Yarın boşanıyorum.Mahkemem var.Saat 10:30..Eşimin metresi var.Araftayım.

ertelensin... umrumda değil.. evden gitti... birdahada hayatımıza girmesine asla izin vermem.. zaten artık kzımzin vermez... ben mutlu olucam.. kızlarımla mutlu olucam..
Şu kızlarına o kadar uzuluyorum ki şu sitede görüp yakasına yapışmak istediğim bir iki kişiden birisin ya hu hic mi beynin aklin fikrin yok kendin zaten kocan gibisin da iki çocuk var ortada yazık onlara neyse iftara az kalmis iyicr sinir olmadan su konudan gideyim.
Insanlar değişir evet ama senin gibiler asla değişmiyor kızların büyüdüğünde senin bu hastalıklı koca takintindan dolayı seni affetmezler umarim ailen en doğrusunu yapmas otur bol bol ağla artik

Merhabalar,
Ben eski okyanus nickli , Karamelek nickli kişiyim. Ki konularımı birleştirdim. Yıllardır aynı hikaye. Artık kimse bana yazmıyor bile.. Yinede içimdekileri yazmak istedim. Beni bilenler biliyorlar.Bu adamla 3.kez evelndim. Her seferinde aldatmadan bitti. Şimdide 1,5 yıldır metresi var. Çok uğraştım. Mücadele ettim. Ne kadın ne bu adam vazgeçti birbirlerinden.. Anlaşmalı boşanıcaz.Kızlarım mahvoldu. Aslınca cuma günü itiraz dilekçesi verdik.Tekrar vazgeçtik. Kadın nikahı vermediğimi bilirse benim adam ona resmi nikah kıyamaz.
bu kadın benle konuştu. Senin yaşam standartın benim çocugumun yaşam standartı seninkilerle bir değil dedi. Senin kocan benim lüks hayatıma yetişemeyeceği için beni terk etti size döndü demişti. Ben 1.000 tl lık tşört , 3.000 tl ayakkabı giyerim.Yurtdısından parfümüm gelir dedi. Bende çocuklarımın rızkını bu kadar mal varlığını o kadına bırakmak istemiyorum. Ama 3.kez evlendik ve önceki boşanmalarımızda hiçbirşey almadım.Sadece ortak tapulu 2 ev var. Diğer 3 ev eşimin üstüne. Bilmiyorum şu an derdim maddiyat mı içimdeki o acımı. terkedilmişlik m , kadının zaferi mi, kadına istedğini verdim o mu...
sabah geldi eve.. bir haftadır onun yannda... kadın dört gözle boşanmamızı bekliyor. Zaten kadında evliydi. Eşim için kocasını boşadı.Hatta mahkemeye birlikte gitmişler tebligatı almaya.. Benimki tekrar kadını bırakıp bize döndü.Kadında ben yuvamı yıktım senin için sende boşanacaksın diyor. Ya bunlar bahane... Bizimki istemese kadın ne yapabilir diycem ama.Hocaya filan gidiyor. mesaj atıor.Ses kaydı atıyor.Hamileyim diyor.İntihar etti..Ve benimki ısrarla boşanmak istemedi.. Aslında derdi o kadına resmi nikah kıymak değill .Bende boşanmazssam beni bahane edecek. Hayatını yaşayacak.. Ben ne yapayım.. Ölmek istiyorum.Ama evlatlarım var. Bıktım.Yoruldum…
sabah geldi.. Galiba tekrar kadınla konuşmuş... kafası karışmış..

