Yarın boşanıyorum.Mahkemem var.Saat 10:30..Eşimin metresi var.Araftayım.

Olmek istiyorum nedir ya sen bir annesin... Bunun icin olmek istenir mi isler corba olmus olgun bi anne gbi davran bosan ve evlatlarinla ilgilen sadece esin yolunu secmis cocuklara yazik

Aşık olmanıza bakar yapamam demeyin kimler neler neler yapıyor asla demeyin yaparsınız sadece rast gelmeniz lazım

Canım öncelikle çok üzüldüm, en kısa zamanda ferahlamanı dilerim
Benim fikrim, bu adamı gözden çıkar.’Kadının istediği olacak’ fln hiç bunlara takılma.Sen kendi mutluluğuna odaklan.Bu kadar aldatan, 3 kez evlendiğin adamdan sana hayır yok.Ha inan bana, diğer kadına da hayır gelmeyecek.İkisi de evliydi yasak aşk tatlı geldi belki, evlenince görürüm ben onları.Kadın 3000₺lik ayakkabılar alsın, adam aldatsın fln bak me oluyor.Senin ve çocuklarının ahını alıp mutlu mu olacaklar sanıyorsun, bırak gitsinler kendi pisliklerinde boğulsunlar.
Diğer yandan alabileceğin herşeyi al.Gerekirse uzasın boşanma işi çocuklarının rızkını aleme yedirme, kendini de garantiye al.Tut dişli bir avukat donuna kadar al.O kadına 3000₺ye ayakkabı alamasın.

Ne aşkmış sizinki
Çocuklarınızı bile sevmiyorsunuz
Gözünüz onlafı görmüyor
Varsa yoksa kocanız

Allah çocuklarınızı bir an önce kurtarsın
Depresyondaki bir hemcinsiniz derdini anlatmış, akıl istemiş, ne kadar acımasız cevaplamışsınız.
Çocuklarını sevmediğini de nereden çıkardınız.
Kadıncağız zaten ‘ne yaptığımı bilmiyorum’ diyor.Gömeceğinize akıl verseydiniz elinden tutsaydınız, yol gösterseydiniz keşke.

Ahlaksız kocanız yerine biraz da o masum evlatlarınızı sevmeye ve düşünmeye ne dersiniz?
Bir üstteki yorumda da ‘çocuklarını sevmediği’ söylenmiş ve sizin yorumunuz da önceki de çok beğeni almış.
Yahu dedim ben birşey mi kaçırıyorum, döndüm tekrar okudum, bayanın çocuklarını sevmediğini düşündürecek bir ibare göremedim.
Depresyondaki bir hemcinsiniz bana yol gösterin diyor ve sizler birleşip linç etmişsiniz olacak şey değil.

Canım ortada 5 ev var di mi kayınvalideden gelecek miras hariç.1ev sana 1er ev çocuklara olacak şekilde pazarlık et.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…