Yarın boşanıyorum.Mahkemem var.Saat 10:30..Eşimin metresi var.Araftayım.

bayan saplantili onu farkettim
derin yaralar derken ruh sagligi acisindan mi uoksa siddetmi var butun yorumlari okuyamadim
ama eski konularda cok fena cidden uçuşa geçmiş gibi

Dediginde haklı zaten ondan sonrasında sen metresini kanıtlarsan bir cogunu alırsın. Parası olmayan adamida kadın istemez emin ol.

En kötüsü. Fiziksel değil ama psikolojik yara.
Bence cok acil olarak psikolojik destek almalı hersey den önce. Gecegece bu konuyu okuduguma pişman oldum.Ne ala memleket adam keyfinde takılıyor sevgilisi boşan diye diretmese ikisini aynı evdede tutacak adam artık aşmış olayı tövbe tövbe.. Kınamıyorum sinirim bozuldu yazık valla cocuklar ada kendisinede.

Biz ifsa etmedik ki kebdisi büyük harflerle yazmis gun gibi ortada bütün isimler is yerindeki mudurune kocasının otel odasına kadar.
Ay ben mi gormedim bi su soyadini. Patronun adina kadar var. Soyadi goremedim
Edit:gordum. Gormez olaydim. Keske kendini bu kadar ifsa etmeseydi. 2 kizi var. Insna bari onlari dusunur. Uzuldum.

Son düzenleme:
Ben konu sahibine üzülmüyorum. Destek almış, hem psikolojik hemde ilaç olarak. Ama hep kafasında kocası var. Takıntı, saplantı. Aslında kızların peşinde gezen erkeklere kızıyoruz ya saplantılı sevgili diye. Konu sahibi de öyle. Öyle hayaller kurmuş ki, kendisi bile inanmış. Beni seviyor, dön desem dönecek vs. Ya kendi doğurduğu çocukları bile gözü görmüyor kadının. Ötesi yok bunun.

Keşke gerçek bir acı olsaydı. Üretilmiş bir acının peşinden gitmiş senelerce. Insanlar anne baba evlat kaybediyor şu dünya da konu sahibi dert gormemiş. Sadece Aldatılan bir kadin. Bircok aldatilan kadindan da daha sansli işi gücü maddi durumu yerinde. Millet bosandim 1000 tl ile nasil gecinebilirim diyor. Saçmalık kendine yaptığı şeyler. Ortada ciddi bir dert yok yani.

Ya su iki ev dısında olanları kizlarının ustune yapsin diger iki evide size versin. Nafaka ile yolunuza bakın. Sen alacaklarını al cocuklarınıda garantiye al ondan sonra kalkıp boşan o adamdan ve eger bir meslegin varsa onun uzerine git yoluna bak cok zor olacak ilk ama sonunda atlatacaksın. O kadın o kadar kotu biriyse zaten cocuklarını okutması icin vereceği desteği bile elinden alır. Siz 3 kere evlenerek hata etmişsiniz haklıyken haksız olmuşsunuz dönerek. Ama bu durumu da düzgün bir sekilde kendi lehinize dönüştürün. Bize konusmak kolay belki ama lutfen bu kadar kendinizi çukurda hissetmeyin. Her karanlıktan sonra bir aydınlık vardır. Araştırın

Bence cok korkunc bir durum. Bende sadece cocuklara üzülürüm valla umarım onların saglıklı bir hayatları olur

Arkani don ve o adami haram say kendine hic mi gururun hata affedilir.Ama bu hata degil.Ayrica esini sevmiosun egon gururun seni resmen ele gecirmis.Sana hakaret edilmez yardim edilir.Ama önce sen kendine yardim etmelisin o kimmmmm ki seni bu hale getirdi.Allah askina kendine gel psikolojik tedavi gor.Arkani dön yuru demiyorum kacc.O adamla hic bir sey sekilde gorusme.Hattaa sevgili yap deger gör ne bileyim dunyada sanki sadece o varmis gibi olmussun yap biseyler

Kadın kendi kendine dert yaratmış. İşin kötüsü o kaosa çocukları da sürüklemiş. Yazık yani. Tek üzüldüğüm o çocuklar. Konu sahibi evlensin tekrar kocasıyla ama çocukların psikolojilerini daha fazla bozmasınlar.

Nikahı vermemek nedir ya? Sevgi bitmiş, saygı bitmiş, sadakat zaten çoktaan bitmiş. Hala neyi düşünüyorsunuz gerçekten çok ilginç.. Biraz gururlu olmanız temennisiyle...