Sen bu evden çık diyor.Temmuz ayında ortak olan evimizdeki kiracının sözleşmesi bitiyormuş.Oraya git diyor. Üstün kirasınıda sen al diyor. Evin tapularınıda çocuklarımızın üzerine yapalım diyor. Kızların eğitim masraflarınıda kendi karşılayacak.
Bende ayrı evlerde yaşayalım nikahı vermiyeyim diyorum. O kadının istediğini vermek istemiyorum. Ama ben mi mutsuz olayım... Bilmiyorum.. Ne diyceksiniz şimdi sizlerdne çok ağır hakaretlerde duyabilirm…Haklısınız. Ben bir türlü bu illetten kurtulamadım. Yarın sabah ya gidip tertemiz boşanayım.. Yada Temmuzu bekleyip tapuları alıp boşanayım..Bilmiyorum protokolde yazılırsa bir yasal yükümlülüğü oluyor mu ? Çok kötüyüm.. Şu an ne yapacağımı bilmiyorum...
Bir ev tuttum.Ailemle oturayım diye. Tekrar vazgeçtim.Evdeki eşyaların hepsi kolilendi. Topladık. Tekrar eşyaları yerleştiridm evime. Kira sözleşmesini fesh ettim diye birde 4.000 lira ceza ödedim.. üstelik bir günde evi toplayıp yereştirdim tekrar... yani şu an ne yaptığımı bilmiyorum.. O kadar kötüyüm... lütfen çok ciddi yardıma ihtiyacm var. Evet sizin söylediklerini yapamadım ama nolur... Yardım edin.Fkir verin.akıl verin.. o kadının istediği olmasında diye mi kendim mi... bilmiyorum... herkes yapıyor ben niye yapamıyoeum... niye...niye..niye...
Bu artık aşk falan değil takıntı benden söylemesi. Ben senin yerinde olsam o adamın donuna kadar alır bosarım. Muhtaç olsun bakalım metresi evlenmek isticek mi o zaman. Umrumda olmaz. Biraz mantıklı davranmalısın böylede mutsuzsun. Boşandıktan sonrada mutsuz olursun bişey olmaz. Evlatların var huzuru onlarda bulursun.

Adamın umrunda bile değilsiniz, şu an ölseniz eve adam ikinci gün kadını getirir, gelip yerleşir ve çocuklarınıza anne veya bilmemen anne dedirtir. Çocuklarınızın yaşadığı travma böyle karaktersiz bir adamı affetmeniz ve eve getirmenizden dolayı daha büyük. Çocukları bahane etmeyin. Umarım ama umarım bir şekilde artık adamı değil kendinizi ve çocukları düşünürsünüz. Kızların üzerine evi yapsın, sonra defolsun gitsin. Adam sizin üzerinizden mastürbasyon yapıyor farkında değilsiniz. Resmen sizi manipüle ediyor. Sapkın biri. Vicdani yükümlülük hissetmiyor. Ağlaması bile numaradan. Giderken dedikleri de tiyatro. Oradan dehlenince size sizden oraya... Böyle bir pislik için değer mi?

Sizin psikiyatristten acilen ama acilen yardım almanız gerekiyor! Adam sizin kişiliğinizi mahvetmiş. Bir Adim dramdan geriye gitseniz göreceksiniz ve adam sürekli size dönemeye ve oraya gitmeye devam edecek. Bu döngüden kurtulsanız ve kesinlikle görüşmeseniz, avukat görüşse bitirirdiniz.

Sakın sakın hiçbir şey almadan boşanmayın hem kızlarınızın geleceği için hem de o pisliklerin süründüğünü görmek için sonuna kadar çekişmeli davaya gidin.Belki çok çirkinleşecekler,olay çıkaracaklar ama vazgeçmeyin.Yoksa sizin kızlarınızın hakkını bi or....u yer.

benim o kadar gücüm yokki.. o kadının evine gitmiştim basmaya..kocam yanında..utanmadan güvenlikten beni aldırmadı..benim jandarma çağırmam lazım.. şimdi jandarma çağırırım ağzını burnunu kırdırttırrım dedi.. hakim avukat tüm ailem dedi... gerçi umrumda değildi ama kocam o kadının yanındaydı..gece saat 2.. ben takside güvenlikte o kadın bu lafı dedirtti..bu yıktı beni zaten... defoldum evime geldim.. ki bu dava süresince kadın beni çok yorar.. bana ne fotolar attı.. o benim kocam dedi.. beni deli gibi seviyor dedi.. ne fotolar.. hala psikolojim yerine gelmedi.. alabildğim kadar alıcam alamazssamda canım sağolsun... ondan kurtulmam bile bi ödül bana.. artık o kadınlla kavga ettiğinde buraya gelemeyecek... yalvarsada ağlasada bitti...

