Yardımlaşmaya ne dersiniz??

Gokkusagisavascisi

❤️🧡💛💚💙💜
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2015
22
8
Herkese merhabalar 😊 kızlar aklima bisey geldi 🌝 çocuklarımız büyüyor malum çocuğun yediği helal giydiği haram demişler. Çocuklarımız büyürken küçülen kiyafetlerini isteyen olursa gonderelim diyorum ne dersiniz ?? Herşey ateş pahasi ozellike montlar ve botlar 🙄 buradan yardımlaşmaya ne dersiniz??

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 44 Kg. ile 60 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 155 cm. Başlangıç Kilom :53 Kg. Şimdiki Kilom :76 Kg.

Gonca0707

Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2020
517
339
32
Herkese merhabalar 😊 kızlar aklima bisey geldi 🌝 çocuklarımız büyüyor malum çocuğun yediği helal giydiği haram demişler. Çocuklarımız büyürken küçülen kiyafetlerini isteyen olursa gonderelim diyorum ne dersiniz ?? Herşey ateş pahasi ozellike montlar ve botlar 🙄 buradan yardımlaşmaya ne dersiniz??
Hemen küçülüyor dediğiniz gibi ben çok iyilerini saklıyorum ikinci bebeğe .. çok kötüleri de atıyorum .. orta hallileri ya veriyorum ya satıyorum uygulamadan .. ayakkabı özellikle çok çabuk küçülüyor ..

Gokkusagisavascisi

❤️🧡💛💚💙💜
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2015
22
8
Bizim birde iki çocuk var ☺️ bazen evden 2 koli kıyafet çıkıyor aslında satmak iyi fikirmiş 😅

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 44 Kg. ile 60 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 155 cm. Başlangıç Kilom :53 Kg. Şimdiki Kilom :76 Kg.

WOMAN

Soğuk Nevale 🦔🍃
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
30 Mart 2009
6.942
25.298
İnsanlar artik satiyor kuculen kiyafetleri 2. El satis sitelerinde