YARDIM :(

Konu sahibi zengin biriyle beraber adam kankam dediği kızla beraber oluyormuş eskiden. Bir fotoğraf görmüş ona istinaden kankam demiş sonra sadece partnerlermiş sevgilisi öyle demiş. Aile dostlarının kızı aynı denk diye aileler evlensinler istemiş ama olmamış.
Sonra konu sahibi ayrılmış adam içmiş kendini yerlere atmış annesi aramış barış vs. Demiş.
Barışmışlar.
Bunlarında lüks bir yerde 3 katlı evleri varmış üstte adam altında kardeşi oturuyormuş en altta da anne baba. Kardeşi bu arada çalışmıyor, sevgilisi şirketi yönetiyormuş.
Neyse bu kardeş biriyle imam nikahlı beraber yaşamaya başlamış, başladığı kadında bir gün konu sahibiyle birşeyler içerken ağzından laf almış üstüne koyup kv kp ye yetiştirmiş.
Bu ailede kötü olmuş 2 aylık kıza inanmışlar diye konu sahibi yakınıyor.
Bunlarla uğraşırken evlilik askıda.
Bunlar ayrı eve çıkmış, eşya alcaklarmış vs.
Konu sahibinin derdi ben bile yemek yesem etsem cebimden karşılıyom o kız sevgilimin çalışıp baktığı evde snap atıyor.
Ben şimdi nerelere gidem napam diyor. :KK51:

Öncelikle sabrın ve açıklaman için teşekkürler :KK9:
Konu sahibi ; sizde bence biraz erken böyle olaylara karışmışsınız . Para pul konusu . Verir vermez size ne ? Bence siz kendi ilişkinize bakın , gereksiz detaylara girmeyin , üzülen siz olursunuz :KK66:

Night Stand be Burn Out kim. Bunlarda görümceleriniz mi. :işsiz::işsiz::işsiz:
Bunları araya ekleyince daha mı afilli oluyor yazı.
Ayyyy ne kadar kültürlü kız her dilden yazıyor mu dememiz lazım
Ayy çok yaşayın güldürdünüz beniÇünkü kıZımız mütevazi bir ailede büyümüş ama üniversite mezunu ve 3 dil biliyor :KK48:yani sevgilim zengin ama bende kültürlüyüm diyor herhalde :KK70:

Bizim güzel bir dilimiz vardı; hatırlayınız...
İlişkileriniz ucuz dram dizilerinden hallice geldi bana, emin misiniz böyle bir hayat sürmek istediğinize?

yenı genclık dızısı mı okudum ben demin ?
bıraz medcezır, bıraz lıse defterı, bıraz kucuk sırlar, bıraz kampusıstan, aralarda kocum benım ıle es-es dızılerının karısımı gıbı olmus

hahaha ilk defa birsey yaziyorum yani icimi dökmek istedim sadece.. niye bu kadar üzerime geldinizki :KK70:

neyse kendim bulucam artik caresini.. yanlis anlayanlar olmus ben evlenmek istemiyorumki sevgilim istiyor.. Bende devam etmekte emin degilim zaten konu bu ama evet yalan söyleyen tekrar söyler yani bende bunu diyorum zaten..

Davul bile dengi dengine.

Parayla saadet olmaz.

yenı genclık dızısı mı okudum ben demin ?
bıraz medcezır, bıraz lıse defterı, bıraz kucuk sırlar, bıraz kampusıstan, aralarda kocum benım ıle es-es dızılerının karısımı gıbı olmus

hahahahaha sanirim kötü birsey bu

Nasıl ilişkiler bunlar. Çok saçma. Sürekli yalanlarını yakalamışsım kaçıp kurtulacağın yere bir de adamla evlenmek istiyorsun. 5 aydır karısı gibi davranıyormuş :KK70: bu kadar yalanla 5 ayda karısı olup evlenirsen evlenince daha ne yalanlar söyler bu adam.

evlenmek istemiyorumki sevgilim istiyor birlikte gelecegimiz icin calisiyorum fln diyor...

X