Yarın boşanıyorum.Mahkemem var.Saat 10:30..Eşimin metresi var.Araftayım.

Gerçi bu bulentin resimleri de hiç zengin bir ailesi olan adama benzemiyor konu sahibinin eşinin kardeşi olsa o da heralde iyi bir hayat yaşardı. Sanırım aynı kişi değiller. Isim soyisim benzerliği olabilir.
Bence bülent o kadının kocası, daha genç, uğurun kardeşi sandınız çünkü bülent gençlik resimlerini de paylaşmış çok ve konu sahibi değil o zaman o kadın. Kocasının adı uğurmuş çünkü. Yanlış kişiye bakmışız.

Bence bülent o kadının kocası, daha genç, uğurun kardeşi sandınız çünkü bülent gençlik resimlerini de paylaşmış çok ve konu sahibi değil o zaman o kadın. Kocasının adı uğurmuş çünkü. Yanlış kişiye bakmışız.
Evet çok benziyor şimdi baktim adam aybi kizla resim paylaşmış canım kızım diye. O değil altında da genç bir kadinin yorumu var. Cici annesinin cani falan diye 🤣 iyice karıştı ortalık 🤣🤣

Ama isim soyisim yanı, o kadının da 2 kızı var fln... Çok benziyordu fakat kocasının adı uymuyor evet
Ya belki de kocasının adını yalan yazdı yada iki isimli. Benjmde iki adım var. Akrabalarim hep ikincisini söyler ama ben ilkini kullanıyorum ve sosyal medya hesaplarimda hep ilki yazar. Arkadaslarimda ilk ismimi soyler.Çünkü adamın kızının resminin altında ciciannesinin yorumu var. Onlar bence.

Ya belki de kocasının adını yalan yazdı yada iki isimli. Benjmde iki adım var. Akrabalarim hep ikincisini söyler ama ben ilkini kullanıyorum ve sosyal medya hesaplarimda hep ilki yazar. Arkadaslarimda ilk ismimi soyler.Çünkü adamın kızının resminin altında ciciannesinin yorumu var. Onlar bence.
Dur bakıım biraz daha inceleyeyim

Yarın ne olacak biliyormusunuz konu sahibi beni ifşa ettiniz diyecek
Bir konuda böyle bir şey olmuştu
Sonra herkes duyar kasacak
Konu gerçek mi bilemiyorum ama umarım sosyal deneydir

bu sefer cidden kızmıcam ciddennn
Çünkü çok üzücü ve akıl sınırlarını zorlayıcı
Biz ifsa etmedik ki kebdisi büyük harflerle yazmis gun gibi ortada bütün isimler is yerindeki mudurune kocasının otel odasına kadar.

Bence sosyal medya konusunu kapatalım burada, konu sahibi de ismi sildirsin.

Eğer burada söylediğiniz profiller ve isimler konuyla alakalı değilse alakasız insanları zan altında bırakıyor çünkü bu olay. Uzamaması en iyisi olur diye düşünüyorum.

Biz ifsa etmedik ki kebdisi büyük harflerle yazmis gun gibi ortada bütün isimler is yerindeki mudurune kocasının otel odasına kadar.
Yok onlar değil. konu sahibinin kızlarının ismi azra ve melisa. Fcabooktaki kişilerin kızları yağmur ve nilsu. Sadece kadının ismi uyuyor bu durumda o da tesadüf demek ki

Yok onlar değil. konu sahibinin kızlarının ismi azra ve melisa. Fcabooktaki kişilerin kızları yağmur ve nilsu. Sadece kadının ismi uyuyor bu durumda o da tesadüf demek ki

Demek ki yanlışmış. 2 sene once birisi resimlerinin altına hayırlı olsun rabbim geçim versin yazmış. Konu sahibi de 2 sene once tekrar barışmışlar ya adam boşanmış falan buna geri dönmüş. Ondan öyle sandım birazda. Çok benzer 2 kızları olması falan.
Bari ısimleri silse. Çok yanlış soyisimle yazması.

Bende merak edip baktım da sarışın bir kadın varl onu mu diyorsunuz. Profilde kendisi bir çocuk ve bir adam. Bence o değil çünkü beğenen kişilere baktım. O yanındaki adam bülent diye bir adam sanırım. Ama konuda eşi için uğur demiş.
nereye bakiyorsunuz yine kim ifsa oldu ya 🙄

kocasinin ismiyle kizinin ismi var yanliz bayanin psikoloji çok fena
Sadrce onlar değil ki çevresindeki herkesin eşinin kaldığı otel odasının nosuna kadar var. Konu sahibi bitirmiş kendisini. Bir çok kadın aldatilip yoluna bakıyor kendisi inanılmaz dramlar yaratmış hayatını mahfetmis :KK43:

