Yardim!

elizanelizan

Guru
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2011
1.297
526
Kizlar 20 haziranda düğünüm var.
Ve benim bana gore büyük bir sorunum var ;
İstenmeyen tüyler ! :KK43:

Kizlar bu zamana kdr hep jilet kullandim. Bu hataya dustum. Simdi agdaya epilatore donemiyorum.

Sormak istedigim su;tuy azaltan ya da gec cikmasini saglayan tuy dokucu kopuk ve kremler var mi ?

Aci eşiğim cok dusuk ve ben dusunmek bile istemiyorum agda epilasyon gibi secenekleri :KK43:

Kizlar bu zamana kdr hep jilet kullandim. Bu hataya dustum. Simdi agdaya epilatore donemiyorum.

Sormak istedigim su;tuy azaltan ya da gec cikmasini saglayan tuy dokucu kopuk ve kremler var mi ?

Aci eşiğim cok dusuk ve ben dusunmek bile istemiyorum agda epilasyon gibi secenekleri :KK43:

jilet yapmanın tek avantajı sana lazer epilasyonun daha etkili olur bence lazer yaptır

canım aynı senin anlattığın durumdaydım.. acıya hiç dayanamam ben de.. ama gittim ağdaya düğünden 2 gün önce hallettim.. öyle aman aman da acımıyor.. yapan kişi önemli.. dikkatli ve nazik olunca sorun olmaz.. hatta bana bu kadar sakin duran kimseyi görmedik demişlerdi:)))

Aynı sorunlar bende de var :26:
Senin düğünün ertesi günü benim düğün..
Bu zamana kadar Veet kullandım hep tabi sadece bikini bölgesine canım çok kıymetli benim ya hemen başlarım ağlamaya :26:
Koltuk altımı ve bacaklarımı ta en baştan annem sağolsun alıştırmıştı epilasyona..

Canım bende aynı şekildeyim ve ben acıya çok dayanıksızım canım azıcık yansa bayılır düşerim o derece biraz psikolojik benimkisi :KK50: düğünüme çok az kaldı ve ben hala tüy dökücüyle alıyorum :KK17: Sanırım biraz korkumun üstüne gidip epilasyona başlayacağım bu hafta:18: Sende öyle yapmalısın mecburen

eskiden bende jiletle alıyodum fakat daha sonra yakın bi arkadaşım tuttu kolumdan salona götürdü bundan sonra ağdayla alıncak diye:KK1: allahım meğer ne rahatlıkmış hiç korktuğum gibi olmadı tabi azıcık acıyo ama o kadardanda bişey olmaz hele bittikten sonraki rahatlığı süper acı falan kalmıyo jiletde olduğu gibide iki günde bir çıkmıyo 3 yıldır düzenli ağdaya gidiyorum yok dencek kadar azaldı canım bence korkma bi cesaretle git benim düğünümde 19 haziranda ben şimdiden randevumu bile aldım ağdacımdan:KK1:

veet gibi kremler bir iki günlük geciktiriyor tam kökten almadığı icin siyah nokta halinde duruyor. Benim de canım çok tatlıdır ama inanın kendinizi sıktığınızda ağdaya da epilasyona da dayanırsınız tabi başka biri yaparsa çünkü siz kendiniz yapmaya kalkarsanız canınız acıyınca bırakırsınız o yüzden kuaföre gitmenizde fayda var:KK3:

veet gibi kremler bir iki günlük geciktiriyor tam kökten almadığı icin siyah nokta halinde duruyor. Benim de canım çok tatlıdır ama inanın kendinizi sıktığınızda ağdaya da epilasyona da dayanırsınız tabi başka biri yaparsa çünkü siz kendiniz yapmaya kalkarsanız canınız acıyınca bırakırsınız o yüzden kuaföre gitmenizde fayda var:KK3:

Kuaförden çekiniyorum ama :/

X