Yardımcı olun

mrc-ymn

Üç Prensin Tek Prensesi S-M-Y
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2015
1.347
1.235
34
Kızlar merhaba
Lütfen yardımcı olun
Koronanın vermiş olduğu bunalım mı yoksa gerçekten cazip bir fikir mi yardım edin
Bu dönemde biliyorsunuz hepinizin olduğu gibi benim çocuklarımda aşırı bunaldı.
Evde tv deki netleri kopardık
Tablete şifre koyduk ve eşimle ikimizde çalışıyoruz özellikle evde nette olmayınca büyük oğlum deli gibi sıkıldı.
Eşimin ailesinin bulunduğumuz ilçenin deniz kenarı kısmında müstakil evleri var iki katlı
Bizim eşimle daha önceden oranın üst katına çatı katı yapmak fikri vardı aklımızda
Şimdi ben nisan mayıs gibi işten ayrılıcam
1yıl olmadı yeni bir daire aldık kredimiz var
Ben daireyi kirayı verip krediyi karşılasa biz çatı kat yapıp gitsek diyorum pişman olur muyum
Ev bahçeli mandalina-erik-kiraz-incir-ayva-zeytin bahçe de bunlar dışında da ağaç var.
Ev bahçeli evler diye adlandırılan taraf olduğu için yazlıkçı kesim daha çok ama 1.katta kiracı var
Hayalim şöyle iki odalı geniş salonlu bir çatı katı evin yeri büyük bu arada
Ama düşündüren şu ki
Ben işten çıkınca sıkılır mıyım?
Pandemiden dolayı mı bunaldım dairelerden
Annemle aynı sitedeyiz özler miyim?
Lütfen yardım edin yanlış karar vermeyim:)

Kızlar merhaba
Lütfen yardımcı olun
Koronanın vermiş olduğu bunalım mı yoksa gerçekten cazip bir fikir mi yardım edin
Tablete şifre koyduk ve eşimle ikimizde çalışıyoruz özellikle evde nette olmayınca büyük oğlum deli gibi sıkıldı.
Eşimin ailesinin bulunduğumuz ilçenin deniz kenarı kısmında müstakil evleri var iki katlı
Bizim eşimle daha önceden oranın üst katına çatı katı yapmak fikri vardı aklımızda
Ben daireyi kirayı verip krediyi karşılasa biz çatı kat yapıp gitsek diyorum pişman olur muyum
Ev bahçeli mandalina-erik-kiraz-incir-ayva-zeytin bahçe de bunlar dışında da ağaç var.
Ev bahçeli evler diye adlandırılan taraf olduğu için yazlıkçı kesim daha çok ama 1.katta kiracı var
Ama düşündüren şu ki
Benim böyle bi fırsatım olsa giderdim heralde bahçeli ağaçlı bi yer insan başka ne isterki

okul?

yani seneye okul açılınca ne olacak

o dediğiniz yerde eşiniz işe nasıl gidip gelecek

ben olsam önce bir gider, kira vs bulur denerdim

tüm paramı kalmayacağım bir yere gömmek istemezdim
Şuan ki evle arası 2 km
Okul içinde iş içinde değişen bir şey olmayacak
Servisle gidip gelinecek

Kızlar merhaba
Lütfen yardımcı olun
Ama düşündüren şu ki

Bence çok güzel bir fikir.
Hele şu dönemde yerinizde olmak isteyen çoktur.

Akraba kim?
O da önemli bir kısım atlamamak lazım

Şuan ki evle arası 2 km
Okul içinde iş içinde değişen bir şey olmayacak
Servisle gidip gelinecek

ben ilçede diye okumuştum siz aynı ilçe yazmışsınız zaten

o zaman annenizi neden özleyesiniz ki siz de gelir gidersiniz

ama işi neden bırakacaksınız

anladığım çocuklar çok da küçük değil birden iş yok, çocuklar okulda siz de ıssızda kalmış gibi hissedebilirsiniz

şimdi olsaydı iyi olurdu da seneye ne gelir ne gelmez hayatta karşımıza bilemeyiz

ben aynı ilçede diye okumuştum siz aynı ilçe yazmışsınız zaten

o zaman annenizi neden özleyesiniz ki siz de gelir gidersiniz

ama işi neden bırakacaksınız

anladığım çocuklar çok da küçük değil birden iş yok, çocuklar okulda siz de ıssızda kalmış gibi hissedebilirsiniz

şimdi olsaydı iyi olurdu da seneye ne gelir ne gelmez hayatta karşımıza bilemeyiz
İşle ilgili konu açmıştım daha önce
Teşekkür ederim yorumunuz için
Evet beni düşündürende sıkılır mıyım pişman olur muyum

ayy ben giderdim sahil fln meyve bahçeleri muhtemelen sıkılmazdım ohh miss zaten çocuklar deniz vs derdinde olurdu koştur et dur. orada işe girerdim..

X