benim o kadar gücüm yokki.. o kadının evine gitmiştim basmaya..kocam yanında..utanmadan güvenlikten beni aldırmadı..benim jandarma çağırmam lazım.. şimdi jandarma çağırırım ağzını burnunu kırdırttırrım dedi.. hakim avukat tüm ailem dedi... gerçi umrumda değildi ama kocam o kadının yanındaydı..gece saat 2.. ben takside güvenlikte o kadın bu lafı dedirtti..bu yıktı beni zaten... defoldum evime geldim.. ki bu dava süresince kadın beni çok yorar.. bana ne fotolar attı.. o benim kocam dedi.. beni deli gibi seviyor dedi.. ne fotolar.. hala psikolojim yerine gelmedi.. alabildğim kadar alıcam alamazssamda canım sağolsun... ondan kurtulmam bile bi ödül bana.. artık o kadınlla kavga ettiğinde buraya gelemeyecek... yalvarsada ağlasada bitti...
E mustehak size. Siz kendiniz dedirtiyorsunuz bu laflari kendinize.

E mustehak size. Siz kendiniz dedirtiyorsunuz bu laflari kendinize.
Yok iki günden gelse hemen alır eve nasil bir kocaysa artik kapisamadilar gitti bu üyeye zerre üzülmüyorum hepsini hak ediyor kocasız nefes dahi alamıyor ki napip edip alıyor eve
Amma cocuklari kızlarına cok uzuluyorum sere.siz bi baba bozuntusu onun peşinde kendini kaybetmiş anne gibi biri ve ortadaki iki çocuk ailesi dahi artik görüşmüyormuş komu sahibiyle bilmiyorum bu konu beni cok sinirlendiriyor.

konu sahibi kadına zina davası açtınız mı açılabiliyorsa açın bence çevresine rezil olsun işi varsa işinden kovulur

3.şahsa açamıyormuşssun.. ya benim koca suçlu.. o kadın benim muhatabım olmaz artık.. iş pisliğe giderse kadın kocasını boşamış ya.. benim adam için.. bunu hep bana sesli itiraf etti.. beni aradı..bende ses kaydına çektim... ben kocamı boşadım senini kocan işin dedi.. o da booşaaaaanaacakk dedi... hayatını mahvederim onun dedi..beni tehdit etti.işyerimi aradılar.. işyerime baskına geleceklerdi 3 beş adam... belkide oyundu.. kocama anlattım ama inanmadı.. kayınbabamı aradılar.. senin gelinini torunlarını dağa çıkarırız filan diye.. benim kardeşimin namusuna göz koydu.. kardeşimi hamie bıraktı evleencek ona göre dediler... daha neler neler.. ama benim kocam babasınada inanmadı.. kadından beni ayırmak için oyun yapıyorsunuz dedi.. yni kadın çok çirkef.. kocam bize döndüğünde kadın tüm oturdugu semti dolaşmış..arabayı bulmuş... allahtan başka bir apartmanın önündeydi... o apartman zannetmiş.. arabayı çizmiş gitmiş... tlf.mesaj attı... bizimkide her seferinde geri döndü.. ya şu ece erken olaylarını izledim tv de..aynı olayları ben yaşadım..
kadın çok çirkef..ve tüm ailesi hakim avukat filan..Allahından bulsun.. evliyken kocasını boşamış.utanmadan bana anllatıyor... ve kocası benim kocamı aradı tehdit etti.. aslında eski kocasını bile şahit yaparım... ama çok çirkef insanlar .... ahh ahh.... görümcemi aramışlar.. benim adamın bulaştığı kadın hakkında konuşmuşlar .kardeşinize sahip çıkın.. bi kenarda ölücek.. bu kadın herkese hamileyim diyor.herkesi kandırıyor.. 3 5 tane dostu var.. kurtarın oğlunuzu demişler...
benim kocam hiçirşeye inanamıyor.. ıspatlayın diyor... ya o kadar olay yaşadıkki... adamın gözü kör olmuş... hergün hocalra gidiyor hergün büyü yaptırıyor... ama benim kocam şimdi mi böyleki yıllardır gereksiz ahlaksız aldatıyor..
tek anlamadığım ahlaksız pislik adi köpek iki gün önce yok emekli olunca yazlık alıcaz yok sana bahçe alıcam diyor hayallerr kuruyor... sonrada engeli kaldrıp çocuklarına defalrca hayal kırıklığına uğrattıktan sonra yine gidiyor.. Bu defa inşallah ölüm haberini alırım..Bende kurtulurum..

