Yardim

Deniz elif

Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2020
14
5
27
Merhabalar doktor inofolic combi 20 kapsul ve glifor verdi bebek düşündüğümüz için ama ben 4 5 gun duzenli kullandiktan sonra afedersiniz damla damla acik renkte kan geliyor neden olabilir?

Bebek istiyoruz diye gittik bu ilaclari verdi gun asiri iliski yasayin dedi ama 1 hafta oldu az birsey gecti doktora gittigimde hastaligimin 12. Gunundeydim doktor yumurtalar aktif olmasi lazim bundan sonra dedi ama hemen belli olur mu ki? Keske olsa 🙏

Merhabalar doktor inofolic combi 20 kapsul ve glifor verdi bebek düşündüğümüz için ama ben 4 5 gun duzenli kullandiktan sonra afedersiniz damla damla acik renkte kan geliyor neden olabilir?
Yumurtlama kanaması olabilir canım ovülasyon testi ile takip ediyor musun

Yumurtlama kanaması olabilir canım ovülasyon testi ile takip ediyor musun

Yok doktor soylemeyince aklima gelmedi ilk defa boyle oluyor 3 yildir evliyiz 2 yildir da kesin olarak cocuk dusunuyoruz ama inofolic combi kullandiktan 4 gun sonra falan damla damla basladi daha da gecmedi ilaca bagladim ama birakmak da istemiyorum

Yok doktor soylemeyince aklima gelmedi ilk defa boyle oluyor 3 yildir evliyiz 2 yildir da kesin olarak cocuk dusunuyoruz ama inofolic combi kullandiktan 4 gun sonra falan damla damla basladi daha da gecmedi ilaca bagladim ama birakmak da istemiyorum
Bırakma canım benim de oldu 2 ay önce yumurtlama dönemi olabiliyor bak googledan araştır yumurtlama kanaması diye ilaç belki de olumlu etki sağladı

Merhabalar bende böyle bi durum yaşıyorum bir bilgisi olan var mı acaba? Bende inofolic kullanıyodum bu ay M2 B12 ve folikasit bir arada kullanıyorum. Biz 2 yıldır bebek istiyoruz en başından beri inofolic kullandım sonra 1 sene kadar ara verdik bebek yapmaya 6 aydır yeniden başladık. Arada şeffaf akıntı üstüne kan gelirdi ve o aylar tutmadı gerçi gelmeyince de tutmadı orası ayrı ama 😂😂 ovülasyon testiyle ikinci denememiz muhtemelen bugün yarın yumurtlucam ve yine aynı kanama geldi ne yalan söyliyeyim bu ay kesin tutmaz diyorum kendi kendime .. doktorlar kesinlikle iyi bişey olduğunu savunsa da ve internette de her hangi kötü bir belirti denmese de daha önce aynı şeyi yaşadığımdan dolayı olmamasından korkuyorum.. acaba böyle kanama yaşayıp o ay gebiş olanınız var mı??

X