Yardımcı olmanız rica olunur

Özür dilese eşiniz
Geri dönecek mişsiniz gibi geliyor bana.

Hayatınızın hatasını yaparsanız
Dua edin cocuk yok. Bir de cocuk kavgası yapardınız artık yıllarca!

Merhaba ben 26 yaşında 6 aylık evliyim. Evimi terk ettim ve 17 gündür ailemin evindeyim. Eşim beni eve tıkmaya çalışıyor, aşırı kıskanç. Annesi üst katımıza taşındı bütün gün yanıma gelmek istiyor. Eşim gelince de bizde kalmaya devam ediyor.annesinin bunaltmasınlar rahatsız olduğumu söylediğimde keyfin kaçar ondan istemiyorsun diye bana tavır yapıyor.Eşim aileme karşı bi garip hallerde.ablam geldi iftara. Sonra koltuğu sil ayakları değdi dedi ben de silmedim o da o zaman defolur gidersin dedi. Ben de gittim anası ertesi gün oğlumla kahve keyfi yazdı. Eşim de 16 gündür hiç aramadı.
biliyorum buraya kadar bile aslında boşanma sebebi ki psikopatlıklarının çoğunu yazmadım bile. O kadar emek verdim belki eşimi tek başına çekerdim ama annesi taşındı ve aileme saygısızlık yaptı. Ararsa da gitmeyi düşünmüyorum. Ama tecrübeli evli arkadaşların belki başka düşüncesi vardır. :KK43:
Canım destek arıyorsun o çok belli ama maalesef bu öküzcükten değil koca adam bile olmaz.. Annesi yüzünden boşanmış olmayacaksın tamamen eşin sebebiyle olmuş olacak inan bana.. Zaten birçok kadın kayınvalidem yüzünden falan diyor ama totalde hepsi eşi yüzünden boşanmış oluyor uzun uzun anlatmaya gerek yok.. Eşler adam olsa karısına sahip çıkar bu kadar basit..

Şimdi onun belli bi zaman sonra canı sıkılır size yalvarmaya başlayabilir ki sizinki o tip bile görünmüyor ama keyfi gelince gelebilir size.. Eğer ona aldanırsanız kendinize de yazık etmiş olursunuz.. Göz göre de hata yapmış olursunuz bu sefer de size "Sen istedin" derler.. Mağdur bir durumun da olmaz

O kadar düşündüklerimi yazmışsın ki...Anne babamiz bizi ne için yetiştiriyor? Kv kahrı çekelim diye mi? Eşimizin her şeyine susalım diye mi? Hanımlar az biraz kendinizin farkında olun ya. Hayat bir kere. O da kv, elti, görümce üçgeninden daha değerli. Kocanız cidden bireyse o zaman ayrı konuşurum ama artık şu oğlan çocuklarını bir salin ya. Büyüsünler öyle gelsinler. Kaç gündür kv konusu okuyorum. Ya Allah aşkına 21. Yy dayız. Millet robot kodluyor. Daha önemli işlerimiz var. Lütfen ama ya.
Haklisiniz , mesela ben de bugun bir kv konusu actim. Hatta bazi yazdiklarimi begenmissiniz sanirim. 🙏
Ben de forumda feminist kadinlardan birisiyim ama bazen insan son demlere kadar direnmek istiyor. Hanfendinin konusunu bolmek istemiyorum ama ornek kendi adıma örnek vermem gerekirse,
Evimi, ailemi, hayatimi, isimi gucumu birakip hayallerle esimle de sık sık gorusup tanidigimi dusunerek yurtdisina geldim ancak kv yuzunden stresliyim. Esim suanda destegim, yarin ne olur bilemem. Olmazsa dunyanin sonu degil ulkeme donup ama ailem her ne kadar arkamda olsa da meslegime devam edip ayri eve cikip yasayacagim. Ancak ulkemizin maddi, manevi, kadin haklari, ekonomi, hukuk vs. Tum konularda ne kadar geriye gittigi malumunuz.
O yuzden Avrupada kalmaya devam etmek, bu ulkede tutunabilmek istiyorum ve cok canima yetmeden gemileri yakmak istemiyorum. He o raddeye gelirsem yine de gozum kararir ama yine de ilk etapta mantikli olmam gerekirse hayatimi burada inşa etmek , daha kaliteli yasamak icin bir sure kendime hakim olmaya calisacagim.
Yani insani boyle tutan konu ve durumlarda olabiliyor. 🤷🏼‍♀️
Konunu boldugum icin afedersin konu sahibi, ama senin kadar derin seyler yasasam sanirim ben sabredemezdim.

Haklisiniz , mesela ben de bugun bir kv konusu actim. Hatta bazi yazdiklarimi begenmissiniz sanirim. 🙏
Ben de forumda feminist kadinlardan birisiyim ama bazen insan son demlere kadar direnmek istiyor. Hanfendinin konusunu bolmek istemiyorum ama ornek kendi adıma örnek vermem gerekirse,
Evimi, ailemi, hayatimi, isimi gucumu birakip hayallerle esimle de sık sık gorusup tanidigimi dusunerek yurtdisina geldim ancak kv yuzunden stresliyim. Esim suanda destegim, yarin ne olur bilemem. Olmazsa dunyanin sonu degil ulkeme donup ama ailem her ne kadar arkamda olsa da meslegime devam edip ayri eve cikip yasayacagim. Ancak ulkemizin maddi, manevi, kadin haklari, ekonomi, hukuk vs. Tum konularda ne kadar geriye gittigi malumunuz.
O yuzden Avrupada kalmaya devam etmek, bu ulkede tutunabilmek istiyorum ve cok canima yetmeden gemileri yakmak istemiyorum. He o raddeye gelirsem yine de gozum kararir ama yine de ilk etapta mantikli olmam gerekirse hayatimi burada inşa etmek , daha kaliteli yasamak icin bir sure kendime hakim olmaya calisacagim.
Yani insani boyle tutan konu ve durumlarda olabiliyor. 🤷🏼‍♀️
Konunu boldugum icin afedersin konu sahibi, ama senin kadar derin seyler yasasam sanirim ben sabredemezdim.
Ben sizin duruşunuzu çok beğendim. Siz zaten yeni evlisiniz. Duruma bakmanız mantıklı tabii ki.

Anlamıyor benim de diplomam evde kaldı bugün ailem gidip onları ve eşyalarımı alacak sonra da hala tık yoksa boşanma davası açacağım. Hayatımda kendimi bu kadar önemsiz hiç hissetmemiştim. Bunu kocamdan hissetmek büyük yıkım oldu
Sana kendini değersiz hissettiren kimsenin yanında durma evlilik zor tabi ama illaki geçecek

Aile apartmanına sen gelme biraz saçma olmuş sanki ya sözünde duracaklardı yada siz başka yerden ev tutacaktınız genelde baştan he he diyorlar sonra sinir yapıp huzur vermiyorlar

Olan olmuş iş bitmiş. Sizin zaten hiç bir yuvanız bir evliliğiniz olmamış. Size buna ayak uydurup yolunuza bakın. Size yapacak birşey bırakmamış zaten.
yeni hayatınızda mutluluk ve bol şans dilerim.

X