Benim demek istediğimi anlamamışsınız. Size bu boşanma durumu, maddi yetersizlik veriyor, bir artısı olmayacak hayatınıza. Boşanmak yerine adamdan ayrı bir eve çıkın ve boşanmış gibi unutun, öyle yaşayın demek istedim. Ne yapmak istiyorsunuz mesela tatil turu mu hemen çıkın vs tarzı yaşayın yani. Hayat kısa, üzülmek ve acı çekmek yerine sizi mutlu edecek aktivitelere yönelin çünkü siz bunu hak ediyorsunuz.

zaten istediklerimi mallaarı çocklarımın üstüne yapmazssa boşanmam..ayrı yaşarım..

Ya ağlayacak yıkılacak ne var kusura bakmayın ama bu artık sizin rutininiz. Kocanızda aldatma hastalığı var elden ayaktan düşene kadarda aldatacak malesef sizi bu belli sizde bağımlı olmuşsunuz artık başka bir âlemde geziyorsunuz zihnen bence . Ağlamayın gelir bikac güne nasılsa. Böyle yaşayın gidin hayatınızı eziyet etmeyin kendinize farzedin kocanız 3 esli cahiliye devrindeki gibi sorun yapmayın diğer kadınları nasılsa boşanmıyorsunuz kızlarınıza eziyet etmeyin hayatı.
eve almak aslaaaa yok... bitti git... ağlamıyorumda... iyiyim şimdi... kızımla iftarımızı yaptık..güzel güzel sohbetettik... herşey iyi olacak... malları verirse boşanırım yoksa boşanmam dava acarsada biraz süründürürüm... bilmiyeoum belki bi an önce kurtulmak için boşarım...

