Yardım

merveinciii

Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2023
53
14
20
Kızlar merhaba yaklaşık 2senedir evliyim çocuk düşünüyorz henüz olmadı eşimde sknti yok benmde yumurtalıkda hafif kist varmış pcos olabilirmis hormon testinde prolaktin hormonu biraz yüksek çıktı (26)
Doktorum dostinex (haftada 1 ) klomen ( âdetin 2.gunu ) ve duphaston ( adetten 15 gün sonra) verdi ayriyetten kendim floic asit(her gün bir tane) kullanıyorum bunları kullanan var mı? yardımcı olur musunuz😓

Kızlar merhaba yaklaşık 2senedir evliyim çocuk düşünüyorz henüz olmadı eşimde sknti yok benmde yumurtalıkda hafif kist varmış pcos olabilirmis hormon testinde prolaktin hormonu biraz yüksek çıktı (26)
Doktorum dostinex (haftada 1 ) klomen ( âdetin 2.gunu ) ve duphaston ( adetten 15 gün sonra) verdi ayriyetten kendim floic asit(her gün bir tane) kullanıyorum bunları kullanan var mı? yardımcı olur musunuz😓
Duphastonu polikistikten ötürü adet düzenlesin yumurtalama gününü düzenlesin diye vermiştir bence,ve korkma hamile kalsan da bu hap zarar vermiyor aksine bebeğin tutunmasına yardım ediyor bizzat doktordan duydum ve hamileliğin başında bundan kullananı da gördüm.
Başka bir bilgim yok ben tüp bebek tedavisi görüyorum transferim oldu geçen hafta 🌸

X