Yardm!!

youyou

rose
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2009
3
0
mrb arkadaslar bende burun ameliyati olmak istiyorum burun ameliyati olanlar tavsiye ettiginiz doktor varmi malesef nefes alma problemim var bikere ameliyat olmusdum viyanada ama olumsuz gecdi coook mutsuzum nefes alamiyorum ve bas agrisi yapiyorrr yardiminiz icin simdiden tsklerr saygilarr:Saruboceq:

canım viyanada estetikde oldun mu? ben de gelecek ay düşünüyorum. yarından sonra ankarada zühtü beye gidecem. bi kac doktora daha bakıyorum.

canim ben Emre ilhana ameliyat oldum kendisi kbb uzmani düsünürsen tavsiye edebilirim resimlerime bakabilirsinyerimseniben

canim ben Emre ilhana ameliyat oldum kendisi kbb uzmani düsünürsen tavsiye edebilirim resimlerime bakabilirsinyerimseniben

katiliyorum...herzamanki gibi...:p

nefes alma sorunu gibi seylerde kesinlikle kbbye ameliyat olmali canim...bende seneler ayni sorunu yasadim ve sonunda sükür doktorum sayesinde kurtuldum...

aslında ameliyata hem kkb hemde estetik doktoru girse daha iyi olur gibi geliyor. tabi bazı doktorlar var ikisinide cok ii yapan.

kızlarrrr bugün mesadaki KBB doktoruna gittim ve bütün sikayetlerimi cok güzel anlattı ve ameliyatı orda olmaya karar verdim. tek sorun mesadaki estetik doktorunun ismini daha önce duymamıstım. gökhan bey burnumun cok fazla sorunlu olmadıgını KBB nin işi bitince bende girip kemerini düzeltirim fazla bir işlem yapmayalım dedi. dogal bir burun istiyordum. ilk tercihi saglıga verdim. umarım estetik acıdanda güzel olur. cuma günü ameliyat olacam. heycan merak ve korku var.....

öncelik olrak naci çelik derim beennn.yaptığı burunları çook beğniorum he güzl hem dğal yapıo.ama sağlk sorunun vrmşş o yüzden blemicem kbb doktoruna olman daha ii olur sanırım.sen blrsn tbi bol şans

kızlarrrr bugün mesadaki KBB doktoruna gittim ve bütün sikayetlerimi cok güzel anlattı ve ameliyatı orda olmaya karar verdim. tek sorun mesadaki estetik doktorunun ismini daha önce duymamıstım. gökhan bey burnumun cok fazla sorunlu olmadıgını KBB nin işi bitince bende girip kemerini düzeltirim fazla bir işlem yapmayalım dedi. dogal bir burun istiyordum. ilk tercihi saglıga verdim. umarım estetik acıdanda güzel olur. cuma günü ameliyat olacam. heycan merak ve korku var.....

hayırlı olsunn cnm umarım istediğin sonuca ulaşırsın resımlerıne bakarıs burdan... hiç duyulmamış bazı dr.lar war ve copk başarılı çalışmalr yapıoolar... bnde ankarda olcam sanırım artıkk istanbula falan gecmiim.. geçmiş olsun şimdiden sana...

X