Yaş farkı

BedeviHatun02

Ben halay kadınıyım🤙🏻
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2023
783
-612
Uzun süredir tanıdığım ama yaşını hiç sormadım bilmediğim bı adam vardı
Bana açıldı
Neyse şaşirmadim ama tuhaftı
Kendisi aile dostu gibi bişey iş ortaklıklarımız filan var
Gelgelelim yaşina uzun süre sonra yaşını ogrendim sormak hiç aklıma gelmedi
30 yaşında başta ohaa cektm
Sonra baktm yaşını gostermiyo sansmi versem dedim sonra düşündüm uzun süre evlenmek istemiyorum
Sonra adam sorun yok bekleriz filan dedi bende bı sansmi versem diyorum ama bilmiyorum hislerim var ama öfff
Adamla kafa yapımız benzer
Kendisi beni uzun süredir tanıyor
Bı ara ben bunla kavga ettim bağırdım filan
Ama kendisi güldü kizmadi pek
Ne bileyim ya bı yandan istiyorum bı yandan istemiyorum yanlışmı yapıyorum diyorum
Yaş farkı var acaba çokmu azmı ailede böyle yaş farkı olan çok çift var kafam çok karışık ya
Bı yandanda kimseyle uğraşmak oyalanmak istemiyorum
Sizce mantıklı olan nedir
Ben 20 YASİNDAYİM

Uzun süredir tanıdığım ama yaşını hiç sormadım bilmediğim bı adam vardı
Bana açıldı
Neyse şaşirmadim ama tuhaftı
Kendisi aile dostu gibi bişey iş ortaklıklarımız filan var
Gelgelelim yaşina uzun süre sonra yaşını ogrendim sormak hiç aklıma gelmedi
30 yaşında başta ohaa cektm
Sonra baktm yaşını gostermiyo sansmi versem dedim sonra düşündüm uzun süre evlenmek istemiyorum
Sonra adam sorun yok bekleriz filan dedi bende bı sansmi versem diyorum ama bilmiyorum hislerim var ama öfff
Adamla kafa yapımız benzer
Kendisi beni uzun süredir tanıyor
Bı ara ben bunla kavga ettim bağırdım filan
Ama kendisi güldü kizmadi pek
Ne bileyim ya bı yandan istiyorum bı yandan istemiyorum yanlışmı yapıyorum diyorum
Yaş farkı var acaba çokmu azmı ailede böyle yaş farkı olan çok çift var kafam çok karışık ya
Bı yandanda kimseyle uğraşmak oyalanmak istemiyorum
Sizce mantıklı olan nedir
Siz kaç yaşındasınız ki ?

Dimi ama adamın saçları beyazliyomus
Bilmiyorum
Yaşlı gorunmuyo ama sonuçta bı yerde belli oluyo

Mesele adamın görünüşü değil. Sizin yaşınız çok küçük. Henüz duygularınız, beğenileriniz bu yaşta net değil bu yüzden ileride onu beğenmeme ihtimalliniz çok yüksek. Ben o yaşta beğendiğim hiç bir erkeğin şuanki yaşımda beğenmiyorum. Yaşım 28.

Bence kafa yapısının uyması önemli fikirler zevkler birbirinize uyuyorsa neden olmasın tabi hoşlantı varsa bunu anlamanız içinde tanımanız lazım
Oylemi dersiniz işte bende bı yandan yaş için iyi anlastigim birinide silmek istemiyorum ama
Kafam karisiyo yaş konusunda

olmaz bence. kaç sene var okulun bitmesine.
Okul sorun değil aslnda adam istersen bekleriz istersen evlenincede okursun diyo
Varlıklı bı adam
Bense çok kararsızım sürekli hedeflerim degisiyo bı şunu okiycam bı bunu okiycam diyorum bı söylemi yapsam diyorum
Bilemedm yaş ta olunca

X