Merhabalar,
Ben eski okyanus nickli , Karamelek nickli kişiyim. Ki konularımı birleştirdim. Yıllardır aynı hikaye. Artık kimse bana yazmıyor bile.. Yinede içimdekileri yazmak istedim. Beni bilenler biliyorlar.Bu adamla 3.kez evelndim. Her seferinde aldatmadan bitti. Şimdide 1,5 yıldır metresi var. Çok uğraştım. Mücadele ettim. Ne kadın ne bu adam vazgeçti birbirlerinden.. Anlaşmalı boşanıcaz.Kızlarım mahvoldu. Aslınca cuma günü itiraz dilekçesi verdik.Tekrar vazgeçtik. Kadın nikahı vermediğimi bilirse benim adam ona resmi nikah kıyamaz.
bu kadın benle konuştu. Senin yaşam standartın benim çocugumun yaşam standartı seninkilerle bir değil dedi. Senin kocan benim lüks hayatıma yetişemeyeceği için beni terk etti size döndü demişti. Ben 1.000 tl lık tşört , 3.000 tl ayakkabı giyerim.Yurtdısından parfümüm gelir dedi. Bende çocuklarımın rızkını bu kadar mal varlığını o kadına bırakmak istemiyorum. Ama 3.kez evlendik ve önceki boşanmalarımızda hiçbirşey almadım.Sadece ortak tapulu 2 ev var. Diğer 3 ev eşimin üstüne. Bilmiyorum şu an derdim maddiyat mı içimdeki o acımı. terkedilmişlik m , kadının zaferi mi, kadına istedğini verdim o mu...
sabah geldi eve.. bir haftadır onun yannda... kadın dört gözle boşanmamızı bekliyor. Zaten kadında evliydi. Eşim için kocasını boşadı.Hatta mahkemeye birlikte gitmişler tebligatı almaya.. Benimki tekrar kadını bırakıp bize döndü.Kadında ben yuvamı yıktım senin için sende boşanacaksın diyor. Ya bunlar bahane... Bizimki istemese kadın ne yapabilir diycem ama.Hocaya filan gidiyor. mesaj atıor.Ses kaydı atıyor.Hamileyim diyor.İntihar etti..Ve benimki ısrarla boşanmak istemedi.. Aslında derdi o kadına resmi nikah kıymak değill .Bende boşanmazssam beni bahane edecek. Hayatını yaşayacak.. Ben ne yapayım.. Ölmek istiyorum.Ama evlatlarım var. Bıktım.Yoruldum…
sabah geldi.. Galiba tekrar kadınla konuşmuş... kafası karışmış..

Sen bu evden çık diyor.Temmuz ayında ortak olan evimizdeki kiracının sözleşmesi bitiyormuş.Oraya git diyor. Üstün kirasınıda sen al diyor. Evin tapularınıda çocuklarımızın üzerine yapalım diyor. Kızların eğitim masraflarınıda kendi karşılayacak.
Bende ayrı evlerde yaşayalım nikahı vermiyeyim diyorum. O kadının istediğini vermek istemiyorum. Ama ben mi mutsuz olayım... Bilmiyorum.. Ne diyceksiniz şimdi sizlerdne çok ağır hakaretlerde duyabilirm…Haklısınız. Ben bir türlü bu illetten kurtulamadım. Yarın sabah ya gidip tertemiz boşanayım.. Yada Temmuzu bekleyip tapuları alıp boşanayım..Bilmiyorum protokolde yazılırsa bir yasal yükümlülüğü oluyor mu ? Çok kötüyüm.. Şu an ne yapacağımı bilmiyorum...
Bir ev tuttum.Ailemle oturayım diye. Tekrar vazgeçtim.Evdeki eşyaların hepsi kolilendi. Topladık. Tekrar eşyaları yerleştiridm evime. Kira sözleşmesini fesh ettim diye birde 4.000 lira ceza ödedim.. üstelik bir günde evi toplayıp yereştirdim tekrar... yani şu an ne yaptığımı bilmiyorum.. O kadar kötüyüm... lütfen çok ciddi yardıma ihtiyacm var. Evet sizin söylediklerini yapamadım ama nolur... Yardım edin.Fkir verin.akıl verin.. o kadının istediği olmasında diye mi kendim mi... bilmiyorum... herkes yapıyor ben niye yapamıyoeum... niye...niye..niye...
2.şans hak edene verilir hayatını bok edene değil

neyi sikayet edeceksiniz ki 😶
Neyi mi?
Yani konu sahibinin ruh halini görmüyor musunuz? Önceki yazdığı konuları. Baktınız mı bilmiyorum ama çok gelgitli saplantılı. Ayrıca çocuklarında derin yaralar açtığını da kabul ediyor. Eski konularına bir bakın, bir konuşma tarzına bakın. Evde de böyle konuştuğunu düşünsenize..

X