Yarın meme büyütme olacağım kafam karışık

Belinay selam, ben kasüstü oldum, o kadar doğal olduki keşke herkese ameliyat oldum demeseydim anamın doğurduğu gibi oldu diyorum🤦🏻‍♀️ Ama ben 160 a 60 kg yum derim ince değil. Benim pişmanlığım, illa küçük olsun dedim şimdide çok küçük oldu gibime geliyor. Damla 305cc mentor marka konuldu. Yani bu işin sonu yok😀 yani kasüstü doğal değil diyolar ama benim şikayetim çok doğal oldu keşke accık estetik gibi dursaydı oldu😅 ki henüz 13 gün oldu ameliyatıma şekli tam oturmadı ben böyle diyorum, oturdukça ödemler indikçe daha da doğallaşacak🤦🏻‍♀️
Canim meraba. Agri sureciniz nasil oldu? Kasustu kolay diyorlar?

Merhaba arkadaşlar uzun bir zamandır meme protezi taktırmak istiyorum 28 yaşında ve iki çocuk annesiyim doğurma ve emzirme işleri bitsin diye bekledim şimdi bir arkadaşımın tavsiyesiyle onun doktoru ve hastanesine yarın için ameliyat ayarladık ama benim kafam çok karışık ameliyat olacağım ama hiç bir görsel gösterilmedi protezler üzerimde denenmedi 300 cc olur mu dedi olur dedim kas üstü yapacağım dedi göğüs altı kesisi ve mentor marka .. benim sorum şu kas altı olması için ısrar etmeli miyim ? Kas üstü olan ele gelir mi? Yardımlarınızı bekliyorum...
300 cc biraz fazla

üstünü kapatacak meme kitleniz varsa ona göre söyledi sanırım

kas altı olanlar bile ele geliyor malesef

Merhaba arkadaşlar uzun bir zamandır meme protezi taktırmak istiyorum 28 yaşında ve iki çocuk annesiyim doğurma ve emzirme işleri bitsin diye bekledim şimdi bir arkadaşımın tavsiyesiyle onun doktoru ve hastanesine yarın için ameliyat ayarladık ama benim kafam çok karışık ameliyat olacağım ama hiç bir görsel gösterilmedi protezler üzerimde denenmedi 300 cc olur mu dedi olur dedim kas üstü yapacağım dedi göğüs altı kesisi ve mentor marka .. benim sorum şu kas altı olması için ısrar etmeli miyim ? Kas üstü olan ele gelir mi? Yardımlarınızı bekliyorum...
Yaptırdınız mi bilmiyorum güncelleme yaptıysanız yorumları okumadım ama emzirme yapmışsınız kas üstü de güzel duracaktır. Çünkü az çok bir meme dokunuz var

300 cc neden fazla dediniz büyük diye mi? Çünkü 300 orta bir boy
Ellenince yapay olma hissine göre yorumladım
A da sırt üstü yatınca top gibi durup göze çarpma açısından

üstünü kapatacak meme dokusu yoksa 250ccden sonrası yapay duruyor

Ellenince yapay olma hissine göre yorumladım
A da sırt üstü yatınca top gibi durup göze çarpma açısından

üstünü kapatacak meme dokusu yoksa 250ccden sonrası yapay duruyor
aslında öyle sayılmaz. benim de üstünü kapatacak bi dokum yoktu ama 300 yapay durmuyor.
Daha çok boy kilo ve göğüs kafesi genişliği etkiliyor bu görüntüyü.

Belinay selam, ben kasüstü oldum, o kadar doğal olduki keşke herkese ameliyat oldum demeseydim anamın doğurduğu gibi oldu diyorum🤦🏻‍♀️ Ama ben 160 a 60 kg yum derim ince değil. Benim pişmanlığım, illa küçük olsun dedim şimdide çok küçük oldu gibime geliyor. Damla 305cc mentor marka konuldu. Yani bu işin sonu yok😀 yani kasüstü doğal değil diyolar ama benim şikayetim çok doğal oldu keşke accık estetik gibi dursaydı oldu😅 ki henüz 13 gün oldu ameliyatıma şekli tam oturmadı ben böyle diyorum, oturdukça ödemler indikçe daha da doğallaşacak🤦🏻‍♀️
Şu an nasılsınız memnunmusunuz damla mentordan bana da ya kas üstü damla mentor yada kas altı yuvarlak kararveremiyirum bende neredeyse dümdüzüm

X