Yardımm. :(

mervem8

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2009
69
0
sLmm.
Sevgilim ve ben 20 yaşındayız 1,5 seneden fazla bir ilişkimiz var.
3 gün önce olmuyor bitsin diyerek ayrıldı ve o gün beraberdik gezdik eğlendik hiç bir sorun yoktu.
Nedenini sorduğumda ise ilk aşkımı unutamıyorum dedi.
Ne dicemi bilemedim ve şuan çok çok kötüyüm.
O kzla 5 yıl önce ilişkileri bitmişti ve 3 yıl çıkmışlardı.
Yani 12 yaşında bşlamışlar ve hala içinde ona karşı bişiler var.
Nedenini de az çok tahmin edebiliyorum.
O ve eski aşkı karşılıklı apartmanda oturuyorlar ve her gün birbirlerini görmek zorundalar.
Bi kere daha denemek ve her şeyi düzeltmek için çabalamak için düşünmeye ihtiyacı olduğunu söyledi.
Ne yapmalıyım..?
:sm_confused:

ema1

Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr
Pro Üye
10 Ağustos 2009
24.681
16.092
sLmm.
3 gün önce olmuyor bitsin diyerek ayrıldı ve o gün beraberdik gezdik eğlendik hiç bir sorun yoktu.
O ve eski aşkı karşılıklı apartmanda oturuyorlar ve her gün birbirlerini görmek zorundalar.
Bi kere daha denemek ve her şeyi düzeltmek için çabalamak için düşünmeye ihtiyacı olduğunu söyledi.
Ne yapmalıyım..?

gereken zamanı ver kaydirigubbakcemile

seni seviyorsa sana geri döner sevmiyorsa iş biter

derman

Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin.
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2007
5.159
1.604
bence kalbinde başka biri varken devam etme sana zarar verir boş ver bitmiş ken tekrar kanatma yaranı 20 yaşındasın çok gençsin aşkını ilerde bulursun.

mervem8

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2009
69
0
bence kalbinde başka biri varken devam etme sana zarar verir boş ver bitmiş ken tekrar kanatma yaranı 20 yaşındasın çok gençsin aşkını ilerde bulursun.

Benim anlamadığım aynı gün birlikteydik hiçbir sorun yoktu ve gece söyledi bunu bana :S
o kadar sene geçmiş unutamaması imkansız belki de sonuçda 2 yıla yakın bir süre benimle beraberdi. :/akannehir

KiymiziAba

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2009
5.828
9
Benim anlamadığım aynı gün birlikteydik hiçbir sorun yoktu ve gece söyledi bunu bana :S
o kadar sene geçmiş unutamaması imkansız belki de sonuçda 2 yıla yakın bir süre benimle beraberdi. :/akannehir

onunla yeniden başlamış olmasın:1ninca::uhm:

desert06rose

Şehzadelerin annesi
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2008
2.312
18
sLmm.
Ne yapmalıyım..?

sen kendine yedirebiliosan devam et...ama ben kabullenmezdim benimleyken gönlünün başkasında olmasını..daha yaşın genç çok çıkar karşına seni gerçekten sevebilecek kişiler onlara şans ver derim yerimseniben

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 986 gün geçti.

dove

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2009
3.312
4
bence o ilk aşkı ile tekrar bişeyler başlayabilir :/

zhr79

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2007
7.780
9
41
eski kız arkadaslar olayın icine girdiginde insan kotu oluyor... istiyorsan zaman ver ama kafanda hep o soyledigi cumle kalır hala seviyormu diye kedini yer bitirirsin cunku senden ayrılma sebebi onu unutamamıs olması.. ama kararı sen vericen senin elinde oldugunu hissettirme ona

mervem8

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2009
69
0
eski kız arkadaslar olayın icine girdiginde insan kotu oluyor... istiyorsan zaman ver ama kafanda hep o soyledigi cumle kalır hala seviyormu diye kedini yer bitirirsin cunku senden ayrılma sebebi onu unutamamıs olması.. ama kararı sen vericen senin elinde oldugunu hissettirme ona

Hissettiği için böyle oluyo zaten :/
Çok seviyorum ama bilmiorum artk nsl davranıcamı...

ema1

Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr
Pro Üye
10 Ağustos 2009
24.681
16.092
karar senin seni seviyormu acaba, aklının ucunda halen eski sevgilisimi

her san dokunduğunda onu düşünüyorsa kötü

:1no2: