Yardım:(

gmm23

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2022
37
1
24
Arkadaşlar sağ altta azı dişim kırık sadece kök görünüyor dişin üst kısmı hiç kalmadı çok kötü ağrıyor 2 saat önce parol içtim diş acile gittim antibiyotik yazdı Bebek emzirdiğim hiç her ilacı kullanamıyorum nöbetçi eczanelerde de antibiyotikten yok napıcam geçmesi için

Tuzlu su ile gargara yapın ve dişinizi hiçbir şeyle hatta diliniz ile dahi kurcalamayın. Bir süre sonra zonklaması diner. Yarın da antibiyotik bulursunuz.
Geçmiş olsun.

Arkadaşlar sağ altta azı dişim kırık sadece kök görünüyor dişin üst kısmı hiç kalmadı çok kötü ağrıyor 2 saat önce parol içtim diş acile gittim antibiyotik yazdı Bebek emzirdiğim hiç her ilacı kullanamıyorum nöbetçi eczanelerde de antibiyotikten yok napıcam geçmesi için

Çok geçmiş olsun karanfil var mı evde?

Çok geçmiş olsun ❤️‍🩹 siyah zeytin varsa kabuğundan ayırıp dişin üzerine bastırın şifa olur inşallah 🙏

Tuzlu su ile gargara yapın ve dişinizi hiçbir şeyle hatta diliniz ile dahi kurcalamayın. Bir süre sonra zonklaması diner. Yarın da antibiyotik bulursunuz.
Geçmiş olsun.
Çok sağolun antibiyotik kullanıyorum umarım iyi gelir çektiricem korkuyorum

Üstüne tuz dök üsten su falan içme çok kısa sürede geçer Allah'ın izniyle

X