Yardimmm

Tabii ki..
Ya nişanlıyken başlıycaksın korunmaya ya da eğer evlendiğin ay başladıysan hapa mutlaka ek koruma yapmalısın.
Biraz karışık oldu galiba. Toparlayamadım cümlemi.
Yani hap ilk ay %60 korur bu yüzden o sırada bir ilişki yaşarsanız,bebek düşünmüyorsanız,partneriniz korunsun mutlaka.
Yine karışık oldu,anlamadığın bir şey varsa sor lütfen.:sm_confused:

ilgilendiginiz için teşekkür ederimm
yalnız evlenmeden bikaç ay önce korunmaya başlasam evlenince ek olarak korunmak gerekirmi ??

ilgilendiginiz için teşekkür ederimm
yalnız evlenmeden bikaç ay önce korunmaya başlasam evlenince ek olarak korunmak gerekirmi ??

Yazdığım konuları unutuyorum ya kusura bakma..:eek:
Evlenmeden 1 ay önce başlarsan bir sorun olmaz merak etme..
Hee hap da %99.9 koruyor haberin olsun.
Ama zaten hayatta neyin %100 garantisi var ki?:sm_confused:

canım biz ailecek yani şöyle sölim babam ablam ve ben kilo alamıyoruz metobolizmamız hızlı çalışıyormuşş bunu doktorumuzdan öğrendik tahliller sonucu neyse işte bu yüzden kilo alsak bile sadece göbekten alıyoduk fındık gibi çıkıyorduu bizim kızda gelinlik giyicem diye göbek eritmeye başladı am yalnış rejim sonucu ve aşırı stres sonucu (düğün telaşesi) 16 kiloya düştü şuan 28 yaşında ve 40 kilo ve biz peşinde pekmezlerle ballarla vitamin haplarıykla dolaşıyoruz

Dolasin dolasin, yazik kiza ya...

Hadi gecmis olsun canim sorun hallolmus ama benimde bildigim O 7 gün icinde adetin gelsede gelmesede kullanilmasi gerektigi gülgül söylemis zaten ve adet de olunmus hadi ins hayirlisi ile en kisa zamanda gerek kalmaz hapa filan sende teyze olursun:)

güzelim o 7 günlük süre içinde adet mutlaka olur telaşlanmasın...adet olsada olmasada o hapı almak durumunda
eğer doğru kullandıysa hamilelik felan olmaz
mesela bende hap alıyorum bazen hap bitiyor 6. gün adet oluyorum bazen 5. gün ama oluyorum
yani adet olur o 7 günlük sürede telaşlanmasın ama olmasada hapı almalıııııııı

Bende hap kullanacagim...anlamadigim birsey var yardimci olursaniz sevinirim. Ilk basladiginda adet gordugun ilk gun basliyorsun. Hapi kullaninca adet kesiliyordur...O ay adet gormuyorsun!! adet gormeyince rahatsizlaniyorum ben nasil olacak aklim almiyor?????CADIARZU Peki, 21 gun kullandim, 1 hafta icerisinde yine adet gormezsem:1shok: offfffffffffffffffffff rahatsiz olurum ben yaaa. Nasil olacak kizlar? ANLAMADIM BEN

arkadasim benim arkadasim da kulandi ve ilk baslarda adet düzensizligi oldu, hic gelmedigi de oldu ama vücudu alisana kadar bunlar, ilk defa kullandigi icin, zamanla düzeliyor. Ama bir kac ay icinde düzelmez ise (arkadasimda 4 ay sonra düzeldi) bence bir doktora gitsin sorsun niye böyle diye, ama normalde düzene girmesi lazim

X