Ne ailenizi ne de buraxakileri dinliyorsunuz. Yeni bir hayat kurma derdiniz dw yoksa yapilacak belli. Bosanmayin.

Bu arada zannetmeyin ki o adamin mallarini bu sekilde alabileceksiniz. Mallar adamin ustundeyse sizinle nikahi olsada baska kadinlarin uatune yapabilir. Bunun icin bosanmaya ihtiyaci yok.

Size değil ama o iki kızınıza öyle üzülüyorum ki. Dünyanın en iğrenç en kötü insanları gelse sizin çocuklarınıza yaptığınız kötülüğü yapamazlar. Kocam diye kudurmuşsunuz çocukların psikolojisinin içine etmişsiniz. Kimliğinizi bilsem o çocukların sizin elinizden alınması için elimden geleni yapardım. Berbat bir insan ve insanlığınızdan bile berbat bir annesiniz. Hatta anne bile değilsiniz gözümde de adınız anne işte. Dilerim kızlarınız tüm bu keşmekeşin içinde sağlıkla büyürler ve tez zamanda sizle tüm ilişkilerini bitirirler. Bunlar tabi sizin içinizi zerre acıtmaz yüzünüze tükürsem yarabbi şükür diyecek bi kadınsınız. Umarım sizi de bir kliniğe kapatırlar da sağlığınıza kavuşursunuz çünkü kesinlikle hastasınız.

cocuklar boyle ahlaksiz bir babalari ve boyle bagimli ve gurursuz anneleri oldugu icin cok utaniyorlardir mutlaka.
yazik sizin gibi kadina.
anlasmali bosanmayin tabii ki de. tazminat davasi ile bosanin alabileceginiz herseyi alin.
nasilsa bu metres parasiz kalan esi terkedip siz 4. kez evlendiginizde yine aldatilacaksiniz bir daha ugrasmazsiniz.

Öyle arka arkaya sıralayınca şu geldi aklıma

Maddi durumu iyi demiş. Bu işleri her türlü hallettirebilir bence. Olay düzen ve imaj ise yine evlenilir ama niye aynı kadınla evlenip duruyor onu anlamıyorum ben.
Kendi kendilerine "vaay ne büyük aşk yaşıyoruz" diye mi düşünüyorlar nedir?

Ama öyle olsa en başından boşanmamak için direnmez miydi?
Gitti başka kadınla evlendi, boşanıp yine konu sahibiyle evlendi.
3 defa evlen, 2 defa boşan, 3. boşanma yolda... Böyle daha çok rezil oluyorlar millete.
İmajını bu kadar düşünen adam ilk başta boşanmamak için direnirdi, boşandıktan sonra da başka kadınla evlenip devam ederdi bence.

Adam kadının saplantılı durumunu seviyor olabilir. Bu da farklı bir tatmin şeklidir belki.
Sonuçta ne yaparsa yapsın terk edilmiyor. Her zaman dönebileceği bir kapı var. Hem dediğiniz gibi "kuş öldü" zamanları için garanti hem de ego tatmini.
Abartıyor ve saçmalıyor olabilirim, eğitimim psikoloji üzerine değil sonuçta ama adamdaki anneye duyulan sevginin değişik bir versiyonu gibi geliyor bana.
Kendisini koşulsuz seven ve ne yaparsa yapsın kapıya koymayan bir kadına bağlılık gibi, değişik bir durum.

Kadınla ilişkisi oldugunu mahkemede kanıtla ve alabiliyosan bütün mal varlıgını üstüne al .. öyle bi adamın nikahında olmak en çok sana zarar verir canım toparlan bikere neden tahammül ediyosun sen bu adama kim o kim ! Çocuklarınıda al yanına kendıne güzel bi hayat kur kaç yaşındasın bilmiyorun ama tek bi adama bağımlı değilsin ilerde başkasıylada birlikte olabilirsin yer yüzündeki tek erkek o değil .. yarın mahkemeye başın dik ve oldukça bakımlı git müge anlınında dediği gibi kibarca bir bay bay yap ve yere sağlam bas ..kendın için yapamıyorsan cocukların için yapmalısın

Buyuk konusmayim Allahim affet te adam gitmis kuru nikahi napacan allah askina evlatlarina niye crktiriyosun bu aciyi sen kendin niye cekiyosun bi kalk bi silkill sen annesinnn guzelsin mutlu olmayi hak ediyorsunn bu kadsrda goz yumulurmu bilemedim kadin a nikah vermem versen ney vermesen ne niye kendini kucuk düsüruyosun evlatlarini degmeyecek insanlara harciyosun sabah gitttt tertemiz bosan yeni sayfani acccc

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…