Yardımlaşmaya ne dersiniz??

Gokkusagisavascisi

❤️🧡💛💚💙💜
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2015
22
9
Herkese merhabalar 😊 kızlar aklima bisey geldi 🌝 çocuklarımız büyüyor malum çocuğun yediği helal giydiği haram demişler. Çocuklarımız büyürken küçülen kiyafetlerini isteyen olursa gonderelim diyorum ne dersiniz ?? Herşey ateş pahasi ozellike montlar ve botlar 🙄 buradan yardımlaşmaya ne dersiniz??

Herkese merhabalar 😊 kızlar aklima bisey geldi 🌝 çocuklarımız büyüyor malum çocuğun yediği helal giydiği haram demişler. Çocuklarımız büyürken küçülen kiyafetlerini isteyen olursa gonderelim diyorum ne dersiniz ?? Herşey ateş pahasi ozellike montlar ve botlar 🙄 buradan yardımlaşmaya ne dersiniz??
Hemen küçülüyor dediğiniz gibi ben çok iyilerini saklıyorum ikinci bebeğe .. çok kötüleri de atıyorum .. orta hallileri ya veriyorum ya satıyorum uygulamadan .. ayakkabı özellikle çok çabuk küçülüyor ..

İnsanlar artik satiyor kuculen kiyafetleri 2. El satis sitelerinde

Bizim birde iki çocuk var ☺️ bazen evden 2 koli kıyafet çıkıyor aslında satmak iyi fikirmiş 😅
2.el satış yerleri çıkalı kimse kimseye kıyafet yardımında da bulunmayacak ...siteye ilk yeni üye olduğumda bir komşum için çocuklara kıyafet yardımı aramıştım bir yardımsever ta arkadaşlarıyla ulaştırıp eve kadar getirmişlerdi ...geçenlerde bir arkadaşım birine yardım istedi sitede yazdım kimse oralı olmadı neyse birşeyler bulduk ben de tüp bebek tedavisine başlayacağım 3.ye çocuk olsaydı ben talipolurdum valla tüp bebek tedavisine yaptığımız masraflar tüp mide ameliyatı oldum bebek için ona bayağı masrafımız oldu çocuk olunca en azından kıyafete para vermek istemiyor insanlar yani..bizim gibi hele de masraflarla onu elde edecekse ALLAH'IN izniyle..

X