(yardımınıza ihtiyacım var)Kimyasal gebelikten sonra adet gormeden hamile kalinirmi

Clash1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2021
54
10
27
Kizlar hepinize merhaba Aralık ayinda bir kimyasal gebelik geçirdim 16 Aralık'ta adet kanamasiyla beraber betada sıfırlanmisti ayın 20 sinde uzerine daha adet gormedim ama benim kimyasal gebelik kanamasından hemen hemen on on beş gün sonra göğüslerim aşırı dolgunlasti ilk zamanlarda aciyordu da şuan acı yok ama dolgun olduğu çok net belli onun dışında beş altı gün önce sol kasigim ve sol bacagim ani ani 3 4 sn. Sürecek şekilde ağrılar giriyordu beyaz süt kivaminda akıntım vardı tam dedim kesin yumurtlama oldu ondandir ama arada belime ağrılar sırtıma ani bir şekilde ağrılar giriyor dediğim gibi göğüs dolgunluğu hiç geçmedi hâlâ dolgun bugün de sağ bacağımın üstüne yani alt karının hemen altına ayağımı attıkça kramp tarzında ağrılar girdi bu biraz uzun sürdü ani değildi bundan bir iki gün öncede adet olacakmisim gibi ağrı çektim bı aksam bı sabah ve sabah kalktigim da günlük pedimde çok hafif bı pembelik gördüm şeffaf akıntı karisikti idrar rengimde baya bı koyu ve kopuruyor şuan test yapma imkanım yok bunlar hamilelik belirtisi mi ayrıca kimyasal dan sonra adet gormeden hamile kalinabiliyormu uzun oldu kusura bakmayın

Kizlar hepinize merhaba Aralık ayinda bir kimyasal gebelik geçirdim 16 Aralık'ta adet kanamasiyla beraber betada sıfırlanmisti ayın 20 sinde uzerine daha adet gormedim ama benim kimyasal gebelik kanamasından hemen hemen on on beş gün sonra göğüslerim aşırı dolgunlasti ilk zamanlarda aciyordu da şuan acı yok ama dolgun olduğu çok net belli onun dışında beş altı gün önce sol kasigim ve sol bacagim ani ani 3 4 sn. Sürecek şekilde ağrılar giriyordu beyaz süt kivaminda akıntım vardı tam dedim kesin yumurtlama oldu ondandir ama arada belime ağrılar sırtıma ani bir şekilde ağrılar giriyor dediğim gibi göğüs dolgunluğu hiç geçmedi hâlâ dolgun bugün de sağ bacağımın üstüne yani alt karının hemen altına ayağımı attıkça kramp tarzında ağrılar girdi bu biraz uzun sürdü ani değildi bundan bir iki gün öncede adet olacakmisim gibi ağrı çektim bı aksam bı sabah ve sabah kalktigim da günlük pedimde çok hafif bı pembelik gördüm şeffaf akıntı karisikti idrar rengimde baya bı koyu ve kopuruyor şuan test yapma imkanım yok bunlar hamilelik belirtisi mi ayrıca kimyasal dan sonra adet gormeden hamile kalinabiliyormu uzun oldu kusura bakmayın
Canm bende geçen ay kimyasal geçerdim bu ayda 2 Ocak yumurtlama gunumdu değerlendirdik bu zamanları ve yumurtlamadan 2 3 gün sonra kasık ağrılarım başladı mide bulantım oldu dediğin gibi sırt agrilarim çok fazlalaştı bu aralar ve reglime daha 5 gün var ama dayanamadım bugün yaptm idrar testi çok silik de olsa ikinci çizgiyi gördüm çok çok erken yaptığımın farkındayım ama bu ağrılar çok rahatsiz etti bir de geçen ay kimyasal geçirince yine korktum acaba tekrar aynı şeyler mi olcak diye bakalm cumartesi günü doktora gitcem kan vercem ama diğer aya direk hamile kalanlarda var çevremde olabiliyo tabikide🙏

Bu arada benimde 20 Aralık'ta kanamam geldi senin benden 4 gün önce olmuş test falan yaptın mı ne durumdasin

Benim 3 ocaktan 10 ocaga kadar kanamam oldu sadece şuanda da 4 gün önce regl olmam gerekiyordu olmadım acıkcası test yapmakta ıstemıyorum
kimyasal gebelik sonrası hemen hamıle kalan cok ınsan var ama ben de beklenen adet tarihinden bir kaç gün sonra yaparım herhalde, ek vitamınler verdi doktorum kimysal sonrası için işte diofol, demir vitamini omega3, magnezyum bi de inositol verdi bakalım kullanıyorum 3 ocaktan beri

Beklenen tarhihinz ne zaman acaba
kimyasal gebelik sonrası hemen hamıle kalan cok ınsan var ama ben de beklenen adet tarihinden bir kaç gün sonra yaparım herhalde, ek vitamınler verdi doktorum kimysal sonrası için işte diofol, demir vitamini omega3, magnezyum bi de inositol verdi bakalım kullanıyorum 3 ocaktan b

X