... Parali bi adam bulmak zor degil giyinir kusanirsin zengin avina cikarsin, benim icin mühim olan kuracak olacagim aile ve verebilecegim deger.. ha bes parasiz biri olsun istermiydim hayatimda istemezdim tabikide cocuklarima birlikte iyi bir gelecek sunabilmek icin... ama bu ayri bi konu...

Simdi annesinin böyle düsünmesi asiri zoruma gidiyor... Ondan ziyade annesinin 2 aylik bi kiza inanip kendi 34 yillik oglunun kararlarina inanmamasi ikimizin zoruna gidiyor.

Ama son 2 haftadir sürekli is is is is is, diyorum kendi kendime len bunlar imam nikahi yapti seni cagirmadi bile, esek gibi calisiyorsun onlarin öyle bir muhitte evleri olmasi icin, biz oraya esya secmeyi birak birlikte bir gelecegi konusamaz duruma geldik.. isten sonra ölü gibi zaten, onlar orda sefasini sürüyor. Kiz resimler yüklüyor o evden felan kendi eviymis gibi etiket felan yapiyor... ama parasini ödeyen esek gibi calisan benim sevgilim... Herseyi gectim ölü gibi ve onunla olan benim... onun moralini yüksek tutmakta benim görevim... eee ne oluyor biz eziliyoruz ama ne icin ? zoruma giden seyi umarim anliyorsunuzdur... seytan diyor birak herseyi gidelim birlikte calisaim ikimiz normal bir maas icin gecinelim normal birsekilde... ama ailesini birakmaz ki bende böyle birsey nasil isteyeyim... VE en önemlisi ezdiriyor kendini ailesine.... bana karsi ilgisi azaldi.. sadece is is is... ama kavga edip onun daha fazla yiprandigini görmek istemiyorum, ailesi sürekli kavga, annesi zaten hep pislik pesinde.... BURN OUT fln olur diye korkuyorum, sonra ben susuyorum... ama diger yandanda bunun bir gelecegi varmi diye emin olamiyorum.... Zamanimi ve kendimide olmayacak birsey icin harcamak istemiyorum....

Kusura bakmayin cok uzun yazdim... artik sabirli okurlarin oldugunu ümit ediyorum yapcak birsey yok :KK70: öptümm

Nasıl ilişkiler bunlar yaa? Şimdiden fragmanı izlemişsin devam edersen filmi göreceksin.. Yalan olan ilişkiden hayır gelmez, ayrıldıysan arkasında dur, ve bir daha başlama.. Hem zaten aile yapısı, hayata duruş, beklentiler olarak da birbirinize uygun değilsiniz..

Nasıl ilişkiler bunlar. Çok saçma. Sürekli yalanlarını yakalamışsım kaçıp kurtulacağın yere bir de adamla evlenmek istiyorsun. 5 aydır karısı gibi davranıyormuş :KK70: bu kadar yalanla 5 ayda karısı olup evlenirsen evlenince daha ne yalanlar söyler bu adam.

üyelik tarihin bu kadar eski olmasa inanmazdım bu yazdıklarına.
o kadar saçma çünkü.

Adam eski sevgilisiyle uygunsuz fotoğraflarını hem çekmiş hem de yıllarca saklamış, sen hala evlensem mi derdindesin adamla?? :KK57:

Araya kattigin yabanci kelimelerin anlamlarini bilmeyen arkadaslar olablir bu lardan biride benim. Ikincisi feriha emir izlenimini vermeye cakismissn ama bu okaylar sadece dizilerde oluyor. Mutevazi davranmaya cakismsissnz ama erkek anneleri inanilmaz akilli oluyorlar yani yemezler bu durumu. Ve son olarak kendi denginizde birini bulun derim.

Aile çok tuhaf geldi bana. Bence Yol yakınken kurtarın kendinizi.

Bir de resmi nikahtan önce kıydilarsa dini nikahi -ki öyle görünüyor- zaten çağırsalar da gitmeyin

Zengin ailelerde hep böyle saçma olaylar mı oluyo acaba. Siz kendiniz gibi mütevazi bi aile bulun bence. O aileden de adamdan da bi cacık olmaz. Kimin eli kimin cebinde belli değil. O mütevazilikle o aileyi ve olayları kaldıramazsınız

Gözlerim kanadı.:bicak:

Evli değilsin birşey değilsiniz anladığım kadarıyla, şimdiden 2 kadın elticilik oynuyorsunuz (imam nikahlı ama o da bana göre evli değil). Neymiş benim beraber yaşadığım adam çalışıyo ama o kadın evde oturuyor bizim paramızı yiyor. Sizi ilgilendirmez ki ?
Bence herşeyden önce söylenen yalanlara odaklanın hazmedin ona göre nikah kıyın ondan sonra söz sahibi olursunuz .

Sabırlı çıkıp okuyan Birisi özet geçebilir mi? Vallahi okuyamadım . En son 3 katlı evleri varmış .

Sabırlı çıkıp okuyan Birisi özet geçebilir mi? Vallahi okuyamadım . En son 3 katlı evleri varmış .

Konu sahibi zengin biriyle beraber adam kankam dediği kızla beraber oluyormuş eskiden. Bir fotoğraf görmüş ona istinaden kankam demiş sonra sadece partnerlermiş sevgilisi öyle demiş. Aile dostlarının kızı aynı denk diye aileler evlensinler istemiş ama olmamış.
Sonra konu sahibi ayrılmış adam içmiş kendini yerlere atmış annesi aramış barış vs. Demiş.
Barışmışlar.
Bunlarında lüks bir yerde 3 katlı evleri varmış üstte adam altında kardeşi oturuyormuş en altta da anne baba. Kardeşi bu arada çalışmıyor, sevgilisi şirketi yönetiyormuş.
Neyse bu kardeş biriyle imam nikahlı beraber yaşamaya başlamış, başladığı kadında bir gün konu sahibiyle birşeyler içerken ağzından laf almış üstüne koyup kv kp ye yetiştirmiş.
Bu ailede kötü olmuş 2 aylık kıza inanmışlar diye konu sahibi yakınıyor.
Bunlarla uğraşırken evlilik askıda.
Bunlar ayrı eve çıkmış, eşya alcaklarmış vs.
Konu sahibinin derdi ben bile yemek yesem etsem cebimden karşılıyom o kız sevgilimin çalışıp baktığı evde snap atıyor.
Ben şimdi nerelere gidem napam diyor. :KK51:

Allah rizasi icin ozet gecsin bir hayirsever:işsiz:

İlk bulusmada elin adaminin instagramindaki kisileri neden konusup sorgulama geregini duydunuz cok garip geldi. Sonrasini hatirlamiyorum bayilmisim

Sonuna.kadar okuyamadim bende. Ama sana sunu soyliyim. 5 aylik iliskin bu kadar karisiksa , evlendiginde carpi 10 kati karisik olur.

Benim evliliklten anladigim ; anlayis, huzur, mutluluk.

Simdiden entrika dolu , sonu hayirli gozukmuyor.

X