yARDImmm

BeyzaNur-

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2008
3.477
8.339
Ilk Defa Boyle Birsey Yaziyorum Ama Bendemi Sorun Var Ogrenmek Istedim
Kislar Bazi Geceler Cinsel iLiski Istemiyorum Ve Aksine esim Daha Cok iStekli oLuyor Ve Ona Belli Etmemek Icin Mecbur Bende Yapiyorum Ama Cok Isteksiz oLuyorum yaa
Bu Aralar Hic Istemiyor Canim Bu Halime Uzuluyorum yaa :S Ya anLarsa Esim diye Korkuyorum :S Suan Tedavi Asamasindayiz Devamli Bebek Dusunuyorum Piskolojim aCayip Bozuldu Bundan Dolayida Olabilirmisenağlama
SizDede Oluyormu Bole Durumlar TSK eDERIm

canım bu sadece senın yasdığın bır durum degıl bır cok kısının yasadığı pisikolojık bır etkı..
ozellıkle bu durumun olusmasının en buyuk sebebı gebelık dusuncesı
forumun gebelık bolumunde bır cok arkasımız aynı durumu yasamıstır..
sende bebek dusunduğunu belırtmıssın dolayısıyla bu dusunceyle ılıskıye gırmek zor oluyo
aklını mesgul eden bebek yada baska her neyse bu tarz seyler donem donem olabılıyor
gecıcı bır durum rahat ol ve canını sıkma,dusuncelerınden sıyrılıp oyle denemeye calış o zman sorun olmuycaktır.

Haklisin Canim Su Tedavi Bir Bitse Sonuclansada Rahatlasam Valla Tesekkur Ederim Yorumun icin Canim:1hug:

Gebeligi çok sorun yaptıysan canım kafanda
Cinsellikte sorun yaşamanda kaçınılmaz...
Kafanı boşaltman gere öncelikle
Eğer olmuyorsa bir destek alın profesyonel..
Geçmiş Olsun...

aynı sorun bende de var bıktım artık sureklı esımle tartışmaktan:mymeka:

EVET YAA DUN YINE AYNISI OLDU ISTEMIYORUM DEDIM HEMEN NEYIN VAR DIYOO BU GEBE KALMA ISTEGI MAHFETTI BENI YA COKDA DUYGUSAL OLDUM BAZEN ILISKIDE AGLAYASIM GELIYO YA COK DEGISTIM senağlama

insanin ani anini tutmuyoki ben ce senin yasadigin sey normal... belki cok yorgun giriyosan yataga oda etkiler...

İnsanın hergünü aynı olacak diye birşey yok.Özellikle kadınlar zaten erkekler gibi tamamen bu işe programlı değiller.Bazen istersin,bazende istemez.Bundan doğal ne olabilirki.
Bir söz okumuştum "Kadınlar kaliteli bir sarılıp uyumayı,kalitesiz bir orgazma tercih ederler diye"
Eğer o an canınız istemiyor ve sizin için güzel olmıycağını düşünüyorsanız,kaliteli sarılıp uyumak cazip gelebilir diye düşünüyorum.sevgiler.

çok dogru ama esının ıstedıgını yapmadıgın ıcın butun gece kalıtelı uyku yerıne surat cekıyorsun malesefÇok üzgünüm çoook

X