3.şahsa açamıyormuşssun.. ya benim koca suçlu.. o kadın benim muhatabım olmaz artık.. iş pisliğe giderse kadın kocasını boşamış ya.. benim adam için.. bunu hep bana sesli itiraf etti.. beni aradı..bende ses kaydına çektim... ben kocamı boşadım senini kocan işin dedi.. o da booşaaaaanaacakk dedi... hayatını mahvederim onun dedi..beni tehdit etti.işyerimi aradılar.. işyerime baskına geleceklerdi 3 beş adam... belkide oyundu.. kocama anlattım ama inanmadı.. kayınbabamı aradılar.. senin gelinini torunlarını dağa çıkarırız filan diye.. benim kardeşimin namusuna göz koydu.. kardeşimi hamie bıraktı evleencek ona göre dediler... daha neler neler.. ama benim kocam babasınada inanmadı.. kadından beni ayırmak için oyun yapıyorsunuz dedi.. yni kadın çok çirkef.. kocam bize döndüğünde kadın tüm oturdugu semti dolaşmış..arabayı bulmuş... allahtan başka bir apartmanın önündeydi... o apartman zannetmiş.. arabayı çizmiş gitmiş... tlf.mesaj attı... bizimkide her seferinde geri döndü.. ya şu ece erken olaylarını izledim tv de..aynı olayları ben yaşadım..
kadın çok çirkef..ve tüm ailesi hakim avukat filan..Allahından bulsun.. evliyken kocasını boşamış.utanmadan bana anllatıyor... ve kocası benim kocamı aradı tehdit etti.. aslında eski kocasını bile şahit yaparım... ama çok çirkef insanlar .... ahh ahh.... görümcemi aramışlar.. benim adamın bulaştığı kadın hakkında konuşmuşlar .kardeşinize sahip çıkın.. bi kenarda ölücek.. bu kadın herkese hamileyim diyor.herkesi kandırıyor.. 3 5 tane dostu var.. kurtarın oğlunuzu demişler...
benim kocam hiçirşeye inanamıyor.. ıspatlayın diyor... ya o kadar olay yaşadıkki... adamın gözü kör olmuş... hergün hocalra gidiyor hergün büyü yaptırıyor... ama benim kocam şimdi mi böyleki yıllardır gereksiz ahlaksız aldatıyor..
tek anlamadığım ahlaksız pislik adi köpek iki gün önce yok emekli olunca yazlık alıcaz yok sana bahçe alıcam diyor hayallerr kuruyor... sonrada engeli kaldrıp çocuklarına defalrca hayal kırıklığına uğrattıktan sonra yine gidiyor.. Bu defa inşallah ölüm haberini alırım..Bende kurtulurum..
Üzülmeyin Kimsenin ahı kimsede kalmaz bulurlar belalarını anlattığınız tarzda bir kadın parasını yiyip bitirince eski kocanızıda aldatır emin olun.O da Yine size dönmeye kalkar ama kabul etmezsiniz tabi ki çünkü kızlarınızla düzeninizi kurmuş olursunuz çoktan :)

Adamın umrunda bile değilsiniz, şu an ölseniz eve adam ikinci gün kadını getirir, gelip yerleşir ve çocuklarınıza anne veya bilmemen anne dedirtir. Çocuklarınızın yaşadığı travma böyle karaktersiz bir adamı affetmeniz ve eve getirmenizden dolayı daha büyük. Çocukları bahane etmeyin. Umarım ama umarım bir şekilde artık adamı değil kendinizi ve çocukları düşünürsünüz. Kızların üzerine evi yapsın, sonra defolsun gitsin. Adam sizin üzerinizden mastürbasyon yapıyor farkında değilsiniz. Resmen sizi manipüle ediyor. Sapkın biri. Vicdani yükümlülük hissetmiyor. Ağlaması bile numaradan. Giderken dedikleri de tiyatro. Oradan dehlenince size sizden oraya... Böyle bir pislik için değer mi?

Sizin psikiyatristten acilen ama acilen yardım almanız gerekiyor! Adam sizin kişiliğinizi mahvetmiş. Bir Adim dramdan geriye gitseniz göreceksiniz ve adam sürekli size dönemeye ve oraya gitmeye devam edecek. Bu döngüden kurtulsanız ve kesinlikle görüşmeseniz, avukat görüşse bitirirdiniz.

çok haklısınız... artık hiç görüşmek yok..yüzünü sesini dahi duymak istemiyroum... zaten gitmeden iki gün önce bilgisayarına bakmıştım.. kendi kendine massturbayon gibi bişey yapıp sevgilisinin adını söylüyor.. seni becer... diyo.... orda zaten tiksindim... ki ahh daha ne pisliklerini görmüştüm.. bu adam sapkın psilik.. ve onun zerre umrundaa değilim... ve hayatımdan ebediyen gidecek... yaa malları o kadın yersede yesin.. biriklimlerimi emeklerimi o kadar ben çektim gününü o görürse görsün... ben evet tek kalıcam.. hep yanımda yaşlılıkta bir hayat arkadşım olsun yanlızlıktan korkmuştum.. ama böyle her an ölümümü bekleyen bir adam olacaksa hiç olmasın daha iyi... son gün bile yürüyüşe mi gittin itiraf et.. evlatlarının üzerine yemin et dedim.. çünkü o kadar etmez biliyorum...senin üzerine yemin ederim diyor... sen öl yalan söyluyorsa diyor.... sonrada itiraf ediyor... aslında adam gözlerini içine bakarak sen ölll...senin ölmeni istiyroum....senden kurtulmak istiyorum diyor oo....çççç...... lan o zaman niye aff dileyerek bu eve geliyorsun..aglıyorsun zırlıyorsun... neyse... artık bitti.. bak siz görmeden sadece anlattıklarımdan umrunda değil senin diyor sunuz.. herşeyi biliyorsunuz.... bitti gittii...

