Yardımınıza ihtiyacım var kızlar

Limonagacii06

Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2018
288
224
33
Selam kızlar 25 temmuz günü yumurtam çatladı bir kaç gün önce clearblue gebelik testi yaptım ve sonradan bi ikinci çizgi çıktı aslında belirgin bi çizgi gibi başka insanlarda gördü çünkü bu testi öğle saatlerinde yaptım bir gün sonra sabah ilk idrarla yaptigimda belli belirsiz bir çizgi vardı ama bir gün önceki gibi değildi. Bir de o zamanlar kasiklarimda hareket hissediyordum göğüslerimde şişme ve afedersiniz gogüsümün başı büyümüştü bugün o belirtiler tamamen yok gibi sadece dolgunluk ve mide ekşimesi var adet olacak gibi belim agriyor. Testin bu kadar erken cikmasi anlamsiz geldi pek inandirici degil aslinda bana yardim eder misiniz yeniden test ne zaman yapmaliyim sizce bu yaşadığım şey nedir??cevap yazmanız biraz olsun rahatlatabilir çünkü anlamsız geliyor kusura bakmayın uzun oldu biraz

20180802_233153.jpg

benim de 22 si yumurtlama gunumdu . dunku testte bisey cikmadi . bugunku testte silil bi cizgi cikti gibi . kan testi icin bekleyecegim bi iki gun . tek belirti bu iki gun adet olacakmisim gibi . hayirlisi olsin . ins hamileyizdir. yerinizde olsam her sabah idrar testi yapardim . adet gunu de kan testi yapardim

benim de 22 si yumurtlama gunumdu . dunku testte bisey cikmadi . bugunku testte silil bi cizgi cikti gibi . kan testi icin bekleyecegim bi iki gun . tek belirti bu iki gun adet olacakmisim gibi . hayirlisi olsin . ins hamileyizdir. yerinizde olsam her sabah idrar testi yapardim . adet gunu de kan testi yapardim
Hadi bakalım inşallah ya ben beklemeye karar verdim pazar günü yapacağım test inşallah hamileyizdir

Canım dayanamadım az önce test yaptım galiba hamileyim inanmakta zorluk çekiyorum

Eklentiler

• 20180803_134147.jpg
    20180803_134147.jpg
    23,2 KB · Görüntüleme: 142
  • 20180803_134127.jpg
    20180803_134127.jpg
    17,5 KB · Görüntüleme: 149
  • 20180803_134105.jpg
    20180803_134105.jpg
    33,7 KB · Görüntüleme: 133
Canım dayanamadım az önce test yaptım galiba hamileyim inanmakta zorluk çekiyorum
ben cizgiyi gordum :) insan inanamiyor degil mi ?sabah ilk cizgiyi gorunce 2 test daha yaptim :) kan testi icin p.tesiyi bekleyecektim ama yarina kendi dr umdan randevu aldim . sen kan testini ne zaman yapacaksin

ben cizgiyi gordum :) insan inanamiyor degil mi ?sabah ilk cizgiyi gorunce 2 test daha yaptim :) kan testi icin p.tesiyi bekleyecektim ama yarina kendi dr umdan randevu aldim . sen kan testini ne zaman yapacaksin
canım ben yurt dışındayım burda kan testi yapılmıyor daha doğrusu dr un kan testi yapmiyor ozel hastanede ise cok pahali artik bekleyecegiz insallah sagliklidir yaa

X