yarin test yapacagim ins pozitif olur (test sonucu ne kadar zamanda cikiyo?)

unvere seni ve mutlu haberini bekliyoruz inşallah sonuç pozitiftir,

saolun arkadaslar baska bi konu actigim icin buraya yazmadim kusura bakmayin ben hamileyim rabbim ins sizede bu duyguyu yasatir gercekten kelimelerle anlatamam cok guzel bi duygu hepiniz guzel dilekleriniz icin saolun arkadaslar darisi basinizaaa

çok sevindim unvere tebrik ederim ,darısı cumartesi bana ve hepize olsun inşallah

unvere tebrikler canım ya cok sevındım allah sğlıklı bi hamilelik gecirmek nasipetsin bizede dua et

Tebrik ederim.Sağlıkla mutlulukla kucağına al bebeğini inşallah

Merhaba kızlar az önce sonucumu öğrendim çok şükür pozitif hamileyim,bchg 860 çıktı büyük ihtimalle ikizmiş,darısı inşallah sizlerin başına olsun

Merhaba kızlar az önce sonucumu öğrendim çok şükür pozitif hamileyim,bchg 860 çıktı büyük ihtimalle ikizmiş,darısı inşallah sizlerin başına olsun

a.s.canim yaaaa cok sevindim hayirli olsun rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin bebislerini (bu arada kactane transfer yapilmisti sana)

canim soyle HAMILEYIMMM diye kocaman harflerle bi konu acsana bizde sana ole yazalimm

çooook sevindi m hadi hayırlısı bebişlerin darısı başıma inşallah

saolun arkadaslar baska bi konu actigim icin buraya yazmadim kusura bakmayin ben hamileyim rabbim ins sizede bu duyguyu yasatir gercekten kelimelerle anlatamam cok guzel bi duygu hepiniz guzel dilekleriniz icin saolun arkadaslar darisi basinizaaa

tebrikler canım.a.s.
allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.
bebişine ve kendine iyi bak.allaha emanet olun.

tebrikler canım.a.s.
allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.bebişlerine ve kendine iyi bak.
darısı başımıza
allaha emanet olun.

ayyyy canım çoook sevidim allah kucağına almak nasip etsin çifter çifter...a.s.

Herbirinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim arkadaşlarım,inanın çok mutlu olduk bi de ikiz bu fikre alışmak biraz zor ama çok güzel,darısı deneyen ve isteyen herkesin başına olsun inşallah.Bizim ilk denememiz tüp bebek de iki embriyo transfer edildi ve ikiside tutundu inşallah,10 gün sonra da ultrasonda görmeye gidicez.Hiç ama hiç ümitsiz ve umutsuz olmayın olumlu düşününce olumlu sonuçlar alınıyo ,umarım herkes bu sayfaları mutlu haberlerle doldurur,bende hepinizi ayrı ayrı takip ediyorum.Bu arada unvere bizim bebişler neredeyse aynı döneme denk geldiler hayırlısı olur inşallah hepimiz için.

unvere mrb .ben yeni üyeyim.daha alısamadım siteye.arev yerine unvere yazmışım kusura bakma.insallah sanada aynı dıleklerde bulunurum.insallah hepimiz hamile oluruz.

unvere sende hamileymişsin.diğer sayfaları okuyunca gördüm.HAYIRLI OLSUN BEBEĞİN.İNŞALLAH SAĞLIKLI SIHATLİ BEBEĞİNİ KUCAĞINA ALIRSIN.BİZLER İÇİNDE DUA EDİN.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…