Bir kadın bir kadına bu aklı nasıl verebilir? Aksine kendine bu kadar cefayı çektiren adamdan boşanacak ki kendine saygı duymaya başlayacak, bunca zaman duymadığı saygıyı. Konu sahibinin kendine zerre kadar saygısı yok. Yaşananlar da uluorta yaşanmış belli ki herkesin her şeyden haberi var. Hele o çocuklar? O kız çocukları? O kızlar bu anne-babadan ne öğreniyor sizce? “Erkektir, ne yapsa yeridir” “Erkeğin elinin kiri” “Babamız da böyleydi, annemiz az çekmedi ama yine de dilini sıktı nikahını vermedi!”

Konu sahibi herkesin gözünde değersiz sineye çektiklerinden dolayı. O kızlar yarın öbür gün evleneceklerinde, konu sahibi ile “eşinin” kağıt üstünde evli ama fiilen ayrı olmasını ve ayrıntılarını kayın aileye nasıl açıklayacaklar? Ve kayın aile anne babanın durumunu öğrenince aileye ve kızlara nasıl bakacak? Aslında vereceği değeri verecek mi? Yoksa “ailesinden gördüğü belli” mi diyecek?

İnsan kendine nasıl yakıştırır ki bunu? “Defalarca boynuzu yedim, üstüne afettim yine boynuzu yedim, yedi düvel duydu da oh olsun yine de nikahımı vermedim!” Diye övünen/övünecek bir insana zerre saygı duymam. Adamla değil, parasıyla evlidir derim. Kaldı ki, konu sahibinin ekonomik özgürlüğü var, ailesi bunca şeye rağmen yanında durmuş.. Ama yine de kocacığından vazgeçememiş..

Yazık, size de yazık, kadını boşanıp dimdik kendi ayakları üzerinde durması için telkin etmeniz gerekirken verdiğiniz “akıla” bakın...
ben boşşanacağım..çocuklarımın hakkını alıp... üstelik 17 yaşında kızım... kimseye boyun eğmez... öyle güçlükii... adama benim ailleme küfür eder bana küfür ederr... kızım babasına bağırır... benim hakkımı o savunur..benden güçlü...
beni asala örnek almaz.. zaten boşanmamı en çok o istoyor... aldatmasını geçtim sana ettiği küfürleer için bile senin ayrılaman lazım zihniyetinde... alnımın akıyla boşanacağım.. kızlarıma iyi bir anne olucam... ailem şimdi kızgınlar onu eve geri adlım diye... görüşmüyorlar benle.. hatta dün tekrar gittğini söyledim ama kimse aramadı açmadı tlf.numu..ama kızgınlıkları geçerse arayacakalr.. onlar benim ailem... aslında bende benim kocamdan farksızdım... o nasıl beni her seferinde yarı yolda bıraktıysa bende ailemi bıraktım... artık kimseyi yarı yolda bırakmak yok... kandırılmakta yok... çocuklarım var pırlanta gib.... herşey çok güzel olacak.. bu günler gececek.. buraya çok güzel konular açıcam... biraz sabır zaman...akıllı davranarak çocuklarımıın hakkını alarak boşanmak

X