Yardımm. :(

mervem8

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2009
69
0
sLmm.
Sevgilim ve ben 20 yaşındayız 1,5 seneden fazla bir ilişkimiz var.
3 gün önce olmuyor bitsin diyerek ayrıldı ve o gün beraberdik gezdik eğlendik hiç bir sorun yoktu.
Nedenini sorduğumda ise ilk aşkımı unutamıyorum dedi.
Ne dicemi bilemedim ve şuan çok çok kötüyüm.
O kzla 5 yıl önce ilişkileri bitmişti ve 3 yıl çıkmışlardı.
Yani 12 yaşında bşlamışlar ve hala içinde ona karşı bişiler var.
Nedenini de az çok tahmin edebiliyorum.
O ve eski aşkı karşılıklı apartmanda oturuyorlar ve her gün birbirlerini görmek zorundalar.
Bi kere daha denemek ve her şeyi düzeltmek için çabalamak için düşünmeye ihtiyacı olduğunu söyledi.
Ne yapmalıyım..?
:sm_confused:

sLmm.
3 gün önce olmuyor bitsin diyerek ayrıldı ve o gün beraberdik gezdik eğlendik hiç bir sorun yoktu.
O ve eski aşkı karşılıklı apartmanda oturuyorlar ve her gün birbirlerini görmek zorundalar.
Bi kere daha denemek ve her şeyi düzeltmek için çabalamak için düşünmeye ihtiyacı olduğunu söyledi.
Ne yapmalıyım..?

gereken zamanı ver kaydirigubbakcemile

seni seviyorsa sana geri döner sevmiyorsa iş biter

bence kalbinde başka biri varken devam etme sana zarar verir boş ver bitmiş ken tekrar kanatma yaranı 20 yaşındasın çok gençsin aşkını ilerde bulursun.

bence kalbinde başka biri varken devam etme sana zarar verir boş ver bitmiş ken tekrar kanatma yaranı 20 yaşındasın çok gençsin aşkını ilerde bulursun.

Benim anlamadığım aynı gün birlikteydik hiçbir sorun yoktu ve gece söyledi bunu bana :S
o kadar sene geçmiş unutamaması imkansız belki de sonuçda 2 yıla yakın bir süre benimle beraberdi. :/akannehir

Benim anlamadığım aynı gün birlikteydik hiçbir sorun yoktu ve gece söyledi bunu bana :S
o kadar sene geçmiş unutamaması imkansız belki de sonuçda 2 yıla yakın bir süre benimle beraberdi. :/akannehir

onunla yeniden başlamış olmasın:1ninca::uhm:

sLmm.
Ne yapmalıyım..?

sen kendine yedirebiliosan devam et...ama ben kabullenmezdim benimleyken gönlünün başkasında olmasını..daha yaşın genç çok çıkar karşına seni gerçekten sevebilecek kişiler onlara şans ver derim yerimseniben

bence o ilk aşkı ile tekrar bişeyler başlayabilir :/

eski kız arkadaslar olayın icine girdiginde insan kotu oluyor... istiyorsan zaman ver ama kafanda hep o soyledigi cumle kalır hala seviyormu diye kedini yer bitirirsin cunku senden ayrılma sebebi onu unutamamıs olması.. ama kararı sen vericen senin elinde oldugunu hissettirme ona

eski kız arkadaslar olayın icine girdiginde insan kotu oluyor... istiyorsan zaman ver ama kafanda hep o soyledigi cumle kalır hala seviyormu diye kedini yer bitirirsin cunku senden ayrılma sebebi onu unutamamıs olması.. ama kararı sen vericen senin elinde oldugunu hissettirme ona

Hissettiği için böyle oluyo zaten :/
Çok seviyorum ama bilmiorum artk nsl davranıcamı...

karar senin seni seviyormu acaba, aklının ucunda halen eski sevgilisimi

her san dokunduğunda onu düşünüyorsa kötü

:1no2:

unut derim arkadaşım şu an sana geri dönse bile kaldıramayacağın bir şey söylemiş bence senle birlikteyken aklının bir yerlerinde hep o olacak ii düşün canım.....

[ı]canım hala baŞkasındaysa aklı herzaman kafanda bı ŞÜpe olucak..araya 3 ÇÜ sahıs gırmıŞ benımde ılıŞkım bu yuzden bıttı..5 ay oldu bıtelı..
O lafları duydugumda arkama bıle bakmadan bıtırdım..Şımdı dÜŞÜnÜorum ıyıı bıtmıŞ devamlı omu acaba kafasında dıye dÜŞÜnmetense kendımı yıpratmaktansa yenı bı ılıŞkıye baŞlarım daha kafanı dınle bı sÜre sonrada yoluna devam et...ızıorum bu duruma 1,5 yıl Çık eskını askın tekrardan depressın gerÇeten sevse zaten hıÇbırını gÖzÜ gÖrmez...bız neden eskılere dÖnmÜoruz aklımıza gelmıo..anlamıorum ben bu erkelerı...senın kararın..
[/ı]

canım ne kadar severse senı sevsın asla onun gibi olamaz hem daha uzun bır ilişkiymiş hemde ilkmiş.inan bak olmuyorsa boşuna deneme bıle.1.5 yıl sonra bunu soyleyebılıyorsa bence sana ne sevgısı ne saygısı var bu adamın.kendıne bunu yapma.bak benımde araya 3.cü şahıs girdi ama ben onun ılkı oldugum ıcın ıkımızde bırbırımızı hıc bırakmamış gibiyiz.şuanda bırlıkteyız dığer kızın üzülmesine ben sadece üzüldüm .ama şuda var acaba herseyı eskısı gıbı yapabılecekler mı belkıde aslında kafasında yarattıgı o ınsanı ıstıyor kım bılır ama bunu bıle soylemış olması senıde bence sevmıyor anlamına gelir.

bence devam etme kendi söylemiş zaten eskisi kız arkadaşımı unutamadım diye
madem unutamamış sende yürütme ilişkini
yürütsen bile onu unttuğundan nasıl emin olacaksın ki

X